Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WoW HACK

    http://www.abclinuxu.cz/zpravicky/hra-world-of-warcraft-hacknuta
    • jelikož člověk ve WOW po smrti nic neztratí, tak mě to opravdu nevzrušuje. Kdyby se toto dělo v Ultima Online, to by teprve nasrralo. Jelikož tam člověk když umře, veškerý jeho equip zustane v mrtvole jak to káže selský rozum.
      • Nebyla ve WoW nějaká XP penalizace, nebo něco takového?
        • Ne, jedina penalizace bylo opotrebovani zbroje a potreba utratit penize na oprave (jako Diablo 3)
          • V D3 taky není XP penalizace? Hah, takže trest "jen aby se neřeklo" :) . To je jak v Two Worlds, kde trest spočíval v nutnosti jít kus pěšky k místu boje (pokud člověk nehrál na hard)
            • V diablu xp penalizace byla :)
            • Jojo, to je u WoW taky, budto te ozivi andel a na 10 minut jsi slaboučkej a nebo si musis dobehnout k mrtvole...
  • MidnighT91
    Dneska jsem dostal pozvánku do bety Planetside 2 ale když dám po dostahování play tak mi skočí jen program přestal pracovat... Nenapadá vás čím to může bejt ???
    • rancor1223
      Proč ti to nefunguje netuším, ale zajímalo by mě, kdy jsi se registroval do bety? Hrozně se na PS2 těším, ale na klíč čekám přes dva měsíce. Zvlášť když teď vyšel ten nový kontinent bych to fakt chtěl zkusit.
  • ucho

    Spec Ops: The Line

    Spec Ops: The Line (Steam verze) za 5 liber, na takhle poměrně novou hru dobrá sleva.

    http://www.gamefly.co.uk/Download-Spec-Ops-The-Line/5004057/
    • A taky poměrně dobrou hru. Za ty peníze by si to mel koupit každý *3*
  • Grimrock Editor

    Vyšel Grimrock Editor
  • ucho

    Ušetřete 50% na hrách od THQ, stačí pouze tento víkend navštívit stránky STEAMu. Na sérii...

    Zase polovičatá bleskovka, a na Warhammer upozorňuje jen 4 hodiny z 24... v 19:00 tam skočí 66% sleva na Saints Row 3 a ten "víkendový" Warhammer už platit nebude.

    edit: tak když už se ta bleskovka zeditovala na to Saints Row 3, jen bych upozornil, že tohle za bleskovku nestojí, natož za vykřičník, protože cena je 10,19€. na getgamesgo teď běží 75% sleva na Saints Row 3, tedy cena je tam 7.49€ (rovněž Steam verze). a to vlastně taky skoro nestojí za zmínku, protože za tuhle cenu už ta hra byla v prodeji za poslední dva měsíce snad 3x.
    • To je bleskař jak víno,viď.. *1*
      • Podává takové uzrálé informace *15*
        • Ryzlink rýnský r.1999 *1* *1* *1*
  • ucho

    S pomocí víkendové akce na GoG.com ušetříte až 60% na hrách od Activision.

    ušetříme "až" 60 %? vždyť v té akci jsou všechny tituly s 60% slevou, takže ušetříme přesně 60 %.
  • Cahir

    Podívejte se na trailer fanouškovského filmového prequelu herní série Mass Effect zvaný Red Sand.

    To nevypadá úplně špatně... ani levně.
    • Dishonored

      já si to stáhnu je to skoda ale nebudu podporovat bethesdu která dává perma ban když někdo odkáže na leaknuté video z dishonored nebo postne nějáké informace z pruvodce řekne k tomu že jestli vubec neco o tom chcete vědet že máte navalit prachy človek z toho přimo cítí chamtivost doufám že jim to dojde a Arkane se osamostatní jako Obsidian takhle bych je podpořil ale s behtesdou za zády nikdy
      • Krásný vytvor bez interpunkce. Fakt na zblití.

        A ne, není to chamtivost, je to jednoduše odpor k pirátství, ale to je v téhle sovětské republice těžko pochopitelné.
        Oh, a Obsidian se "osamostatnil", protože se původní Black Isle pod vedením Interplaye jaksi rozpadli.
        • Trolled

          vypadá to že jsem nástupce trolla diskuzního
        • Ušetřete 50% na hrách od THQ, stačí pouze tento víkend navštívit stránky STEAMu. Na sérii...

          Sovětské ? HtataaaOagsagVsasasNdagagO ceský kapitalismus Arkane má na víc než se plazit před bethesdou proč stou hrou nešli za cd projektem nebo my chceš tvrdit že cd projekt je spatný a EA dobrá ? *16*
          • Nešli s tím za CDP zejména protože je vlastní Zenimax. A už mě nebaví číst ty nečitelné výplody co tady předvádíš. Jdi si to nastudovat na wikipedii. Kšá!
  • Disshortened

    Tož jeden týpek si sehnal Xbox360 kopii Dishonored a streamoval ji pro 4chan.

    No, hrál to poprvé, docela umíral a nevěděl kam jít, ale i tak dohrál hru asi za 4 hodiny.

    Trochu slabá délka...
    http://archive.foolz.us/v/thread/157471535
    • PS3Hrac
      Důvod proč si koupit Xbox 360.Zahrajete si Hru která ještě nevyšla a Zdarma! *1* *1* *1*
    • Dishonored

      já si to stáhnu je to škoda ale nebudu podporovat bethesdu která dává perma ban když někdo odkáže na leaknuté video z dishonored nebo postne nějaké informace z pruvodce řekne k tomu že jestli vubec neco o tom chcete vědet že máte navalit prachy človek z toho přimo cítí chamtivost doufám že jim to dojde a Arkane se osamostatní jako Obsidian takhle bych je podpořil ale s behtesdou za zády nikdy
    • A shrnutí:
      Some guy streamed Dishonored on Xbox 360, having downloaded an illegal version from bitgamer. There were about 200 viewers. He played through the game pretty badly, as he got lost and died many, many times. Then he ended up beating the game with about 4 hours of game time. The end.
      • 4 hodiny? Veril jsem tomu, ale 4 hodinam neverim... Kdyz rikaj ze vyvojar to dohral za 22 hodin tak je jasne ze prehanej, ale snad ne tolik :D
        • 22h byl stealth bez zabijeni. 12h ma byt prumerna hraci doba pri primocarem pristupu. Musis pak jeste podelit 2 kvuli PR prehaneni a mas 11h na stealth a 6h klasicky.
          Jestli ty 4h jsou pravda, davat plnou cenu za 4h jednorazovku (MP neni) je uz z principu blbost, radsi vezmu zenu na luxusni veceri.
          • PR prehaneni opet nezklamalo. Vysly prvni recenze a opravdu pruchod za 6 hodin (staci se podivat na metacritic). Aspon je tam ta znovuhratelnost, ktera ale lidi co budou hrat "story mode" casto nezajima.
            • Samozrejme, ze je to individualni... Hra vypada skvele a urcite by me bavila. Jenze, bavila by me jen par hodin. Vetsinou hry znovu (dlouho) nehraju jinym stylem, vyberu si styl, ktery mi sedi. Z principu tedy nehodlam hru koupit za plnou cenu. Mozna nekdy v budoucnu si ji koupim za zlomek ceny s DLC a urcite nejsem sam. Tato hra by si zaslouzila mnohem delsi gameplay.
            • Zase...je to individualni...Treba ten E3 walkthrough by mi trval tak 3x tolik mojim stylem hrani, zadny hrr a pekne zkoumani vseho a jen to by byla hodina=1mise...
          • Trochu si to rozebereme, shall we?


            a, celou hru projdes jen stealth postupem, vcetne nejakeho toho zabijeni sem tam.
            b, celou hru projdes jen stealth postupem, bez zabijeni jedine osoby
            c, celou hru projdes akcnim tempem se zabijenim
            d, celou hru budes u misi mixovat stealth s akci, podle nalady a situace ve hre
            e, celou hru, at uz stealth ci akcnim postupem, budes vyuzivat jina kouzla, objevovat stale nove a nove typy usmrceni nepratel atd.

            Ja myslim, ze Dishonored zabavi kazdeho hrace, ktery si to koupi, na pekne dlouhou dobu.
          • 22h stealth bez zabijeni, tak to chci hrat...a nemyslim si ze zrovna toto bych mel delit dvema :)
        • Osobně jsem ten stream nechytl, škoda.

          Každopádně pravda se vyjeví brzy. Kdyžtak bude mít Trol.Diskuzní žně.
          • *1* Uprimne doufam ze to je kec, na tu hru se tesim a mam pondeli-utery volno abych mohl od patku parit :D
            edit: Proste neni mozny aby to byla pravda :) Kor kdyz rika ze umiral a ztratil se, to by se to jako dohralo za 2 hodiny? nesmysl
  • Beta na MoH: Warfighter má už nějakou tu hoďku spoždění ne?? :D Jestli dobře počítám tak 9 a půl :D
  • EA představuje možnosti SimCity na téměř desetiminutovém videu ze hry.

    vypadá to velice pěkně, těším se :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit