Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EA oznámilo Mass Effect Trilogy Compilation, která nabídne všechny tři díly série v jednom balení....

    a bude tam něco navíc, kvůli čemu to koupit, nebo chtějí akorát prachy podruhý za to samý, co už lidi mají?
    • Tak kdo to má, ten si to přece nekoupí ne?
      • Já mám jedničku a dvojku v krabici a trojku jenom digitálně a pokud by byli součástí téhle edice i DLC ( o čemž pochybuji) hned bych si to koupil...
  • s-a-b-r-e

    EA oznámilo Mass Effect Trilogy Compilation, která nabídne všechny tři díly série v jednom balení....

    Na PS3 vyjde kompilace 6. listopadu, ale na PS3 vyjde později..?
  • EA oznámilo Mass Effect Trilogy Compilation, která nabídne všechny tři díly série v jednom balení....

    EA oznámilo Mass Effect Trilogy Compilation, která nabídne všechny tři díly série v jednom balení. Na PC a PS3 vyjde kompilace 6. listopadu, na PS3 později.

    Tak které PS3 je správně? Asi to druhé co ? *13*
  • postolka

    X-COM a cestina

    Tak mi k predobednavce prave napsali, ze k X-COMu bude cestina (slibujou do konce rijna). Vzhledem k tomu ze to nejak sponzoruje primo ten shop tak to bude snad i na urovni a skoro oficialni :D.
    • A budou tam mimozemstani oznaceni jako "cizaci"? :D
      • "12 civilistů zařvalo"
      • kostejnesmrtelny
        Vsadil bych boty, že jako "vetřelci" *7*
    • Xzone sponzoroval už tolik češtin :)
  • Resident Evil 6 dostal v japonském Famitsu hodnocení 10/10/10/9, PES 2013 9/9/8/9.

    u nich je asi maximum tak 15-20 co?
    • Ne, u každé hry 4 recenzenti dávají hodnocení na stupnici 1-10.
  • Podívejte se, jaké železo bude potřeba na rozjetí Far Cry 3.

    Pohodicka jsem zvedav kdy najdu nejakou hru co se bude alespon lagovat :D
  • Podívejte se, jaké železo bude potřeba na rozjetí Far Cry 3.

    No celkem slušné nároky teda *1* , ale nebojím se *3* . Já to na Hight rozjedu *3* . Spíše je mi líto těch co si tuto pecku nezahrajou. Když nejsou prachy tak smůla *9* . Herní mašina stojí dneska 10-15 000 Kč, což není na dnešní dobu pro každého zrovna málo...
    • Podívejte se, jaké železo bude potřeba na rozjetí Far Cry 3.

      prumerna herni masina
  • Cahir

    WOOOOOOOOO

    http://masseffect.bioware.com/about/trilogy/
    • Doufám, že kupuješ Cahu.
      • Cahir
        Nope. já už mám vše, co doposud vyšlo *3* ...
        • Tak to je mi jasný, ale že bys pro sichr vzal i tuto kolekci... jako pravej fanda. *3*
          • Cahir
            o_O
    • ked uz za to chcu 60 dolacov, tak by mohli vytvorit nieco ako 3 in 1, jedna instalacia, moznost hrat vsetky 3 hry bez importov, skoncis 1. hru, automaticky pokracujes v 2hej ...
    • To nevis,ze ME uz prece nikoho nezajima? *1* Konec ME3 prece degradoval celou serii. *1*
  • Kdyby si nekdo chtel nahodou osahat WII U, nebo si zahrat NFS most wanted, tak ma moznost jiz zitra na vystave FOR TOYS (PVA EXPO PRAHA). Dneska sem tam byl na brigade a nikde sem tu informaci nevidel.
  • Resident Evil 6 dostal v japonském Famitsu hodnocení 10/10/10/9, PES 2013 9/9/8/9.

    jojo, PES udělal ohromný skok dopředu *4*
    • jeste by mohli udelat skok kupredu se jmeny tymu a hracu, i kdyz to za ne udela nejaky fanousek, ostatne tak jako vzdy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit