Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Japonsku nyní hrozí za nelegální stahování pokuta 25000$ (popř. až 2 roky ve vězení) a za...

    A až ju vytiahneš, tak sa pozri sem, kto to tam preloboval: http://www.riaj.or.jp/e/links/index.html
    • V Japonsku nyní hrozí za nelegální stahování pokuta 25000$ (popř. až 2 roky ve vězení) a za...

      a co jako?
  • Randy Pitchford zatím neplánuje třetí pokračování Borderlands.

    thanks god....
  • V Japonsku nyní hrozí za nelegální stahování pokuta 25000$ (popř. až 2 roky ve vězení) a za...

    Som nevedel, že japonci majú doláre, to zas niekto leze amíkom do zadku, papaláši zrejmä zabudli na WWII.
    • Možná, že když si vytáhneš ty hlavu z prdele, příjdeš na to, že se to převádí na dolary, aby to po světě lidi lépe pochopili, kurz dolaru je známej každýmu, u jenu nemám nejmenší ponětí, jakej má kurz. *7*
      • Bude lepší když tam tu hlavu nechá, představ si, že by se ta debilita mohla projevit na plno.
      • V Japonsku nyní hrozí za nelegální stahování pokuta 25000$ (popř. až 2 roky ve vězení) a za...

        a keby si si ty vytiahol hlavu z prdele, tak pochopíš o čom hovorím.
  • MickeyMutant

    V Japonsku nyní hrozí za nelegální stahování pokuta 25000$ (popř. až 2 roky ve vězení) a za...

    2 roky? To je stejně, jako když si u nás někdo vystřelí z prezidenta*4*
    • Ataker
      *1* *1*
  • Jazz

    Dohrání Dishonored Vám zabere déle než 22 hodin.

    To známe no.
  • Herní série Left 4 Dead se celosvětově prodalo více než 12 milionů kusů.

    to je sice pekne, ale kdyz se podivat na Steam, tak max peak za den je par tisic lidi, pro srovnani CoD MW3 ma peak kolem 30-35k a urcite se ho neprodalo 120 milionu kusu, takze L2D asi neni tak moc oblibeny jak se nekdo snazi naznacit
    • CartmanXxX
      A teď porovnej CSka s MW3 *3*
    • Srovnavat statistiky s CoD,ach jo *1* *1* *15*
    • Já tady teda žádný naznačování ani nic o oblíbenosti nevidim. Je normální že hra postupně ztrácí na oblíbenosti (méně lidí ji hraje) ale srovnávat to s posledním CoD je hovadina. Přecejenom Left 4 Dead je tu od roku 2008, zatímco MW3 ani ne rok, navíc s rekordními prodeje (6M za 1. den). Takže milý přispěvovateli, naser si.
  • Vývojáří z Crystal Dynamics nezměnili po aféře s udajnou znásilňující scénou v Tomb Raider...

    Taky nemají důvod, protože z původně zamýšlené drsné survival akce s lehkými RPG prvky (jak hru prezentovali na začátku kampaně) se jim projekt úspěšně podařilo dotáhnout do stavu "kopie Uncharted s logickými prvky". Na fóru Crystal Dynamics je ke shlédnutí zajímavý příspěvek, který pokytuje několik potvrzených informací (k nahlédnutí zde: http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=129088).

    Kromě povinného PR balastu typu "jaká postava je vaše nejoblíbenější" bych zejména zdůraznil: Autoheal (bez toho se přece nedá navodit zoufalý pocit trosečníka) a prý absence torny, takže místo "nekonečně velké torny" bude Lara asi předměty dávat do paralelního vesmíru, gratuluji ke kroku směrem k větší "realističnosti", kterou se CD ohledně projektu Tomb Raider 2013 tak ohání.

    Slíbeno je v průměru neuvěřitelných deset hodin gameplaye a jako bonus sice "velmi naturalistické smrti" ale druhým dechem ihned ujištění, že žádný dismemberment se nekoná, protože *laciné PR žvásty místo přiznání, že nechtějí dostat ještě o stupínek vyšší rating*. U tohoto bodu bych rád podotknul, že různá forma ztráty končetin byla i v klasických dílech když to bylo potřeba pro navození atmosféry, a např. bezhlavý vojín v opuštěné citadele (TR4) spolu s podkreslující zvukovou kulisou mne opravdu nutil co pár kroků dělat parakotoul a dívat se, jestli něco nemám za zády.

    Závěrem prý (s velkým důrazem na realističnost, která je podle CD oproti předchozím dílům novým laděním série Tomb Raider) na tomto opuštěném izolovaném ostrově probíhá respawn potvor, takže když prý hráč vyčistí hub a vrátí se tak se nemusí bát, že by nebyla zábava.

    Při ohlášení nového TR jsem byl nadšený první náčrty mechanismů jsem jedině vítal. Jenže nakonec z toho celého vyšla jenom polopravdivá reklamní kampaň na Uncharted kopírku s RPG prvky, kterou podle mého názoru záhy na poli 3rd person akčních adventur smete projekt "The Last of Us" od Naughty Dogs (autoři Uncharted, té hry, kterou dle dostupných informací nový TR kopíruje, jak jen může). ND si totiž uvědomili, že klišé herní avatar = bipolární terminátorocitovka (podle toho, jak se zrovna zachce scénáristovi) už se pomalu přejedl a je potřeba publiku začít dávkovat něco jiného. Tedy pokud to i od ND není podraz (jako od ostatních studií), ale na to si budeme muset ještě chvíli počkat. A prozatím jejich počin vypadá více než slibně.
  • DOTAZ?

    Kde je recenze na Carrier Command Gaea Mission ??Od čtvrtak je k dostání,tak počítam že to někdo hrál už předem??
    • nechápu zač tolik minusů??za dotaz??
      • No ode mě za používání otazníků ve větách oznamovacích a otázkách nepřímých. Ale hlavně si nemyslím, že podobně laděné otázky (jak to, že to ještě není, už to dávno mělo být) recenzování neuspíší. Oh, a taky je to špatná sekce diskuze.
        • Možná špatná sekce diskuze i tak jsem nedostal odpověď .Jen kritiku na to jak píšu.
          • Se taky koukni jak píšeš, si to zrecenzuj sám.
            • mne to neva
          • třeba nikomu ani nestojíš za odpověď.
      • Protože netrpělivce nemá nikdo rád. Stačí si počkat, však jednou se objeví, carrier commandu se tady dost věnovali.
        • zajimavé je že na jiné hry je týden dopředu.no asi to bude jen o tom jak a kdo platí
          • Reklama , o to tu jde ....

            *15* Nebo o tom kdo dodá dřív novinářskou verzi a o tom kdo si ji troufne zrenenzovat jako plnou verzi ....
    • Recenze chvílu po vydání - vždyť si to ani recenzet nezahrál, polovičatá recenze a neobjektivní
      Recenze dlouho po vydání - trvá vám to, konkurence už to dávno má, se*ete na lidi...
      Co s váma je? :D
    • ODPOVĚĎ?

      Třeba je dotyčný nemocný?? Nebo si to chce pořádně zahrát??? Není snad třeba tak spěchat ???? ?? Přeji hezký den???,
  • Sony bylo překvapeno, jak malou podporu dostalo PSV od ostatních vývojářských firem v době příchodu...

    člověk by řekl, že to mají nějak nasmlouváno dopředu, ne že vydají novou konzoli a pak koukají, kdo jim na to bude dělat hry...
  • Mass Effect Trilogy nebude obsahovat všechna vydaná DLC. Co přesně nabídne lze najít zde.

    Proč protože BEA. Fakt kdo si to bude kupovat ? Fanoušci už mají všechny díly a tohle nic nového nenabídne...
    • rancor1223
      Já bych si to koupil, mám jen ME1 a ME2 a bez DLC. O takovou edici bych i stál, ale jen za předpokladu že v ní bude vše. Úplně vše, tzn i DLC k ME3 (až budou všechna vydaná). A všechno na discích.
      Takhle je to opravdu o ničem...
      • Cahir
        Absenci DLC ke trojce ještě chápu, ale že tam není ani Lair of the Shadowbroker či Arrival je vážně deme*ce...
        • rancor1223
          Já jí taky chápu, ale čekal bych, že takováhle edice vyjde po vydání posledního patche. Třeba i řádně předražená, ale skutečně se vším všudy. Ale absence i třeba Arrivalu je opravdu směšná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit