Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejedna malá nápověda naznačuje, že se The Phantom Pain bude odehrávat na Kypru.

    Myslíte, že si tma pojedou vyfotit nějaký základny?
  • Crytek sebevědomě prohlašuje, že Crysis 3 vyždíme konzole na maximum.

    Nevim co všichni blázněj ze hry jako je Crysis 3? Jednička byla asi to nejlepší co udělali jinak je to reklamní trhák na grafiku,protože dvojka byla dost špatná a o trojce ani nepřemýšlim.........................prostě průměrná střílečka s luxusní grafikou.
  • Videli jste trailer na Pacific Rim? Guillermo Del Toro je určite fanoušek Portalu *14*
    • Magister_Peditum
      Jj, GLaDOS. *1*
    • MrSanta
      Viděli a moc líbilo. Velká monstra vs. obří roboti. Mňam *1*.
      Ale Man of Steel u mě zatím pořád vede *14*
  • jesusek

    Rozhodněte, který obrázek bude na druhé straně obalu hry Bioshock: Infinite. A pokud zvítězí ten, který...

    Tohle prostě nechápu. Dát na přední stranu kýčovitý obrázek, kde lítají jiskry a DeWitt drží bouchačku jen proto, aby si to Amíci v obchodě přibalili ke Call of Duty. Je jasné, že po dlouhém vývoji toho budou chtít prodat co nejvíc, ale vždyť se to úplně bije s filozofií celé série. BioShock se prostě vždy snaží odlišit od všech dnešních FPSek a nějaký boxart je podle mě nespasí. Akorát si nas*rou fanoušky. So, WOULD YOU KINDLY change the front side to design number 4?!
  • ringmancz

    EA vypne 11. ledna online servery pro hry FIFA 11, NBA Jam, Madden NFL 11, NCAA Football 11 a NHL 11.

    já jsem čekal že 11ky už dávno nefungujou, to mě překvapili, oproti 2K kteří už nedávno vypli servery na loňskej ročník
  • Steam

    Bude mit jeste Steam nake veci slevove akce pred vanocema ?
    • ucho
      20.12. - 3.1.
    • Řekl bych, že až velký vánoční slevy :)
  • Tomb Raider - IGN gameplay

    http://www.youtube.com/watch?v=j9i_U9y4BWI

    Pro zájemce je v odkaze k nahlédnutí okolo hodinu trvající gameplay z připravované hry Tomb Raider. Prosím o extra pozornost zejména ohledně počtu nepřátel, které musí nebohá "křehká vystrašená" Lara postřílet.

    Taktéž stojí za zmínku počet "uvěřitelnou a zranitelnou" Larou inkasovaných šípů a abesnce jejich byť alespoň dočasného vlivu na její fyzické schopnosti, stromtrooper efekt u nepřátel a"excelentní a uvěřitelně reagující" A.I.

    P.S.: Jakákoliv podoba s Uncharted je čistě náhodná.
    • rancor1223
      Při oznámení jsem se docela těšil, vypadalo to pěkně a nápad dobrý. Prostě reboot série. První gameplay pořád fajn, těšil jsem se ještě víc. Ale nedávno jsem takhle viděl nějaký trailer a čumim s vyvalenejma očima jak tam kosí nepřátele samopalem a říkám si, kam se sakra poděla ta křehoučká Lara co se skoro zhroutí z jedno zabití. Škoda, mohlo to dopadnout dobře...
      • MrSanta
        Taky z toho mám pocit, že tohle je asi nějaký jiný Tomb Raider *1*. Sice to nevypadá zle, grafika se mi hodně zamlouvá, pohyb Lary je taky v pohodě i ta samotná hratelnost je zajímavá. Ale na to, že to měl být částečně boj o přežití a mělo to být "realistické" to vypadá místama až směšně.
        Na ostrově furt prší, vichr a vůbec nevlídno a drsná Lara si ani nevezme bundu z nějaké mrvoly. Lukostřelbu zvládá pomalu lépe jak John Rambo (ok, to se mohla naučit na škole, je to jenom sport), s pistolí a samopalem si taky poradí bez problémů (ok jestli chodí na vojenskou školu). Ale kruciš střelit do sudu šíp a ka-booom? Lootování sítě pomocí pochodně? To je problém ten špagát přepižlat nožem? Aspoň že ty boty má normální.
        Jasně, je to jenom hra, ale vždycky mě v těchle hrách, kdy hlavní hrdina je civilista, udiví bojové schopnosti geroje za které by se nemusel stydět ani člen zelených baretů. Nemluvě o tom, že zabije během pár hodin třeba 10 - 20 lidí.
        • Viktor_H
          Ta hra vyjadřuje jednu krutou pravdu - ač se nás herní průmysl snaží přesvědčit (a ostatně i my samy sebe) o opaku, je smutnou pravdou, že celá produkce je mířená na 14ti letý publikum (a M for Mature na obalu na tom nic neměnní)...
          • MrSanta
            O ňadra dmoucí mi ani tak nešlo, když tam chtějí mít pohlednou dívčinu v mokrém tričku, tak ať tam klidně je. Ale ať to dává v dané situaci aspoň trochu smysl. Přijde mi, že vývojáři ve snaze dát do hry něco "zajímavého" zapomenou používat mozek. Tady právě třeba to lootování pochodní. Říkal jsem si, jak někoho může napadnout takové "složité" řešení problému, když na to v pochodě stačí kudla. Ale to né, to by nebylo kůl, musí to propálit pochodní. Sud + šíp = exploze. Přes vybuchující sudy po zásahu kulkou se ještě dokážu přenést, ale toto? Za chvilku to bude jako v Simpsonech, kdy po nárazu do stromu exploduje i tříkolka *15*.
          • Ani bych neřekl že na věkem pubertální, ale prostě na jednodušší lidi, kteří jsou zvyklí dostávat zábavu "novou" a v podstatě na podnose a zábavu, u které mají pocit výhry za minimální úsilí. Publisheři propagují WOW hry za co nejmenší peníz a spousta lidí jim to kupuje, tak proč ne, že? Však můžeme jedině doufat, že až dorazí první vlna Kickstarter her, tak aspoň trochu napraví úroveň herního průmyslu. No a nebo můžeme zůstat u her již vydaných. Těch je tolik, že by nejspíš vystačily na život :)
            • No jo, ještě nemám PS, tak nemůžu soudit :/
            • Viktor_H
              Aoyagi: Tak např. v Lollipop Chainsow mi to ani nevadilo, protože tam šlo o součást toho absurdního humoru. Kde mi to naopak přijde těžce pubertální a samoúčelné je např. God of War...
            • Ale vždyť si to nadržené publikum žádá. Tlusté ženské jsou snad jen v GTA. Stačí se podívat pod komentáře jakýchkoli fotek, kde se vyskytují hostesky nebo ta účelově nastrčená blondýna z toho herního pořadu v televizi, ať už se jmenuje jakkoliv. V dnešní totálně přesexualizované době se mi z toho dělá blbě. Co se násilí týká...upřímně si nepamatuju moc her, kde by bylo opravdové gore, ne že po stěnách leze nějaká červená břečka, ale něco typu Fallout nebo Soldier of Fortune. Určitě sis třeba všimnul, že se násilí docela diskutovalo na PE forech. Ale fakt si nemůžu vybavit něco z nedávné doby... Lollipop Chainsaw? Ale to přece není brané vážně :3
            • Viktor_H
              Spíš jsem měl na mysli to, jak jsou hry lacině sexistický, groteskně násilný apod... Téměř každá áčková hra ti rve kozy nebo střeva do xichtu, vše vyhnáno do přepálených extrémů. Neříkám, že mi to vadí všude, ale je třeba nalít si sklenku čistého vína...
        • rancor1223
          Jo, to jak běhá celou hru v tílku je nehorázně do očí bijící *1*. Fakt mi vadí, že to prezentují jak to je ohromě realistické, drsné a já nevím co a nakonec z toho bude dost možná horší redesignované Unchartred...
      • ringmancz
        tak tak, ta hra mě přestala zajímat už dřív, ale autohealem to zabili úplně
  • GoG

    Zaklínač 1 za 2,49$ a Zaklínač 2 za 11,99$ na GoGu, tak kdo nemá tak kupujte :)
    • ucho
      prsty svrbí, ale do konce roku času dost, tohle si říká o daily deal s větší slevou :)

      edit: no já to říkal, teď je to s witcherem 2 mnohem zajímavější :)
      • Rozhodněte, který obrázek bude na druhé straně obalu hry Bioshock: Infinite. A pokud zvítězí ten, který...

        Těch pět dolarů co jsem za tu hru dal navíc mě moc nemrzí, ale za 7,5$ to je už opravdu krádež.
    • No tam je těch slev maličko víc než jen tohle, že? Icewind Dale, NWN, Tomb Raider, Arcanum, Planescape, ToEE, Arx Fatalis, Blood, BloodRayne, Seven Kingdoms...

      A vůbec, snad polovina celého GOG sortimentu je zlevněná.
  • Slant Six v roce 2010 pracovalo na Star WarsBattlefront Online pro PS3 a X360. Mrkněte na několik...

    Jak moc rád bych si to zahrál :/
  • Crytek sebevědomě prohlašuje, že Crysis 3 vyždíme konzole na maximum.

    Maximum, které je hluboko pod minimem té nejlevnější PC sestavy. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit