Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kickstarter není pro pokračování cizích herních sérií vhodný, myslí si Obsidian Entertainment.

    neznamená to spíš to, že vhodnej je, ale nemůžou kvůli tomu, že nejsou vlastníci existující značky?
  • ucho

    Kickstarter není pro pokračování cizích herních sérií vhodný, myslí si Obsidian Entertainment.

    no tak to je vcelku logické, když značku vlastní někdo jiný... :D
    to je jako kdybych si na kickstarteru založil projekt Planescape Torment 2 já a čekal, až lidi nasolí peníze...
    • Cahir
      Museli by tu hru udělat tak, aby se vyhnuli postavám, prostředí apod. z jedničky. Klidně by to mohlo být espionage RPG, které by se hrálo jako AP, ale muselo by to být uděláno tak elegantně, aby SEGA nemohla držkovat. Spíš si myslím, že Obsidian tu hru nechce dělat v současných podmínkách. Já osobně mám tu hru fakt rád, je to jedno z nejrozvětvenějších rpgéček, ale sami autoři přiznali - a já s tím souhlasím, že co se týče dialogových cutscén/cover-shoot systému/stealth prvků apod., působí AP jako chudej příbuznej Mass Effectu, Splinter Cellu a dalších. A co se scénáře týče, Obsidian ukázal, že když nedělá na ztřeštěnostech jako Fallout/Planescape/Star Wars atd, ale vezme si na paškál hru držící se při zemi, jejich psaní je těžce průměrné...

      Podle mého je jim jasné, že pokud by chtěli udělat pokračování AP, budou potřebovat větší budget, více času a také si sehnat lidi, kteří mají větší zkušenosti s neduhy, jež hru tahali dolů.
      • ucho
        "“I’ve tried to let people know that Kickstarter isn’t the place for funding someone else’s franchise,” Avellone said, “Sega owns Alpha Protocol, for example, Dungeons and Dragons is Hasbro. That’s a different kettle of fish.”"

        museli by se vyhnout postavám, prostředí, názvu, vlastně by to byla úplně jiná hra a ne pokračování. ale zde se bavíme o pokračování zajeté značky...
        • Cahir
          Yep. Já jen říkám, že v tom bude trochu víc. Na Kickstarteru podle mě nemají šanci (a vědí to) vybrat dost peněz na AAA titul, kterým AP je...
  • http://download.hrej.cz/dl/2dab4dc7a831a9b35ea6ea51b176b9a1/505f866c/podcast_06_FINAL.mp3
  • Metal Gear Rising Revengeance se bude odehrávat v roce 2018, tedy 4 roky po Metal Gear Solid 4. Ve...

    Sunny je dívka. Ta Sunny! Takhle to vypadá, když se do bleskovek jen překládají informace ze zahraničních webů, aniž by autor vůbec měl ponětí, o čem píše... *7*
  • Metal Gear Rising Revengeance se bude odehrávat v roce 2018, tedy 4 roky po Metal Gear Solid 4. Ve...

    Sunny - je to holky! Lidi jak to sakra přebíráte?... *7*
    • *holka
  • Vývojář Dynasty Warriors potvrdil, že procesor WiiU je slabší než v X360 a PS3. Grafický čip...

    *1* To si snad dělají p*del. V době, kdy se mobilní procesory blíží výkonem těm konzolovým (Tegra 3) si dovolí Nintendo opět vydat o 7 let mladší HW, který je horší než konkurence. A že na CPU nezáleží vykládejte mému Phenomu II X4, který je ve hrách o 20-30% pomalejší než 2jádrové Core i3 s HT.
  • x_ander

    Kickstarter projekt Broken Sword: The Serpent's Curse vydělal téměř dvojnásobek chtěné hodnoty....

    Jen pro doplnění: BS5 vydělal víc než dvojnásobek požadované částky. Revolution ke Kickstarteru připojili i možnost přispívat přes Paypal a celkově vybrali skoro 820 tisíc. viz. http://www.revolution.co.uk/kickstarter/paypal

    A vzhledem k tomu, že hranice 800.000 dolaru byl nejvyssi stretch goal (mimo bonusovky BASS 2), tak nas nejspis ceka pekne vymazlena hra :)
  • Téměř všichni majitelé PS3 vlastní i PSV, chvástá se Sony.

    Ale no tak, nemá to být náhodou obráceně: "Téměř všichni majitelé PSV mají doma i PS3" ??? Nějak se mi nezdá, že by se Vity prodalo už 64 milionů *3*
    • Tudle "perlu" vyplodili už na bonuswebu *1* "zajímavé" že i tady *1*
      • hahaha, tady je vidět, kdo odkud bez rozmyslu opisuje
      • Je tady nejaka souvislost,ktera mi unika? *1*
        • braveman
          Jedinou souvislost bych viděl snad jedině v případě, že by se i redaktor BW rozhodl nahodit pár zpráv do systémů v polovině vinobraní *15*
          • Wyder
            ...
    • Téměř všichni majitelé PS3 vlastní i PSV, chvástá se Sony.

      Taky koukam *1* "Wtf, to jako rozdavali Vitu PS3karum zadara nebo co?" *15*
    • Wyder
      Samozrejme ma, bleskar zase perli, omg.
  • Zdar.Článek o Mafii nebyl naleze.Nelze ani diskutovat.
  • God-of-War

    Jeden z fandů God of War si nechal na kapotu svého auta vyobrazit Kratose.

    Já ho mam zase vytetovanýho *3*
    • Téměř všichni majitelé PS3 vlastní i PSV, chvástá se Sony.

      protože si b.l.b. :-D
      • God-of-War
        Jedinej blb, si ty *3* . A nauč se nejdřív reagovat, než začneš psát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit