Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz

    Šikovní moddeři vydali nový (neoficiální) patch pro Thief 2 a System Shock 2, který vylepší...

    co jsem koukal tak pro System Shock 1 a 2 + Thief 1 a 2 je udělaný nový engine - NewDark
  • heh.

    http://i.imgur.com/4HIJa.png
  • Šikovní moddeři vydali nový (neoficiální) patch pro Thief 2 a System Shock 2

    Asi si nechám růžoví brejle a už si to nikdy nezahraju. Nechci si zničit ty krásné vzpomínky jako se mi to už několikrát povedlo u jiných her.
    • Šikovní moddeři vydali nový (neoficiální) patch pro Thief 2 a System Shock 2, který vylepší...

      delas chybu,SS2 je nej hra i v dnesni dobe
      • MrSanta
        Tak tak, komunita odvádí skvělou práci a System Shock 2 se hraje i dneska skvěle. Instalace základních modů je díky tool a modmanageru snadná a hra valí bez problémů.
        • přesně, jak ten patch vyšel, znova jsem nainstaloval a pařím, je to parádní! proč vlastně vycházej nový hry? :D
          • A podařila se ti tam dostat WEXova čeština?
  • Sexy Lilith z Borderlands v cosplay na fotografiích zde, zde, zde, zde a i zde.

    zaprvý je moc tlustá a zadruhý kolem sebe nemá namalovaný černý okraje....
  • Keyz

    Try Before You Try: XCOM’s Interactive Trailer

    http://www.rockpapershotgun.com/2012/09/29/try-before-you-try-xcoms-interactive-trailer/

    Koukám,že mají špatné animace.Často se tam střílí skrz překážky.To nepůsobí moc dobře.
  • Hanzales

    Šikovní moddeři vydali nový (neoficiální) patch pro Thief 2 a System Shock 2, který vylepší...

    Luxus, funguje, paráda :)
    • MrSanta
      Ještě klika že nejsem v Shocku moc daleko. A druhá klika, že už to nandali do nové verze SS2toolu. Dneska to asi po šichtě reinstalnu.
    • DangerousDave

      Šikovní moddeři vydali nový (neoficiální) patch pro Thief 2 a System Shock 2, který vylepší...

      škoda že to vydali spolu, teraz neviem čo skôr spustiť ...
  • ...

    Paneboze, kdo je zodpovedny za ty vikendovy bleskovky? Same cosplay fotky a ted jeste amerika hleda topmodelku... *11*
    • braveman
      Za víkendové bleskovky jsem (jako téměř za všechny) zodpovědný já. Do víkendovek míří všechny zprávy, které jsou svým obsahem alespoň trochu aktuální a zajímavé a nemusí o nich být informováno ihned. Chápej, i my máme reálné životy a potřebujeme někde nabrat sílu na nový pracovní týden.
  • Rodiče svému synkovi koupili k narozeninám vytoužený Borderlands 2, hru mu přitom umístili do...

    docela trapnééé. takovej humbuk kvuli takový prumerny hře
    • Caincz

      Rodiče svému synkovi koupili k narozeninám vytoužený Borderlands 2, hru mu přitom umístili do...

      Hra je to rozhodně nadprůměrná, jenom by mě zajímalo, jestli bylo synkovi 18 :))
      • rancor1223
        Ne všude mají zákony nařizující držet se doporučeného věku. Jako třeba my.
      • není. podle mě by aspon takto měli vypadat všechny hry, proto to beru jako prumer :) ostatních 80% vubec nevjenuji pozornost ;)
    • Průměrný hře? Áha...
  • Huráááá Cortex Command 1.0 je konečně venku !
    • ucho
      no 19 euro je dost, ale vlastníci humble bundlů mají 2 klíče k aktivaci.
      • Jestli mam dva klice tak ti jeden klidne poslu. Ale za boha nemuzu nikde ty klice najit.

        Tak klic jsem nasel ale jen jeden..
        • ucho
          jeden jsem měl u humble bundle #2 a druhý u humble bundle #3
          • No jo koukám , dva klíče . Tak to je bomba .
            Humble bundle má spravedlivější podmínky než samotný Steam ! (Nákup her v balíku z nichž už některé hry vlastníte vám u steamu automaticky propadá ... )

            Ted´ se koukám a do Humble Bundle 6 přidali Dustforce , BIT.TRIP RUNNER , Gratuitous
            Space Battles , Jamestown a Wizorb ! ..... vlhké sny se naplňují . *9*
          • Aha tak proto :D Ja koupil jen dvojku a pak neco na mobil.
  • GlaDOS

    Představitelka Alyx Vance (Half-Life 2) snímá své pohyby pro nějaký nový projekt.

    Pokud se nepletu, tak série HL 2 podle vzhledu animací nikdy neměla MO. Což se samozřejmě může v novém dílu změnit, ale i tak bych to nebral jako potvrzení prací na novém díle.
    • Tak v te dobe MoCap moc bezne ve hrach jeste nebylo ,pokud se nepletu.
      Ale jinak bych toto s HL3 nespojoval.Muze pracovat na cemkoliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit