Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta

    Juchééé

    Project Eternity dneska dosáhne na Kickstarteru 2,5 melounku $. Poté co byl díky pokoření 2,4 miliónů přidán crafting a enchanting se tak přidá třída barbarian. Tím pádem je rozhodnuto, co je nejočekávanější hrou pana Santy.
    Post ouplně o ničem, jenom jsem se chtěl podělit o svou radost *3*
    EDIT: Ty jejich koncept arty jsou super: http://media.obsidian.net/eternity/media/updates/0017/aloth-lrg.jpg
    • Cahir
      Ty seš fanda barbarů?
      • ja som zase zvedavy, ci dokazu zopakovat mnozstvo a variabilitu kuzel z cias BG2, mam pocit ze ich tam bolo cca 300 :)
        (bol som mag)
      • MrSanta
        Záleží na tom jak jsou uděláni, ale dá se říct, že jo. Ostatním třídám se taky věnuju, ale bojovníky mám nejraději. Ale zase nemusím mít klasickou totální plechovku, většinou to právě vyjde na toho barbara. Ten bývá tak akorát - střední (nebo dokonce i lehká) zbroj, obouruční mlátidlo a šílený úsměv *1*. Uvidíme, jak budou fungovat tady.
        Co jsem se zatím dočetl u Project Eternity, tak tam mě toho láká vícero. Trochu překvapivě se mi hodně zamlouvá i priest. Dokonce jsem si říkal, že bych snad jel první hru za priesta místo fightera. Ale když budou i ti barbaři... Poslední dobou shledávám, že jsem na tuhle hru snad až nezdravě "hajplej" *15*
        • Cahir
          Priesta mám rád, ale ještě žádné RPG mi nenabídlo uspokojivé prostředí pro role-playing náboženskýho fanatika... Takže většinou kněze zhnuseně zahodím a jedu znova něco jinýho.

          Co se fighterů týče, raději mám plechovky bez bázně a hany, ale faktem je, že ve Skyrimu jsem si užil za conanovskýho divocha s obouručákem. Tam to sedlo jak prd*l na hrnec.

          U PE doufám, že jednotlivá povolání budou reflektována i světem/příběhem...
          • MrSanta
            Jestli jsem si to správně přeložil, tak v Project Eternity by mělo jít krásně udělat priesta hodně zaměřeného na boj, který se o náboženství nebude moc zajímat. Něco ve stylu fotřík mě proti mé vůli poslal do kláštera. Taky je otázka, jak to tam bude s jednotlivými božstvi fungovat. Když tam bude nějaký "bojový" bůh...

            S přítomností střelných zbraních se pro mě otevírá i možnost hrát ranged charakter. Normálně je nehraju, luky a kuše nejsou mé oblíbené zbraně. Ovšem udělat si nějakého "pistolníka" nebo "snipera", to už je něco úplně jiného.

            Dohady, dohady. Uvidíme jak to dopadne. Ale jestli so dopadne, jak si asi všichni přejem, tak mi to sežere moooře času.
  • jo jeste sem zapomel dodat ze presne toto oznamili dopredu
  • Na disku Resident Evil 6 byly (opět) nalezeny DLC, které nám Capcom chtělo podstrčit v budoucnu....

    Kdo pise tyhle aktuality? mozna by neskodilo precist cely clanek pred sirenim poplasnych zprav podle vseho se da vetsina otevrit hranim multiplayeru, RE.net (coz nemam zdani co je) a dokoncenim hry...na discu sou castecne DLC ktery ale nejsou kompletni...jednoduse receno aby to i pisatel tehle aktuality pochopil- to co je na discu se otevira hranim..zadny DLC.
  • Green Man Gaming

    Na Green Man Gaming je akce 25% na hry, stačí zadat do voucheru GMG25-EVFWS-4Z4ZN a je to, je možné že to nepůjde u všech nicméně třeba takové Dishonored koupit s 25% slevou jde. Platí to do pátku.
  • Na disku Resident Evil 6 byly (opět) nalezeny DLC, které nám Capcom chtělo podstrčit v budoucnu....

    Když modernizovat hru, tak se vším všudy, no ne ^_^.

    Díval jsem se na prezentovaný obsah a vcelku není důvod nevěřit. Typická náplň pro DLC - skiny postav, pár nových rádobydrsných animací a nová obtížnost typu "veškeré zranění od nepřátel se násobí dvěma, jinak vše při starém".
    • EDIT: I když ta nová obtížnost se prý dá odemnknout i "legálně", viz
      http://www.examiner.com/article/unlock-conditions-and-more-revealed-for-resident-evil-6-s-no-hope-difficulty-mod.

      Pokud by to byl pravda a pokud se vr hře opravdu projeví změny popsané přispěvatelem v odkazu, tak bych možná začal uvažovat o koupi. Každopádně si za tohle přeřeknutí dávám mínus a příště bych si měl víc ověřovat informace.
  • Amylee.Anderson

    Stahujte modifikaci Cinematic Mod 12 (Lite Edition), která se snaží vypiplat grafiku Half-Life 2...

    Vypadá to krásně, asi se na to podívam. Už jsem se bála, že bych si musela stánout i tu strašlivou Alyx...
    • postolka
      Podle me to zabii tu puvodni atmosferu a styl HL2.
      • Amylee.Anderson
        No, třeba ta přidaná hudba je spíš jak z Mass Effectu a právě, jak píšeš to zabíjí atmosféru HL, ale zároveň to vytváří novou, ne špatnou. A když to člověk hraje poněkolikáté, tak to tolik nevadí.
    • V nastavení jde jednoduše změnit, jaký skin pro Alyx chceš použít, takže bych si s tím hlavu moc nelámal. Každopádně osobně čekám na plnou verzi.
    • Stahujte modifikaci Cinematic Mod 12 (Lite Edition), která se snaží vypiplat grafiku Half-Life 2...

      Moje rec. Ta Alyx se fakt nepovedla.
      • Amylee.Anderson
        Jako, ta postava sama o sobě neni špatná (až na to, že má hlavu širší než pas :D) ale neni to Alyx :)
  • Amylee.Anderson

    V americké verzi traileru Assassin's Creed 3 byly odstraněny scény, ve kterých hlavní hrdina zabíjí...

    Ale zabíjet Brity po stovkách je v pořádku...ach bože...
    • V americké verzi traileru Assassin's Creed 3 byly odstraněny scény, ve kterých hlavní hrdina zabíjí...

      to je tak kdyz se hloupej a linej "narod" stane svetovou jak rikaj SUPERvelmoci....a uci se tam o ochocenejch dinosaurech...pche...
  • Veskoslav

    V americké verzi traileru Assassin's Creed 3 byly odstraněny scény, ve kterých hlavní hrdina zabíjí...

    Pokrytci
    • Magister_Peditum
      Že takhle třeba necenzurovali film Gettysburg, kde se mezi sebou Amíci vraždí prakticky po celou dobu. *1*
    • Docela usmevne no *1*
    • deridon
      z toho se mi chtělo až brečet.. :D
  • Dishonored si od CVG odneslo hodnocení 9,5/10. Někteří hráči dokázali dohrát hru za méně než...

    "Dishonored si od CVG odneslo hodnocení 9,5/10. Někteří hráči dokázali dohrát hru za méně než 4 hodiny. " - No počkat.... Čtyři hodiny? a 9,5 - to moc do sebe nezapadá...
    • Prvni HL jde taky dohrat za cca 30 minut.Z tohoto nicnerikajiciho udaje bych nedelal hned vedu.
    • Malleth
      Lze dohrát za 4h? Nechápu že se novináři týhle informace chytaj.
      Svíčkovou s pěti knedlema bych do sebe taky mohl hodit do pěti minut, ale co z bych z toho měl?
      • MishKonn
        http://i.imgur.com/8iMdD.gif
        • Malleth
          Přesně tak
    • PS

      Ještě bych k tomu napsal, že někdo je schopnej dohrát HL 2 za méně než dvě hoďky, takže je to docela nic neříkající informace - i přesto mne to jako člověka, co má před-objednávku lehce vyděsilo. *4*
    • Cahir
      Morrowind se podařilo dohrát asi za půl hodiny, Skyrim za dvě. Prostě se objevil nějakej vylízanej chuj, kterej si myslel, že dostal nejlepší nápad na světě, když si dá obtížnost na easy a proběhně základní dějovou linku speedrunem...

      V rámci openworldů bych se nenechal podobnými excesy vykolejit a raději si počkal na nějaké detailnější informace.

      Já měl ve Fallout: New Vegas nahráno 300 hodin, kamarád 20...
      • EuroSamurai
        No vidíš a já dohrál Morrowind za měsíc a to mi zbejvalo ještě hafo vedlejších qustů xD
      • Reakce

        Tak snad.. na F:NV 300 hodin? Wow mám 178 hodin. Jsi musel prolézt úplně všechno a hrát všechny kombinace :-D
        Já tedy ještě nemám odehranej OWB, ale ten mne bůhví proč moc neláká... Asi je to na mne už moc střelený humor....
        • Cahir
          Až se za ten odehranej čas stydím. *1* Hrál jsem to asi čtyři měsíce (nemám přes den moc času, maximálně večer), prolezl jsem úplně každej kout, udělal všechny questy, splnil všechny společníky atd. A taky dohrál i všechny DLC (OWB mi zabralo tak 20 hodin).

          OWB je brutálně střelený (ale on ten Fallout nějakým zázrakem funguje v obou polohách - jako seriózně míněné zrcadlo našemu světu i jako přepálená fantasmagorie), ale zato je fakt chytře napsaný...

          PS: Dej si časem perk průzkumník, odhalí ti to všechny lokace ve hře, šel jsem pak systematicky to, co mi chybělo.
          • Taky se za ty některé časy stydím. Hry co chci hrát už docela třídím a tohle je vlastně první hra, kterou po dlouhé době kupuji v plné ceně. Ještě mám spoustu rpg restů, které chci někdy dohnat. BG 1 a 2 ( Jedničku asi zahraji v té předělané edici - docela mne nalákal nějaký ten mód, jenž oba dva díly spojuje do jedný hry)a Planetscape torment. V době kdy ty hry byli aktuální jsem neměl problém dohrát F1 a F2, Gothicy, ale teď už se fakt nechytám, jak to je graficky nezáživné. Snad jen Inqusitora jsem vydržel déle hrát, ale to má děsný soubojový systém, což je škoda protože texty a naraci to má fajn. No snad bude čas...

            Hmm tak to je OWB nejdelší. Asi si ho dám jen kvůli těm mluvícím spotřebičům - jako uctění Red Dwarfa *1* (BTW je nová série!)

            FNV mám taky docela prolezlí - sice ne úplně vše -- ale většinu ano *4*
  • Dishonored videorecenze

    http://www.youtube.com/watch?v=B7HtHgMS1U0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit