Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Firmě Microsoft pravděpodobně unikla hratelná verze hry Halo 4.

    tomu sa hovori demo :)
  • ucho

    Metro: Last Light nenabídne žádný multiplayer, do hry možná přibude až časem.

    ať to čtu jak to čtu, o žádném "možná" se tam nepíše...
    • braveman
      Q: You said Metro will not ship with multiplayer. Does that mean we might see Metro MP as DLC or a standalone release at a later date?
      A: Right now we’re 100% focused on the single player campaign and not thinking beyond that. We don’t like throwing away work though, it’s a project we could potentially return to after Metro: Last Light ships.
      • ucho
        to nevyjadřuje žádné možná. co takhle brát článek jako celek a brát v potaz všechny informace, které tam padnou?

        "... dedicated team had been working on a number of multiplayer prototypes. After E3, we decided to fold this multiplayer team back into the main group..."
        "As a result, Metro: Last Light will not ship with a multiplayer component."
        "Q: Why did you commit to a multiplayer mode in the first place?
        A: We are gamers at the studio and really wanted to bring the world of Metro to life in a multiplayer environment. It was a decision made by us at 4A from the outset and THQ have since been supportive every step of the way, including our decision to put multiplayer on hold."

        Podstata článku je v tom, že se teď soustřeďují na 100 % na singl. V článku je zmínka, že multiplayer chtějí a že ho dělali. Není tam žádná zmínka o tom, že ho zrušili a že se k němu nechtějí vrátit, je tam jen zmínka o tom, že multiplayer při vydání nebude a že přesunuli lidi kompletně na singl.

        Ve světle toho je "možná" nevhodně zvolené slovo, protože smazává jejich veškerou snahu tam ten multiplayer mít. to nešlo napsat, že se multiplayer prozatím odkládá? ano, slovíčkařím... ale pro mě jsou to nepřesné informace a bleskovky obsahují pár slov, měly by být přesné, aby měly nějakou hodnotu a nevznikaly tak dezinformace... prakticky stejným počtem slov se dá potom vyjádřit zpráva, která bude mít větší informační hodnotu. člověk takhle musí číst i to, z čeho ta bleskovka vznikla, aby byl v obraze. pochybuji, že to řada lidí dělá.
        • rancor1223
          "it’s a project we could potentially return to after Metro: Last Light ships"
          Tahle jedna věta jednoduše shrnuje kde se vzalo to "možná" a proč tam klidně může být. Fakt nechápu co řešíš. Všude tam tvrdí, že na MP teď kašlou a nedělá se na něm. A že pokud se na něj někdy dostane bude to po vydání. Jak jinak bych to chtěl napsat?
          • ucho
            tak si přečti, co jsem napsal, a dozvíš se tam i odpověď na svou otázku. proč reaguješ na něco, co si ani nepřečteš celé?
            šlo mi o to, že slovíčko "možná" do bleskovek nepatří, protože slovíčko "možná" s sebou nenese žádnou validní informaci. něco možná bude a nebo možná nebude. zítra bude na steamu další akce a možná dá steam všechny hry zdarma. zítra možná vyjde patch na carrier command. a jinak viz to, co jsem psal...
            • ucho
              takto má smysl půlka bleskovky a ta druhá část je právě nijaká... jednoduše by to šlo napsat přesněji bez těch pochybností, tak aby to byla konkrétní informace.
            • rancor1223
              No, alespoň už chápu tvou logiku. Ale i tak na "možná" nic špatného nevidím. Zvláště v případě, kdy popisuje doplňující informaci. V příkladech, které jsi uvedl by samozřejmě užití "možná" nedávalo smysl, protože by celá bleskovka neměla žádnou informační hodnotu, ale v tomto případě v něm problém nevidím.
  • Jazz

    S americky vypadající IP adresou a zadáním voucher kódu OS3874XVC získáte 20$ slevu na (téměř)...

    Díky moc bleskaři.
    Fixnuto před 7 hodinama, bleskovka jak sviň.
    • To je to u ceho jsem se par dnu zpet vztekal a kazdej se mi posmival. Jejich "bleskovky" ktery maj treba 12h dopredu pripraveny a vypoustej na urcity cas (treba pul hodinovy intervaly aby to vypadalo jak to tu zije)
      • braveman
        Zajímalo by mne, kolik bleskovek (se značkou "Nové") přečteš, když přijdeš po delší době na Games?
        • Minimalne mrknu na uvodni stranu kazdych 15 minut *3* Takze verim ze by se neztratily... Lepsi minout 1 bleskovku nez mit vsechny o den pozdejs kdy to kolikrat uz ani neplati (viz veskery upozornovani na slevy ci Steam akce) Jinak pokud prijdu po dni tak si ctu vsechny ktere jsou videt, nescrolluji...
          • braveman
            Já se trošku bojím, že pokud by zprávy vycházely častěji, bylo by to jako nošení dříví do lesa. Přes noc se vždy nashromáždí několik nových témat na bleskovku, tudíž ráno už má několik zpráv své místo. Tím automaticky dojde k prodlužování času na další bleskovky.
            Také tu nemůžu být 24 hodin denně, vážně to nejde a pokud by tomu tak bylo, pak věřím, že by se bleskaři střídali častěji než česká ponožky *3*
            Slevy a STEAM akce se většinou konají o víkendu, kdy se téměř všichni užívají odpočinek, z toho důvodu se tu o akcích buď nenapíše, nebo mají zpoždění, dnešní den je jedna z mála výjimek, které stejně očividně nikdo z Vás neocení *10*
            Bleskovka týkající se Origin akce byla do systému nahozena kolem druhé hodiny odpolední, jelikož jsem vyčetl, že kód expiruje až 21.10, nečekal jsem, že bude tak rychle stažen. Přesto jsem bleskovku prohodil s jinou, aby k jejímu vydání došlo dříve.
            • Od toho existuje RSS.
            • Piggsy

              Sony si patentovalo Playstation Move ovladač, který se dokáže zahřát či naopak zchladit.

              Braveman: Ahoj Brávo, co je s tebou? Jakto že už nechodíš na hodnoceniher ani na fórum? *13*
  • ucho

    S americky vypadající IP adresou a zadáním voucher kódu OS3874XVC získáte 20$ slevu na (téměř)...

    a bleskaři, je to legální takhle podvádět? a jsou opravdu tak blbí, že to neumí ošetřit tak, aby to nebylo možné nebo aby to bylo alespoň dost obtížné obejít? a znamená to, že zde bude víc informací o akcích pro Kanadu a USA, kterých je požehnaně a většinu mají cenově jinde než ty evropské?
    • braveman
      Nemyslím, že je to v rozporu s legálitou, jinak bych to sem nevkládal.
      Obejít to lze (resp. šlo), a jak píšu ve zprávě - musíš na to být trochu šikovný.
      Znamená to, že informací o akcích pro Kanadu a USA tu bude stejně jako dosud.
      • ucho
        no jo, když napíšeš, že to obejít lze a přitom to není pravda a šikovnost už tam nehraje žádnou roli, je to lež. to je takový problém si to před zveřejněním ověřit? nebo to šikovnost neumožňovala?
        takže jednou za rok se dočkáme akce pro Kanadu a USA, ok :)
        • braveman
          To info jsem ověřoval na téměř desítce webovkách a nikde nebyla jediná zmínka o tom, že by kod nefungoval.
          • ucho
            ono není takový problém vyzkoušet ten kód přímo na té stránce se změněnou IP adresou... oproti ověřování na desítce webovkách je to rozhodně rychlejší řešení, a věrohodnější.
            • braveman
              Ano, ano... protože jen tak se člověk dozví, že mají se to náhodou nenahodilo moc pozdě) a pro jaké tituly tato akce přesně platí...
  • S americky vypadající IP adresou a zadáním voucher kódu OS3874XVC získáte 20$ slevu na (téměř)...

    spotflux.com, zkoušel jste to někdo?
    • S americky vypadající IP adresou a zadáním voucher kódu OS3874XVC získáte 20$ slevu na (téměř)...

      předpokládám že na DLCčka k BF3 to asi nefunguje co?
      • rancor1223
        Byli lidi co takhle nakupovali Premium z Indie. Ale mám takový pocit, že někteří kvůli tomu později měli potíže, už si ale nevzpomínám, jestli jim prostě sebrali Premium a vrátili peníze nebo co s tím dělali.
  • Odulin

    Firmě Microsoft pravděpodobně unikla hratelná verze hry Halo 4.

    Ne pravděpodobně, ale určitě..před chvíli sem to pařil u souseda.... *8*
  • Jak to vypadá s SW : TOR F2P ? Kdy to má být ?
    • omlouvám se 2x se to poslalo samo
  • Jak to vypadá s SW : TOR F2P ? Kdy to má být ?
  • ucho

    Absolutely Great Square Pack $9.99

    Deus Ex Augmented Edition w/ DLC
    Supreme Commander 2
    Hitman Blood Money
    Last Remnant
    Just Cause
    Just Cause 2
    Quantum Conundrum

    http://www.amazon.com/dp/B009PNLAAW/
    mělo by jít o steam klíče...
    • Opravdu Absolutely Great, neví se jak dlouho to vydrží?
      • Tak už jsem to našel, mělo by to být celej týden.
  • Kdo vyhrál jednotlivé primátorky videoherních prezidentských voleb na serveru IGN? Nintendo - Link,...

    *primárky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit