Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic

    Nathan Drake vyhrál videoherní prezidentské volby 2012 na serveru IGN.

    Vyhrál jen primárky, o prezidenta se bude muset utkat s vítězem XBoxových primárek. I tak dobrej výkon *3*
  • Jak se hraje Pac-Man a Portal v jednom? Vyzkoušejte si to!

    no alespoň jsem se dostal na konec internetu.
  • Doporučte mi nějaké dobré RPG. dík
    • jindra.veliky
      libiů se mi ze zatim nikdo nedoporucil slavny Skyrim *4*
    • Human Revolution, Borderlands...
    • Cosi
      Zaklínač, Alpha Protocol, Two World...
    • Fallout New Vegas, Gothic 3...
    • Mass Effect, Dragon Age, Risen, Baldur's Gate, Anachronox, Fallout ....
      • Mass defect není RPG
        • Myslím že první díl ještě je, rozhodně víc než níž zmiňovaný Borderlands
        • Pšššt, nikomu to neříkej.
      • a jak je to s tím Baldurs gate Remakem
        • Enhanced edition byla posunutá myslím až na listopad. Taky můžeš zkusit předělání BG2 jako mod pro Dragon Age
  • Pro Borderlands 2 se pravděpodobně chystá DLC Torque, které přidá 10 nových hodin zábavy.

    Jojo, známe... Maj to dávno hotové, jen potřebujou prachy zvlášť, tak jakože DLC :)
    • Ono to tak často působí, jen si lidé neuvědomují, že hru museli mít dokončenou dávno předtím, než se dostane na puty obchodů, něco trvá výroba médií a krabiček, dobu sežere zlicencování produktu pro konzole (u Sony a Mikrosoftu), nebo než se oběví na Steamu atp. Během této doby většinou vývojáři právě už pracují na DLC.
    • ucho
      njn, když oni si ty peníze zaslouží, tak proč ne :)
      • Zvláštní že některé firmy je dávají i zdarma....
        • ucho
          která firma dává příběhové DLC, které ti prodlouží dobu hraní třeba o čtyři hodiny, zcela zdarma? napadá mě jen Valve u Portalu 2, jenže to nebylo příběhové DLC a dohrát se dalo za dvě hodiny. pokud jim za ta DLC nechceš platit, tak si je nekupuj, nikdo tě k tomu nenutí, snad jsi svéprvávný, abys dokázal rozhodnout, za co dát peníze a za co ne. snad tady nebudeš brečet, že bys chtěl něco zdarma...
  • Thorleif_cz

    Project Eternity

    Obsidian zveřejnil v novém updatu svého kickstarerového projektu, engine na kterém jej budou stavět. Unity není pro nikoho překvapením, že?
  • Keyz

    To bude rubačka.

    http://www.rockpapershotgun.com/2012/09/21/more-than-a-fleshwound-chivalry-medieval-warfare/
  • Na GMG je zadara Age of Fear: The Undead King !
  • jindra.veliky

    have fun

    http://jindraveliky.wordpress.com/2012/09/21/counter-strike-global-offensive/

    *14*
    • Se divim,ze tech minusu nemas vic.Tva zlata era uz asi skoncila,zda se. *1*
    • Jindra nám tedy dospěl,založil si hater blog a myslí si,že se tím jeho trolování rozšíří dále než jen tady na games *1* *1*
    • Amylee.Anderson
      Musíš vést velmi osamělý život, pokud tohle vyplodíš z pouhé trollovitosti. A jestli to myslíš vážně, o to hůř.
      • jindra.veliky
        o trollovani tu mluvite jen vy, to ze je CSGO sr**cka ti rekne 90% hracu source a 1.6

        (nepocitaji se fanboyove Valve) *3*
        • Takže kdokoliv kdo má jiný názor než ty a těch tvých 90% imaginárních hráčů 1.6 a Source, má špatnej názor ? Je mi tě vážně líto.... *5*
        • Amylee.Anderson
          No, pro případ, že to neni trolling, tak tam máš taky odpověď. Nemůžu posoudit, CS jsem nikdy nehrála a nejspíš nikdy nebudu, ale zakládat si blog, abys tam mohl psát tohle je...no, smutný.
          • Vepřovko, že ty zase pyskuješ. Mám tady zveřejnit tajné fotografie, jak se ukájíš plastovým panákem pana Freemana? *5*
          • A k čemu jsou blogy? Jestli máš ráda růžový blogy s pozadím blikajících poníku a článkama o chlapeckých kapelách a hlasováních, jak fantaziozní ten blogísek je..budiž, ale to neznamená, že tak maj vypadat všechny. Blog s hodnocením her je uplně normální a není to zlej nápad, to, že s tou recenzí třeba nesouhlasíš z toho debilní nápad neudělá.
            Navíc je, kurva, jeho věc, jak tráví volnej čas na internetu, nepyskuj, že má smutnej život. *7*
          • jindra.veliky
            to jo. blogy jsou od toho, aby se mohli ctenari dozvedet jaky toaletni papir autor pouziva a ne pro psani vlastnich nazoru.... *7*
        • No já hrál betu CS:GO a taky mě moc nenadchla. CSko jsem naposledy hrál před tak osmi lety 1.5 nebo 1.6 v herně s kámoši... ani tehdy jsem to neměl moc rád, ale každej prostě chtěl hrát CS jak blbej. CS a Warcraft 3 do zblbnutí... tak jsem hrál taky, protože v té době internet doma nikde a chtěl jsem si dát aspoň nějakej mulťák. Jednou jsem je ukecal na UT2004, to bylo aspoň dobrý.

          No i když jsem s CS neměl pořádný zkušenosti, tak jsem si to v CS:GO docela aj dával v různých zápasech. To taky o něčem svědčí...
      • Trol.diskuzni
        Je fakt, že založit si stránku s vlastními recenzemi her, to mě fakt ještě nenapadlo... *1* Bohatě by stačilo, kdyby mi schválili tu jednu, kterou jsem pro zdejší čtenáře sepsal. *3*
        • Cos recenzoval?
          • Trol.diskuzni
            Skyrim!
            • MickeyMutant
              Jestlis nasral do kapesníku a poslal do redakce, tak se nediv, že to nikdo nechce vystavovat.
            • Trol.diskuzni
              Redaktoři nesouhlasí se zvolenou formou... Není to úplně typická recenze, pravda, vyjadřuje však naprosto přesně mé pocity z téhle hry. *4*
            • Tak to musí být extra pecka recenze!

              Kde to sakra vázne s pozvrzením!
    • Trol.diskuzni
      No... musím říct... že... nemám co říct.
      • Cosi
        Tak se běžte vzít za ruce a vyběhněte na louku.
  • Dragon's Dogma

    http://www.youtube.com/watch?v=eBufHMolOcY
    http://www.youtube.com/watch?v=Dv9S1fhie4o

    Capcom are going to be supporting Dragon’s Dogma further with post-launch DLC, they have announced. This new DLC will be in the form of new modes and other content that will be made available in the months to come.

    First off, before the end of the year, Capcom will release Speedrun and Hard modes for the game, free of charge. Speedrun will involve clearing the game as quickly as possible with in-game equipment awarded for managing specific times.

    Meanwhile, Hard mode will turn up the difficulty with enemies that are tougher, but will reward players with further equipment in exchange.

    Then, in 2013, Capcom will release Dragon’s Dogma Dark Arisen for the Xbox 360 and PlayStation 3, which Capcom say is a “major expansion to the Dragon’s Dogma universe”. They add that the title is not yet concept approved by Microsoft.
  • Doporucuji ted novy Torchlight 2! Super hra! Bavila mě o radu vice nez Diablo 3 (mozna to je cenou) + 6 lidi coop....co vic chtit :)
    • Pořádné UI.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit