Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dragon Age III na Frostbite2 enginu!
    http://blog.bioware.com/2012/09/17/a-bl ... quisition/
    • PS3Hrac
      a dopadne to jako s Generalsem např.F2P model.
      • rancor1223
        Ježiš jenom to ne... *7*
    • rancor1223
      Ať to dělají na čem chtějí, hlavně ať se to povede. Engine je to poslední co mě o Dragon Age trápí...
  • K dosažení Kickstarter cíle (1.1 milionu dolarů) stačilo titulu Project Eternity necelých 28 hodin.

    Už mají skoro 1,5 mega. Doufám, že se jim povede vybrat kolem tří (29 dní do konce tomu nahrává), protože by se z toho mohlo stát RPG na které mnozí z nás čekají už dlouho.
  • Připomeňte si, jak mělo původně vypadat Borderlands.

    škoda, původně vypadalo mnohem, mnohem líp :(
    • rancor1223
      A dopadlo by to jako Rage...
    • Připomeňte si, jak mělo původně vypadat Borderlands.

      mně naopak starej vzhled připadal děsně generickej, jako každá jiná střílečka s ufounama... navíc v době vydání borderlands nebyl ten cellshading ještě tak profláknutej, takže to určitě byla dobrá volba :o)
      • Nové info o WiiU: Gamepad bez problémů funguje do vzdálenosti až 8 metrů od konzole, dočkáme...

        hmmm ... Dragon's Lair 3D - 2001; XIII - 2003 ; ......Borderlands 2009 . Profláklej byl , ale kromě konzolí na cel shading "realistické" PC nevsázelo ...
  • Podívejte se na krásné screenshoty z vylepšené verze hry Killzone (HD). Jako bonus máte přiložen...

    Odkaz nefunguje. Teda alespoň mě.
    • Mně také ne.
  • rancor1223

    Planetary Annihilation

    Před pár dny byl úspěšně zafinancován projekt Planetary Annihilation od tvůrců Total Annihilation a Supreme Comandera! Získaly přes 2 200 000$ (cíl 900 000$) a tím pádem bylo dosaženo všech bonusů! Předpokládá se že hra vyjde příští rok na podzim. Hurá! *14*

    http://kck.st/NFEGYb
  • U ufounka sleva na Company of Heroes za 2 dolary, tedy de facto zadarmo.

    http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/action/company-heroes/
  • Jako Sheprd umí vypadat každý druhý! PaleFunnyGhost se tak rozhodla vytvořit cosplay obleček na...

    Neco na tom bude. Oblecek hezky, ale jaksi ji do nej chybi to dokonale telo ktere ma EDI.:-)
    • Thorleif_cz
      Já bych řekl, že ta slečna je naprosto tak akorát...
      Boží dílo se nezapře, viďte kardinále Vlku?
  • Assassins Creed 3 Mikina

    Mohu prosím vědět, jakou velikost má ta AC3 mikina k předobjednávkám?
    • Tak jsou to vše L *3*
  • Situace s PS3 verzí DLC The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard se v brzké době k lepšímu nezmění.

    Ona stojí za houby i čo sa týka PC - na Steame sú DLC i hra naďalej pre náš región nedostupné. A potom, že sa nemá wareziť... *11*
    • Cahir
      Jen tak ze zvědavosti, ví se vůbec, kdy vyjde Dawnguard v češtině? Vyjde vůbec?
      • MrSanta
        Na jiném webu jsem četl cosi o tom, že se překlad dělá. Asi to vyjde v krabici, jako tehdá u Falloutů.
        • K dosažení Kickstarter cíle (1.1 milionu dolarů) stačilo titulu Project Eternity necelých 28 hodin.

          A to je "super", lebo ked sa u nas/vas konecne zacal predavat Lookout a Zeta, tak sa dala na Amazone kupit GOTY za 20$.
    • Situace s PS3 verzí DLC The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard se v brzké době k lepšímu nezmění.

      Zrovna u Skyrimu se nemrzím, RPG hraju jen občas a Skyrim neni moje krevní skupina.
      • Taky mě to nezajímá, s*re mě to, ale z principu. Tolik let po revoluci a chovají se k nám jako k nějakým komoušům..
  • Mikit

    MGM studio se chystá zfilmovat Metro 2033. Producentem je Mark Johnson (Letopisy Narnie), o scénář...

    Četl jsem knihu, hrál hru a obojí musím říct, perfektní zážitek. Hlavně co se týká atmosféry. Tak snad se podobně povede i film. *4*
    • MGM studio se chystá zfilmovat Metro 2033. Producentem je Mark Johnson (Letopisy Narnie), o scénář...

      Koukám, že MGM se dostalo z krize, když chtějí udělat film podle hry.
      • Třeba konečně udělaj i ty slibované Stargate filmy.
        • Herci nám zestárli a většina bude mít asi rozděláno spoustu jiných projektů. To by se musel stát zázrak, aby dali dohromady starou partu.
          • rancor1223
            Tak alespoň Universe by si zakončení zasloužila. O tom že by to byl problém dát dohromady není pochyb.
        • rancor1223
          Můžeme doufat, obávám se ale že to je vše...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit