Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do 17:00 nabízí STEAM 75% slevu na herní sérii Fable, Alan Wake a Deus Ex: Human Revolution.

    nefunguje...
    • rancor1223
      Protože nejede celý Steam.
      • hry normálně jedou.
        • rancor1223
          Taky to vypadlo jen na chvíli. Už to funguje.
  • Steam key na Binding of Isaac

    Zakoupeno jako součást Humble bundle, ale už ho mám z dřívějška:)
    EDN0C-2YIAD-YYJG3
    • Vrook
      Si zvykněte alespoň někdo napsat, že jste to už vzali. Ať to pak nemusí každej, kdo by to chtěl, zkoušet jak tatar. A o slušnosti napsat alespoň díky se ani nezmiňuju, dneska asi zbytečný. *3*
  • Server GameSpot vyhlásil jako hru roku 2012 titul Journey.

    Souhlas ...
  • KaloSaper

    Další zmínka o vývojařích vězněných v Řecku

    Angry Joe dal jako 1. místo uvěznění vývojářů Army 3. Tak snad se to dostane k dalším lidem.
    Viz - http://www.youtube.com/watch?v=54s_jyjMUxY
    • Právě jsem si říkal jestli je nějaký progres , když už je ticho po pěšině ...
  • MidnighT91

    :x:O:x

    Štastnej novej rok parchanti!!!! Btw zasraní tollové se nuděj i na novej rok, tak rozdávaj mínusy, táhněte chlastat a hulit čuramedáni...
    • michelangelo
      Presne, radne od srdce. To cenim! A tobe taky, at jses v roce 2013 nalezite spokojej parchant :)
    • Díky moc, takhle hezky mi nikdo nepopřál roky...
  • Ataker

    Nejlepší hry roku 2012 podle magazínu EDGE.

    Best Visual Design: Dishonored? To bych teda neřekl...
    • Co bys volil ty?
    • Co bys volil ty?
    • Malleth
      Dishonored je v týhle kategorii jasná volba. Tak propracovanej visuál se fakt nevidí.
      Ty alternativní kategorie jsou taky dobrý. Obzvlášť cena za "Emptiest Promises"
    • To bych teda řekl...
    • rancor1223
      Visual Design je něco jako stylizace. Ne úroveň grafiky. Dobrá stylizace se Dishonored upřít nedá.
      • Ataker

        Hrou roku je pro magazín IGN titul Journey.

        U mě je problém ten, že mně se hrá nelíbí jako celek, takže u mě to je celkem jedno.
        • rancor1223
          Tak já si myslím, že je nadhodnocená. Ne špatná, ale nadhodnocená. Skvělou stylizaci jí ale upřít nemůžu.
        • Vrook
          To je sice hezký, ale to si ale nechej na nějaký hodnocení hry roku nebo tak. Tyhle kategorie jsou právě od toho, abys ses na hru jako na celek nekoukal, opomenul ostatní aspekty a soustředil se jenom na ten, kterej je směrodatnej pro daný hodnocení. Tady třeba právě ten design/stylizace.
    • Prave ze naopak jasnej vyherce
  • Malleth

    Podívejte se, na jaké multiplatformní a exkluzivní trháky se můžete těšit v průběhu roku 2013.

    Koukám že přehlídka exklusivních her pro Xbox je opět naprosto omračující.
    • ringmancz
      a na PS3 jsou půlka japonský věci. snad se tam časem objeví i The Last Guardian
      • Malleth
        Last of Us a Beyond to jistí. Jinak na Ni No Kuni se po vyzkoušení dema taky těšim a i ten Pupeteer vypadá skvěle
    • Podívejte se, na jaké multiplatformní a exkluzivní trháky se můžete těšit v průběhu roku 2013.

      a GTA V (zevraj) na PC nebude, teda aspon podla nich :) pochybujem, ze by rockstar zrobilo takuto hovadinu.....predaje za kazde GTA hovoria o tom, ze sa im to vyplati, dokonca aj v tejto piratskej dobe :) sam by som si hned jednu objednal
      • GTA 4 na PC taky oznámili až po vydání na konzolích. Mě spíš mrzí ten Deadpool
      • Vrook
        Jestli to na PC nevyjde, tak se naseru. Bych si musel koupit konzoli a časem bych jí stejně prodal. Ostatně takhle jsem to udělal s Red Dead Redemption.
        Jako ať to GTA udělaj klidně nějak online only, jako diablo, aby si to lidi tolik nepirátili. Připojení mám kde potřebuju, takže v tomhle směru je mi to fuk. Jenom ať je to i na PC prostě.
  • Je úplná blbost kupovat hotovou sestavu a pokud ano. Kde se to dá nechat smontovat? Protože nevím jaké všechny šrouby a kabely potřebuju.
    Dík
    • Sami , u známého , v obchodě na zakázku ......

      Je blbost kupovat předraženou sestavu v obchoďáku a podléhat "akčním" cenám . Bez posouzení kompletního obsahu "té bedny" někým znalejším bych do toho nešel . Jinak osobně vidím třeba sestavy od "brambůrkářského" prodejce jako cenově i kvalitativně silně ekvivalentní tomu , co bych si koupil pro svoji sestavu sám .
      Samozřejmě ,pokud máme známé a překupníky kteří nám odpustí svoji marži , a něco jme už se stavebnicí jménem PC zažili , tak žádná předpřipravená a zaplombovaná sestava nás více nemůže uspokojit ;)
      • to mi taky přišlo
    • rancor1223
      Ano, je to velká blbost. Zaplatíš hromadu peněz navíc a ještě tam bude kdejaká zbytečnost/nadbytečnost. Jak jsi na tom s angličtinou? Zrovna dnes jsem viděl takový pěkný návod pro "amatéry" na podobné téma, ale v angličtině.

      Ale ještě bych potřeboval vědět, jestli máš nějaké speciální požadavky. Dedikovanou zvukovku, nějakou hezkou/drahou case, se systémem nebo bez, monitor/klávesnice/myš se do toho předpokládám nezapočítávají,... ?
      • Pouze bednu.Spec. požadavky žádné a spíš jsem myslel nechat si to někde sestavit. Na czc nabízejí sestavení zdarma.
        • rancor1223
          Takže zhruba takhle by to mohlo být http://goo.gl/GeCwL.
          Jen co se chladiče procesoru týče, osobně bych šel do Noctua NH-U9B protože je neuvěřitelně tichý a výkonný. Na druhou stranu by možná bylo lepší zainvestovat do pár větráků do skříně, které by nahradili ty hlučné co tam jsou od výrobce.
          • až na toho rybáře to vypadá jako rozumná sestava....
            • rancor1223
              A co se ti na tom nezdá? Seagate jsou stejně dobré a spolehlivé jako WD. Je to jen o osobní preferenci.
            • Seagate , Barracuda ,500GB ....
            • Co je rybář?
        • rancor1223
          Sestavení je jednoduché. Téměř vždy se alespoň najde nějaký příbuzný který tomu rozumí.
    • http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008R54554E1TLW
      Tahle se mi líbila.
      Chci PC kolem 20000.
  • MojeID sutaz

    http://games.tiscali.cz/pr/4gb-flashka-games-cz-zdarma-pro-kazdeho-61465 -->Článek nebyl nalezen, kto by to povedal. Necakal som ze tiscali si dovoli takto o**bat svojich citatelov... toto je uz vrchol
    • ucho
      a koho se tady teď snažíš o**bat ty? :)
      • ja ? ziadne vyhodnotenie sutaze o iPhone ktore malo byt myslim 15.12 som nenasiel, USBcko tiez ziadne neprislo a clanok bol zmazany ? co si o tom mam mysliet ?
        • USB rozesilaj v LEDNU!! Jezisi, naucte se cist nebo dokonce i poslouchat (Fight Club). Co si o tom mas mysliet? Rozdavaj neco weby (jestli nejaky mate, jinak nevim proc chodite po vsech cz webech) u vas?
          • Tak se prosím pochlubte až v lednu tu flashku někdo dostanete .... *3*
          • Dik za odpoved, chcel som si to pozriet znova v tom clanku ale bol zmazany....
  • michelangelo

    nu artworky k dark souls 2

    http://darksouls.jp/images/page01.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit