Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir

    OFF-TOPIC

    Kerej z vás č*ráků tady volil komunisty, nebo populistické tuneláře (socany)?! *1* *16*
    • MickeyMutant
      Podle výsledků skoro všichni*4*
      • MishKonn
        A tento výrok je validní, protože účast u voleb: ~35%. Skoro všichni my ass.

        http://captionsearch.com/pix/thumb/pijobf4e8h-t.jpg
        • EuroSamurai
          Což je problém protože ty hlasy pujdou nejsilnější straně proto měli jít lidi volit a dát tam prázdnou obálku.
          • Metro: Last Light nenabídne žádný multiplayer, do hry možná přibude až časem.

            a k cemu jim to asi bude ty hlasy kdyz uz ta strana vyhrala tak je to asi uplne jedno ne ? iq tyqve
          • ...kam na tohle lidi choděj...
          • To je zase blbost, co si tu řekl, víš to?
            Nejdřív si zjisti, jak to skutečně funguje než tu začneš šířit klamavé informace.

            Prázdná obálka/přetrhnutý hlas = neplatný stejně jako v případě nedostavení se k volbám.
        • Cahir
          No mohli jste na chvíli od toho Dishonored zvednout zadky a jít k urně. *1*
      • Cahir
        Tak to abych si vzal transparent a otrhanej kabát a šel do ulic kázat o nadcházející apokalypse...
        • MickeyMutant
          Pozdě, jakékoliv protestní politické akce, ať už individuální nebo kolektivní, od nynějška podléhají schválení okresních stranických výborů. S podvratnejma živlama, jako ty, se teď už nikdo párat nebude. Demogracii si rozvracet nedáme!
  • Hanzales

    Microsoft představilo prototyp zařízení pro snímání pohybu ruky a prstů zvaný Digits. V podstatě...

    Já se těším, až bude něco jako ten Rift Oculus, nebo přímo to :) a k tomu něco podobného. Když pak dá člověk ruku před brýle, tak uvidí, jak se hýbe ta ruka virtuální. Akorát by byla omezená možnost "hmatové interakce". Dokážu si třeba představit, jak držím volant a rukou si v zatáčce zakrývám oslňující svit slunce, nebo zbraně, či tyčkoidní věci by asi nebyly žádný problém, ale úprk po žebříku už by asi připomínal spíše kinnect (mávání rukama v prostoru). I když asi o dost vymakanější (a hlavně bez půlvteřinového spoždění). Každopádně myslím, že jednou fakt budeme sedět uprostřed nějaké celoplošné projekce a mávat u toho na všechny ty ikony kolem sebe rukama :)
  • Planetside 2 beta key

    Keby niekto chcel skúsiť hru v bete tak tu máte kľúč
    M64P-XDZX-77NM-M4DT-CR4M
  • Odulin

    iOS Carmageddon

    Vyšla první recka --> http://www.touchgen.net/carmageddon-review
    3/5 + Editor's Choice - trefné:)
  • Dishonored

    Je tu nekdo kdo Dishonored pari? Ja ted zacal profláknutou misi v bordelu (E3) a zatim si to nemuzu vynachvalit :) Podelte se o zazitky :) Supr atmosfera, 2x tak hustejsi nez Bioshock (a to jsem si myslel ze je temer dokonale), nenapadny sundtrack to vse podtrhava a vice postupu, vedlejsich ukolu a udalosti ve meste z toho delaji pravdepodobne nejlepsi hru 2012... Mluvim za sebe tak mi prosim nepiste at vam nevnucuju muj nazor :) (hraju na ps3)
    BTW: Ted zacala 3 mise (z 9, je to tak?) a mam nahrano temer 4 hodiny a to jsem uplne vynechal vedlejsi ukol zjisteni jak ten prvni target zneskodnit bez zabiti (to nalezeni informaci o *spoiler* :)) a jeste jsem nedelal ukol s otravenim elixiru toho gangu, takze teoreticky dalsi hodina na prvni 2 mise :) Lituju toho cloveka co to mel touhle dobou uz dohrany...
    • rancor1223
      Jsem zase asi jediný, kterému to nepřijde tak naprosto skvělé. To zase dostanu... *7*
      Neberte mě špatně, je to skvělá hra, ale mě nějak nesedla. Celá ta věc s "magií" (nikdy, nikde, za žádných okolností nehraji za mága), to mi prostě trochu vadí. Atmosféra mě taky nějak nezasáhla, ano je to temná a všechno, ale nějak mi to nepřijde v ničem tak úžasný. Quest Log mi dost vadí - když už přijdu nějaký úkol rád bych si přečetl jeho zadání, ne jeho popis v jediné větě (až si k tomu po týdnu sednu fakt si nebudu pamatovat přčesné zadákí každého side questu). Ale stealth se dá praktikovat skutečně dobře, to se musí uznat!
      Zatím u mne ale vede spíš Deus Ex Human Revolution, který mě svou atmosférou naprosto pohltil. Je ale fakt, že jsem nahrál jen pár hodin, třeba se to ještě změní.
      • rancor1223
        Tak jsem právě dostal Campella (nebo jak se jmenoval) nonlethal cestou a musím říct, že míra možností jak misi splnit je skutečně šílená (v dobrém slova smyslu). Ale atmosféře pořád odolávám, nevím proč...
      • Taky magii moc nemusim ale tady to neni úplně špatný, hlavně to nejsou klasický kouzla a za celou hru jsem potkal jenom jeden typ nepřátel co jí používal, takže taky fajn. Každopádně mě učaroval Dunwall, taková industrální Anglie s prvky nacistickýho Německa, nádhera.
        • rancor1223
          Jo steampunk je moc pěknej. Viktoriánská Anglie taky. Je to skvělá kombinace, ale jak píšu, nějak z toho tolik necítím tu atmosféru, ať je zpracování města sebelepší.
    • Taky hraju PS3 a zrovna se chystam otravit tim krysim vzorkem elixir Bottle Gangu. Nejen, ze to vypada uzasne (nostalgicky se mi vybavil druhej HL, kdyz jsem koukal na ty zatarasy ci brany - nevim jak to nazvat - mezi nekterymi budovami). Samozrejme si to davam zatim na easy, abych se poradne rozkoukal a postupem casu si obtiznost budu menit a budu si zakryvat HUD atd., aby to melo poradny grady. Zatim spokojenost a snad se to nezmeni.

      Mimochodem, neprijde ti, Miseriusi, trosku tuhy otaceni kamery? Nevim, jestli to budu umet presne vysvelit, ale zatimco se s houbickama na joysticku rychle otacim, kamera se zda byt vzdycky tak o vterinu pomalejsi, nez dojede tam, kam jsem zrovna nasmerovanej. Je to neco, jako kdyz mam v nejaky FPS na PC zaplej vsync, kamera je takova pomalejsi, nudnejsi...? Btw citlivost kamery na to nema vliv.
      • Toho otaceni kamery jsem si teda vubec nevsiml, ale je dosti mozny ze je to o trosku pomalejsi... Prozatim jsem s tim nepotreboval nejaky rychle mavat :D. Hraju to na Hard a i tak se obcas stane ze si rikam, ze me musej videt a nakonec mi to projde. Druhá mise (ta v noci) byla zatim ale nejatmosferictejsi. Ta noc spolu s mlhou, mesicem atd ma neco do sebe. 3. mise je pres den a tu uz jsme vsichni videli skrz naskrz :( a ctvrta je pri zapadu slunce, ale mam takove tuseni ze jak budu postupovat k finisi bude se delat tma (uz podle toho ze mi Samuel rikal ze az budem odjizdet pryc, budu muset vypnout svetla aby nas nevideli) takze na to se tesim-dal jsem se nedostal. Ta noc je naprosto uchvatna v tyhle hre...

        S tim druhym HL mas pravdu, taky mi to parkrat evokovalo City 17 ci jak to bylo :)
        Kazdopadne prvni zapnuti a prvni 2 hodinky hrani ve me zanechali uz ted takovej ten labuznickej pocit jakej by kazdej hrac mel chtit... Proste klasika :) Suprova hra, uvidim AC3 ale myslim si ze na mojim pomyslnym zebricku je Dishonored i tak kral tohodle roku

        PS: Uz ted se tesim na druhy hrani protoze po zabiti se cloveku ukaze ze to slo vlastne i naprosto jinak (tim myslim jak vyskoci failnuty ukoly) a ze si konecne podrezu par krku *15*. Vetsinou mam totiz po misi 1-2 killy (podle poctu targetu :) )
        • Malleth
          Jak je to s možnostma nastavení na PS3? Taky je tam možný vypínat části HUDu? Já sem si například vypnul objective marker.
          • Hm, to je docela dobrej napad! *4* Mrknu a napisu sem...
            Tak jde temer vse vypnout, ukazatel ukolu, ukazatel postoje, zdravi,vsimavost nepratel a uplne vypnout ukazatel interakce + vypnout zvirazneni predmetu atd...
            • Malleth
              Super
    • Malleth
      Před chvílí sem začal. Hraju PC verzi. Zatim je to nádhera. Ta atmosféra je parádní. Je vidět že si s tim prostředím fakt vyhráli. I návrh GUI očividně nedali nějakýmu ňoumovi na poslední chvíli jako ve většině her. Navíc....můžu sekat krysy na půlku.
    • Jazz
      Typicky zavatovaná hra, stejně jako Skyrim....
      A pak se třeba CoD vyčítá, že trvá 4 hodiny, když obě tyhle hry trvají naprosto stejně, když je ořežeš o ty nafouklý píčovinky kolem.

      Hra je to dobrá, ale ta doba...
      • Srovnavat delku CoD s Dishonored.To chce opravdu notnou davku dem3nce.
      • Jenze CoD At delas co delas trva 4-5 hodin...natahnout tu dobu muzes leda tim ze budes stat na miste. Tady to budto probehnes tak ze vyvolas poplach pozabijis celej level a pak si to prazdny projdes, a trva to nejakych tech 4-6 hodin a nebo to hrajes tak jak se ma (jako hrajes CoD-5 hodin) a mas to n 12-15 hodin... Pokud tvrdis ze Skyrim je nafoukla bublina a trva dlouho jako CoD tak tvuj nazor pro me nema naprosto zadnou vahu protoze jsi mimo realitu... Ale neberu ti ho...

        Mimochodem rict o Skyrimu ze trva 4 hodiny a zbytek jsou nafoukly picoviny nemuze rict sveprávný člověk *1* *1* *13*
        • kostejnesmrtelny
          Strašně mě baví, jak mentálec s avatarem z Assassin's Creed mektá o umělým natahování herní doby *1* *1*
          • Jazz
            Jdi si radši na SoWko nebo z čeho to kokotské hov@do z avataru máš.

            AC aspoň trvá těch 7-8 hodin jen příběh, a to jen ty "datadisky"... Dishonored jsem teď dojel za nějakejch 4-5 hodin, strašně dlouhatánská hra mno.
            • Jazz
              Ale, ale... Boreček se nám čertí ?

              EDIT: Bobeček boreček to radši předčasně ukončí, co už.
              Chtěl jsem se pobavit nad těma sračkama, co z tebe padají.
            • kostejnesmrtelny
              Drž pysk, chlapečku, nejsi-li tázán.

              EDIT:Ne, boreček tě stírá. Tímto s tebou končím, hnido, kňourej si dál, co chceš *3*
  • Hanzales
    Jak se tak koukám, Adamovi chudákovi dala nejspíše redakce na starosti články a všichni ostatní hádám paří Doshonored, akorát Fredy Cruger převlečený za Lukáše to semo tamo střídá DarkSouls ;o) Samozřejmě nic proti. Pokud jsem se čistonáhodou trefil a mám pravdu, tak paráda. Akorát pak chudák Adam.
  • Keyz

    Grimrock Editor.

    Nenašel jsem tu bleskovku,že vyšel Editor do Legend of Grimrock.A to vyšel již před nějakou dobou. http://www.grimrock.net/2012/10/04/dungeon-editor-released/
    Navíc udělali sekci kde jsou základní rady pro modding http://www.grimrock.net/modding/
    A již se utváří první věci na http://grimrock.nexusmods.com/

    Vzhledem k tomu,že ten editor je pro hru důležitý je škoda,že to tu není.Možná jsem si nevšiml.
    • ucho
      bylo to tady už 2x, teď potřetí
  • League of Legends Infografika 2012

    http://eune.leagueoflegends.com/news/league-legends-community-infographic

    To abyste věděli kdo vládne! :)
    • PS3Hrac
      kdyby WoW nebo GW2 byly F2P tak si LoLko ani neškrtne *1*
      • vlastik.plaminek
        Kdyby WoW a GW2 byly F2P, tak by se to stejně časem zvrhlo na P2W a lolko by je zarazilo do země dvoumetrovým gumovým č*rákem, protože Riot prostě umí udělat balanc mezi placením a free.
        PS: Nejsem LoL fanboy, všehovšudy jsem to hrál asi měsíc.
      • Lol

        Lolko ted hraju zhruba už rok, +500 winu, a nevím kolik loos. Wowko sem hrál, srovnávat to nejde. Každý je o něčem jiném a i kdyby wow bylo f2p ( viz freeservery) určitě si Lolko najde své hráče.

        Ale těch 70 milionů je jen regnutých - polovina z nich to snad ani nehraje, a jen kámoš má 4 ůčty ( kvůli banům) *3*
  • S příchodem updatu pro Resident Evil 6 získáte zdarma DLC pro vyšší obtížnost (No Hope) a co-op...

    Citováno 12. října 2012 v noci, čas 1:56 -
    "S příchodem updatu pro Resident Evil 6 získáte zdarma DLC pro vyšší obtížnost (No Hope) a co-op partnera pro Adovu kampaň..."

    Zápletka: Neo-Umbrella v rámci svých experimentů s C-virem vytvořila novodobého Ádu. Ten se (po objevení sebe sama a svého poslání) vydává na strastiplnou cestu za vytvořením nové, čísté rasy mutantů. Hráč bude v roli Ády čistit zemi od podřadných T-virových zombiíí za pomoci plamenometu, Mausera, granátů a speciální "síly hlasu".
    • ZvacA

      S příchodem updatu pro Resident Evil 6 získáte zdarma DLC pro vyšší obtížnost (No Hope) a co-op...

      Stane se, no.. :D
  • MickeyMutant

    V listopadovém čísle magazínu Game Informer nejlépe dopadlo XCOM: Enemy Unknown (9.5/10), nejméně si odneslo Pokemon Black & White 2 (7.5/10).

    Převodní filtr z iracionální soustavy, kde 50 % je žumpa bezedná a 100 % nirvána absolutní, do soustavy reálné:

    90 % - XCOM: Enemy Unknown (Game of the Month) (9.5/10)
    65 % - Joe Danger 2: The Movie (8.25/10)
    65 % - Double Dragon Neon (8.25/10)
    60 % - NHL 13 (8/10)
    75 % - Pro Evolution Soccer 2013 (8.75/10)
    75 % - FIFA 13 (8.75/10)
    75 % - Resident Evil 6 (8.75/10)
    80 % - Mark of the Ninja (9/10)
    • MickeyMutant
      75 % - Dance Central 3 (8.75/10)
      50 % - Pokemon Black & White 2 (7.5/10)
      75 % - LittleBigPlanet Vita (8.75/10)

      Vzorec pro výpočet ohodnocení z podobných recenzí:

      x=20(y-5)

      kde x je smysluplné číslo v procentech a y původní zašifrovaná hodnota.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit