Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Capcom dodal na trh rekordní množství (ve své historii) jedné videohry - počet kopií Resident...

    A pritom takova blbost. *2*
  • Capcom dodal na trh rekordní množství (ve své historii) jedné videohry - počet kopií Resident...

    Nič íného som ani nečakal hra je výborná a keby si ju kúpili aj fandovia prvej trilogie tak sú čisla ešte vadšie.
    • Capcom dodal na trh rekordní množství (ve své historii) jedné videohry - počet kopií Resident...

      Dodal. ne prodal !
      • Capcom dodal na trh rekordní množství (ve své historii) jedné videohry - počet kopií Resident...

        ver mi že velký rozdiel v tom nebude, odhad do konca roka je predaných 7 mil. kusov
        • Seznam nejstahovanějších her na evropském PSN v měsíci září 2012.

          Po zahrání dema jsem přesvědčen že to je ještě větší akční zběsilost než byla 5tka, navíc s chaotickým prostředím, za Leona jsem se ve tmě stále o něco zasekával a demo za Chrise bylo také v nějaké těžce industriální lokaci která nebyla 2x přehledná. Já ho koupím až někde ve slevách, nebo z bazaru, a to jen kvůli co-opu který doufám bude kvalitní alespoň jako u předchozího dílu. Pro mne Resident Evil jako survival značka skončil 3tím dílem. Stejně mám teď bohatě co hrát (Guild wars 2, Borderlands 2, ... nedohraný Skyrim *7*), tak si klíďo nějakej pátek počkám :)
          • Omlouvám se za nadpis, byla to reakce na diskusi o RE6
        • A pritom to ma tak skvele hodnoceni jak od recenzentu, tak predevsim od hracu samotnych.:-)

          http://www.metacritic.com/game/xbox-360/resident-evil-6
  • Cliffy B

    Samé krávoviny, ale že končí Cliff Bleszinski vo tom ani vidu ani slechu :(
    http://www.techpowerup.com/173161/Cliff-Bleszinski-Departs-Epic-Games.html
    • braveman
      Samé fnukani, ale aby ses na hlavní stránce podíval vlevo/vpravo, o Tom si mohu nechat zdát :(
      http://www.games.cz
    • MrSanta
      *8*
      • omluva

        Omouvam se ctenarum i redakci, prehledl jsem clanek ....................
  • Digital a Analogue

    čus,

    hrál jste tu někdo hry Digital: A Love Story a Analogue: A Hate Story?

    je to nějaký psycho, nebo je to dobrý?
    • ok, budu to brát tak, že mínuska jsou, že se vám hra nelíbila, pluska, pokud líbila, a nic, pokud nevíte, o co jde :)
  • V Japonsku se představí speciální verze závodní hry Gran Turismo, která poběží v rozlišení...

    Hmm, tak jsem si krásně početl. *15*
  • Na disku DMC nebude žádné skryté DLC do hry, slibuje Capcom.

    to jen dokazuje že Capcom udělal kvalitní čistku a všechny zbytky DLC které v základní hře jsou kvalitně smazal.
    • ucho
      ne, to znamená, že už je nebude skrývat a budou tam přímo vidět.
  • Resident Evil 6 dopadl v recenzích světových serverů všelijak, návštěvníci serveru Metacritics...

    takze ludom sa to nepaci, ale par recenzentom ano *3*
    • MrSanta
      Mě by zajímalo, kdo dneska ještě bere hodnocení uživatelů na Metacritic vážně.
      • asi aj tiscali, ked im to stalo za spravicku
      • já, dycky má pravdu.
  • x_ander

    Cliff Bleszinski odhází po dvaceti letech ze studia Epic Games. Jeho další kroky jsou prozatím...

    EDIT: přesunuto
  • carlosac

    FC98

    No vidíte, že jde udělat dobrý podcast i bez Vávry, nebo Karla. Fakt moc povedený podcast, včetně lets playe ;)
  • Se Season Passem, který naleznete u Gold edice Assassin’s Creed 3, získáte slevu na budoucí DLC...

    Ted jsem prisel domu a tuhle bleskovku jsem bleskove precetl jako: " Se Seanem Pennem, kterého naleznete u Gold edice Assassin’s Creed 3, získáte slevu na budoucí DLC do hry." *1* A pak jsem si rekl, ze to s marketingem u tehle hry mysli fakt vazne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit