Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth

    Vyšťourané cover arty XBLA her odhalily kromě Star Wars First Assault i Double Dragon II.

    Zase sem se dostal na konec internetu *13*
    • Ataker
      To je ta hra co se hrála dřív na těch starých konzolích které měla SEGA? Jestli jo, tak to je šupa... si pamatuju, že na tu konzoli se tady na Jihu Moravy nedala koupit žádná hra :( naštěstí otec dělal u silničářů v Praze, tak mi občas dovezl nějakou tu pecku *1*
    • braveman
      Internet rozšířen *3*
      Díky za info
  • Tento měsíc obdrží majitelé PS Plus účtu zdarma Bulletstorm, Resident Evil 5: Gold Edition a...

    Cha:) PS + najlepšia investícia
  • rancor1223

    Podvodný Steam mail

    Dnes mi přišel mail od "Steamu", že si mám zaktualizovat údaje na Steamu. Už jen proto, že prošel spamfiltrem na Gmailu (což je docela úspěch) jsem ho považoval za pravý a málem vyplnil. Podle dalších adres se zdá že se šel především na české maily tak si dejte bacha.
    • zase ten spamfilter na gmaili nieje az take terno, moj brat pred mesiacom vyhral(zase) 1 milion eur. text bol samozrejme v lamanej slovencine
      • Mě většinou hodí do spamu vyžádanou poštu, protože mi spam nechodí (1-2 měsíčně), ale na Outlook mail mi chodily zprávy, že jsem vyhrál jednou 3 miliony liber, pak 5 milion $, 2 miliony €. A tak důležité zprávy mi hodí do spamu *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Již v roce 2008 byla ve vývoji HD verze TimeSplitters 2, Free Radical Design se hru ovšem nakonec...

    škoda, toto byla absolutní pecka *5*
  • Sleva na Steamu na The Secret World!

    Rád bych podotknul že toto super mmorpg je momentálně na steamu o polovic levnější. Stojí 24,99. Nechci dělat reklamu, ale todle je vážně skvělá hra:)
    • ucho
      no a kolik stojí měsíční poplatky? (spíš jsem nikdy nepochopil, proč se u her, kde jsou měsíční poplatky, prodává samotná hra poměrně draho). videa vypadají skvěle, ale nevím no :)
      • tak 15 eur měsíčně, to je brutus...
  • V Japonsku nyní hrozí za nelegální stahování pokuta 25000$ (popř. až 2 roky ve vězení) a za...

    a ako chcu (legalne) odsledovat direct download nelegalneho softwaru?
  • WiiU titul Monster Hunter 3 Ultimate bude podporovat rozlišení Full HD/1080p.

    jo jasně to už tady bylo, a za měsíc tu bude zpráva že to bude 720p s Antialiasingem
  • Randy Pitchford zatím neplánuje třetí pokračování Borderlands.

    Treti pokracovani bude planovat pravdepodobne az po vydani druheho pokracovani.
    • druhé pokračování pane idioote už dávno vyšlo
      • V Japonsku nyní hrozí za nelegální stahování pokuta 25000$ (popř. až 2 roky ve vězení) a za...

        To bylo první pokračování prosťáčku *12*
        • *4* Čeština je holt těžký jazyk a myšlení bolí *1* Většina lidí nechápe, že když někdo natočí film, tak to prostě není první pokračování ničeho *1* ale začátek *2*
  • Ne uplně herní SW na Steamu

    Kdyby to náhodou někdo přehlédl: http://store.steampowered.com/software/

    Začíná se velmi zlehka :)
  • Těšíte se, až budete všude na internetu pouze pod reálným jménem a pouze s skutečnou fotkou?

    Bože chraň nás.

    http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/10/01/leaked-european-cleanit-proposal-would-require-the-use-of-real-names-and-photos-online/
    • V Japonsku nyní hrozí za nelegální stahování pokuta 25000$ (popř. až 2 roky ve vězení) a za...

      nevim za co tu lidi davaji minusi tomuhle prizpevku...pokud jsou moc omezeni aby tyto veci chapali mozna by bylo lepsi je vubec necist a nezatezovat si hlavu vecmi kterym nerozumi nebo nechteji rozumet a vrazili hlavu zpatky do pisku.kazdopadne diky za info :)
      • Ghost47
        Mám pocit, že jestli tam byl mínus, tak se týkal obsahu toho článku... protože tenhle návrh je fakt na *11*.
    • Jsem krásnej, mám nádherný jméno a mé názory jsou vždy objektivní a pravdivý, ztráty anonymity na internetu se nebojím.
      Au...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit