Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dinosaur war

    Ahoj redakce. Chtěl by se na vás obrátit s jistým dotazem, protože mi kdysi bylo řečeno, že když bych chtěl udělat recenzi na hru, která nemá udělanou složku, tak se mám obrátit na nějaké e-mailové adresy, které jsem dostal. Rád bych napsal recenzi na android hru Dinosaur war a tak jsem se již 14 dní zpátky obrátil na zmiňovanou e-mailovou adresu a nikdo mi nepomohl. Poslal jsem ještě požadavek na vaši všeobecnou adresu a tam mi také nikdo nepomohl. Chtěl bych vás proto ještě jednou zkusit poprosit touto cestou aby jste profil hry vytvořili, protože se jedná o dle mého názoru parádní věc a rád bych vaše čtenáře s hrou seznámil. Nebudu se ale o vytvoření profilu dožadovat donekonečna. Jistě mi rozumíte. Děkuji
    • braveman
      Chtěl jsem se na to vrhnout a koukám, že už se o to včera večer někdo postaral *3*
    • Na PSN a XBL na Vás čeká demoverze Resident Evil 6.

      Minule som tiež písal do redakcie a tiež sa nikto neunúval...
  • http://www.humblebundle.com/
    • ucho
      nádhernej humble bundle, parádní hry.
      • Hlavně ten TORCHLIGHT!!! *14*
  • Drakensang the river of time

    Hrál někdo? Nemáte radu, jak donutit nepřítele aby útočil na mýho tanka (jestli je něco jako nalákání ho na něj či něco)? Místo toho se vždy rozběhne na mýho lučištníka a nejde ho z něj dostat a to mám lučištníka na pasivní. A vážně, děsně mě to vytáčí, mrskám do něho jak za první ligu a on si stejně vesele zlikviduje lučištníka. Kazí mi to dojem ze hry.
    • Dám ti radu z jiného soudku. Smaž to. Takové věci tě budou provázet po celou hru. Drakensang je cipovina. Nahrej si něco osvědčenějšího.
  • Už stahuju betu Playstation All-Star Battle Royale...Takže kdo žádal o pristup do bety, zkontrolujte si email :)
  • rancor1223

    Všech cca 300 nepřátel z Borderlands 2 se natlačilo do jednoho velkého obrázku.

    Jestli ten vesmírněj šmejd úplně vpravo je ten nový end-game boss - CO JE POTOM TA MRCHA V POZADÍ CO Z NÍ KOUKÁ JEN KUS ČELISTI A NOHY?! *13* *1*
  • Marquis

    Hikedi Kamiya (Platinum Games) by rád pracoval na novém Star Fox.

    Nový Starfox by byl fajn...:)
  • Steam mi ukazuje v novinkách, že bude free weekend Saints Row 3 a pre-load už jede. Mě teda nejde a podle diskuzí na netu asi nikomu.
    • ucho
      hm, tak to bude pocitam zase za 7,5 eur
      • 4,99 prosím, THQ potřebuje prachy, né :)
        • ucho
          nevím no, na pět to podle mě nesleze. já koupil minulý týden za 240,- i s mission packy (season pass), tak maximálně když mě osloví nějaké DLC, ale moc jsem je nezkoumal.
          • Já bych bral 7,5€ za komplet. Všechna DLC. Očekávám, že do půl roku tady bude komplet edice za plných 30€
  • MickeyMutant

    Dark Souls 60 FPS

    Trocha naděje pro bolavé oči: http://www.rockpapershotgun.com/2012/09/17/smooth-soul-dark-souls-pc-modded-to-60fps/
    • Joooooo! Ale jenom offline :/

      Neni to nahodou tak ze kdyz nejde GfWL tak se neuklada hra?
      • MickeyMutant
        Píšu naděje. Tím myslím, že se to nakonec snad aspoň pro offline hraní podaří definitivně zprovoznit.

        Jinak stojí za zmínku, jak se k dotyčnému vláknu na Steamu postavil tamní moderátor: "Uzavírám diskuzi a mažu odkazy na soubory, protože toto vlákno podporuje překonávání GFWL. GFWL, stejně jako Steam je formou DRM. Pro hraní hry potřebujete účet a jeho obcházení nepřichází v úvahu."*4*
  • Cliff Bleszinski (Epic Games) nechce hry pro next-gen konzole na optických discích.

    Cliff je snílek. Každá nová konzole má tvrdý start, který zpravidla rozhodne o její existenci, a zatím neexistuje spolehlivá celosvětová náhrada optických disků jako formy pro distribuci her a filmů. Internet není všude a je většinou pomalý, flash/rom paměti jsou drahé na výrobu.

    Možná za deset let, dnes ale ne. A vůbec, všechny platformy již mají vlastní digitální distribuci, tak proč se tím vůbec zabývá? uživatelé i vydavatelé mají možnost volby.
  • PS3Hrac

    Cliff Bleszinski (Epic Games) nechce hry pro next-gen konzole na optických discích.

    Samozřejmě budeme si stahovat 40Gb hry na naše Terabajtové disky v next-gen konzolích tuhle generaci to akorát zabije stejně jako způsob (vlož disk a hraj).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit