Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain

    Šest nových (oficiálních) screenů z Call of Duty: Black Ops 2.

    Same as it ever was... A možná ještě o trochu horší. Těm lidem z Activision chybí jakákoliv soudnost.
    • Hanzales
      No jo no :/ Ale prodávat se to bude opět nad míru dostatečně. Já si některých her prostě už nevšímám a je mi dobře :) I kdyby se herní byznys zbláznil úplně, pořád bude vznikat i spousta materiálu pro starší a náročnější hráče (no offense, já rád hraju i hry od 3 let) Ale nemůžu si nevšimnout, jak mně třeba první COD tenkrát nadchlo a pak už mně tato série nechávala pouze vlažnějším a vlažnějším.
  • Thorleif_cz

    Project Eternity se představuje

    Na videacesky.cz se objevilo kickstarterový info video o Projectu Eternity...
    http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/project-eternity-se-predstavuje
  • Borderlands 2 se stalo nejprodávanější novinkou (počet prodaných kusů v prvním týdnu) všech...

    Proc je posledni dobou kazda ocekavana AAA hra tou nejprodavanejsi vsech dob? To se ty rekordy nejak rychle prepisuji ne? *7*
    • rancor1223
      Čím se hraní stává více mainstream, tím více kupujících je a tím pádem také stoupají počty zakoupených kopií.
  • je tu někdo, kdo už hrál PES 2013? Je to jenom u mě, nebo tam opravdu v menu chybí LIGA a nelze ji jentak hrát?
    • musis pres "Football Life" nebo jak se to tam jmenuje
  • Nové screeny ze slibně vypadajícího modu Skywind, který Morrowind přenese do herního enginu The...

    to vypadá zatraceně dobře, konkrétně Morrowind by mě v novém enginu hoděn potěšil, ty hodiny a dny, co jsem nad ním strávil, bych si zase s chutí zopakoval :)
  • Borderlands 2 se stalo nejprodávanější novinkou (počet prodaných kusů v prvním týdnu) všech...

    PC zase jednotky procent? To delaji schvalne snad, aby nahravali kritikum PCcek, ta dig. distribuce by s tim docela zamavala, kdyz tam neni ani nejvetsi zdroj prodeju (steam). Ja bych tipoval, ze by to pak delalo tak 16-18% .
    • Zrovna u Borderlads bych řekl, že u PC verze tak velké prodeje nebudou, já ho třebas raději koupil na PS3 abych si s manželkou mohl zahrát ve splitscreenu, než ho kupovat na PC a muset ho koupit 2x abysme si ho zahráli po síti.
  • Meneldour

    Ikony u nicku

    Ola, rychlá otázka na místní znalce:

    Jaký je rozdíl mezi "nick@tiscali.cz", nick[t], nick[FB] a ostatními ikonami, co bývají u nicků? Nějak mi to nedcvakává.
    • Podle toho co uživatel použil při registraci hádám.
  • cumpi3

    Brutální hromadná bitka v pražském metru, fotbaloví fanoušci zbili příznivce jiného klubu

    Jsem zvědavej, která hra za to bude moci tentokrát...FIFA nebo PES? *13* *1*
    • braveman
      Mortal Kombat!
      • Tekken *2*
  • mirekdusinojc

    Křišťálová Lupa

    Tak gratuluju, tentokrát se to povedlo a Games.cz je v hasování o Křišťálovou Lupu 2012! http://kristalova.lupa.cz/hlasovani/
  • Zdravím místní hardwarové odborníky (že jich není málo, jak jsem vypozoroval). Mám takovej problém s PhysX v Borderlands 2. K jejich zapnutí bylo třeba editovat WillowEngine v adresáři se hrou, ale teď se přede mne postavil další problém a to, že moje karta (GTX 570) jaksi odmítá s spolupracovat, protože mi po zapnutí PhysX začali padat FPS po chvilce zkoumání jsem si v ovladačích všimnul položky "Zobrazit virtuální indikátor PhysX" a ten mi ukazuje (viz. obrazky dole) že hra PhysX počítá přes CPU a nikoliv přes GPU. V ovladačích mám přitom nastaveno aby bylo defalutně použito primární gpu. Nevíte jak to přepnou či nastavit, tak aby PhysX počítala grafická karta a ne procesor, kterej to logicky neutáhne?
    http://postimage.org/image/gycnsi9kv/
    http://s14.postimage.org/7brfx4a7j/logo2.png
    • Zkousel jsi dat treba auto? Je mozny, ze to nejak blbne...Zkusil bych stahnout GPU-Z jestli tam mas PhysX zaskretlej, pokud ne tak to bude neco s ovladacema...

      Taky mrkni do ovladaciho panelu nVidie nahore (Help - System Information a pak Components, ty tam budes mit asi Napoveda - Systemove informace a pak Kompenenty nebo tak) co mas za verzi PhysX, nejnovejsi je 9.12.0613, pokud mas starsi, tak odinstalovat a http://www.nvidia.com/object/physx-9.12.0613-driver.html
    • Tady jim to jede krásně i na AMD kartách včetně PhysX. http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/25133-borderlands-2-krasna-komiksova-grafika-i-fyzika

      Nemáš staré ovladače? A cos editoval?
      • Ovladače mám pro aktuální (asi týden staré) driver pro PhysX se mi instaloval společně se hrou. Upravil jsem soubor WillowGame (\My Games\Borderlands 2\WillowGame\Config) protože původně bylo v nastavení low nešlo změnit tak jsem to musel udělat ručně. Bylo tam PhysXLevel=0 (LOW) a já to změnil na 2 (HIGH)
        • Já mám GTX560Ti a ve hře jde zapnout PhysX bez problémů. U tebe bude problém někde v nastavení softwaru/systémů, případně tam bude nějaký bug.

          Zkusil bych načisto nainstalovat (ideálně předem i odinstalovat) ovladače NVIDIE (se vším všudy), hlavně odstranit veškerá nastavení.
        • ovladače ke hře většinou nezkoumaj, co máš za grafiku (a jestli podporuje PhysX), a rovnou tam defaultně švihnou verzi řízenou procesorem... zkus spešl ovladač od nVidie
          • te spešl ovladač se jmenuje jak prosimtě?
            • tak já nemyslím, aby si tam instaloval tenhle :) jen aby se mrknul, jestli se mu tam nenainstaloval nějakej default herní pro počítání procesorem. ale když jsi mu už poradil to stažení z nVidia stránek, tak snad bude dobrej...
            • Dublinské studio PopCap končí a 96 jeho zaměstnanců s ním.

              Aha, no ale to jsou specialne upraveny ovladace pro ATi, tim by si vubec nepomohl a ani by mu to s novym PhysX nefungovalo, jen by si pridelal problemy *3*
            • já mám kartu ATI a s Mirror's Edge se mi nainstaloval jakejsi PhysX ovladač, takže to šlo ve hře zapnout, ale počítalo se to procesorem...

              možná tomu nerozumím, ale snažím se pomoct, jak bych to řešil já.
            • Borderlands 2 se stalo nejprodávanější novinkou (počet prodaných kusů v prvním týdnu) všech...

              Spesl ovladac se nejmenuje nijak, pan dela znalce, ale nic o tom nevi. Vsechny ovladace jsou samozrejme nVidia...
    • Mozna se pletu protoze moje informace ohledne tehle veci jsou vetsinou docela zastarale ale nemusi byt nahodou cely graficky cip dedikovany pro physX aby to fungovalo?
      • rancor1223
        Ne. Dříve to bylo doporučeno, protože spousta ani těch high-end grafik PhysX neutáhla zároveň se hrou. V BL2 má ale tak skvělou optimalizaci, že ani na GTX560Ti není problém mít PhysX na High.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit