Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black Mesa je na Steam Greenlight
  • AC Brotherhood

    predem se omlouvam za OT. ...nemate pls nekdo tip, kde se da levne sehnat ACB? je jedno jestli krabicovka nebo jen key ... na steamu i uplay je to drahe jako krava, diky
    • Krtecek-GT
      Ještě k tematu, prodal jsem AC2 a pán si mi stěžoval že ho už nemohl znovu aktivovat na stejny cd key tak pomohl crack, takže nevím jestli ACB kupovat vůbec rozbalený. A co se tyče zabaleného, ACB se mi líbíl nejvíc z celé serie a koupil jsem ho za 399 a nelitoval jsem ani koruny
    • ucho
      vždyť na steamu stál v akci 5 eur... to je hodně? :D
      • ne kazdy ma cas sedet 24h denne u steamu a sledovat akce ;)
        • No jistě, protože kouknout se jednou kdykoliv během 24 hodin znamená u toho sedět těch 24 hodin.
          • mozna te to prekvapi, ale existuji lidi, kteri nepovazuji steam za vrchol dokonalosti a valve za stvoritele sveta
            • Krtecek-GT
              Cože? Takže svět nestvořilo Valve? tak kdo teda sakra? snad ne sám EA a jeho Origin (i když to by sedělo, protože v origin pořád něco nefunguje a to se k tomu ještě snaží něco dolaďovat)
            • ucho
              kuRe: pomůže ti to tak, že už teď víš, že hra byla v akci za určitou cenu. to znamená, že bude v akci brzy za tuhle cenu znovu (výhledově do čtyř měsíců i dřív, drtivá většina akcí se opakuje a když nějaký titul spadne na určitou cenu v akci, čas od času ho za tu cenu mají i jinde). tudíž je hloupý si ji teď kupovat za dvojnásobek nebo jakoukoli vyšší cenu, pokud na hru nechvátáš... a pokud by tě to zajímalo, existují stránky, které dokážou hlídat cenu za tebe a upozorní tě na to, pokud si nastavíš hranici u konkrétních titulů. druhou možností je věnovat 10 sekund týdně mrknutím na víkendovou akci steamu... ale ono není problém sem tam mrknout i na ty denní akce. a stránek, které sledují víc serverů najednou a jejich akce je taky dost...
              ještě bych poznamenal skutečnost, že 99,99% prodejů her na aukru jsou prodeje od vychcánků, které využívají toho, že se lidé v cenách her neorientují.
            • No ne, to už byla jedna tematická odbočka, a to sice "sledování slev na Steamu a jinde". To bych ještě pochopil, zvlášť když tu je logická spojitost s předchozím příspěvkem...ale jakou má spojitost názor na Valve/Steam a kouknutí se jednou denně na store.steampowered.com (spolu s dalšími distribučními kanály), to nechápu.
            • tak k tematu, jak mi pomuze, ze nejaka hra byla nekdy v akci, kdyz ted neni :D to je uplne uzasna zprava..... asi jako chleba stal korunu, ale za komunistu, jdete pozde
            • Nechápu spojitost se sháněním dobré ceny a kontrolováním přijatelných distribučních kanálů jednou denně. Zkus se držet aspoň jednou tématu.
    • Tím ACB myslíš Assassin's Creed Brotherhood? 20€ se ti zdá drahé jako kráva? Wow...

      Počkej si na vánoční slevy.
      • na hru starou dva roky, ktera i v kamennem shopu stoji cca 350 docela jo :)
        • ...tak proč si jí nekoupíš v tom kamenném obchodě? Oh, a na PC to je hra stará rok.
          • a proc ty mas potrebu mi tady sdelovat neco, o co jsem vubec nestal?

            kdyz uz chces delat machra, tak ta hra je stara rok a pul, takze nemas o nic vic pravdu nez ja, chytracku
            • Ono tě fascinuje, že to vím? I přestože jsi mi to řekl? Pravda, několikrát sis odporoval, ale bral jsem, že platí to poslední.

              A ano, pokud v prvním obchodě (kromě Steamu a GOGu), který mě napadne, stojí Brotherhood £9.99, něco asi bude s tazatelem špatně. Dál (a to se dostáváme k tomu odporování si), když někdo napíše, že "je jedno jestli krabicovka nebo jen key", tak nějak bych předpokládal, že kamenný obchod není problém. Promiň, že jsem podle duhu urážek a neslušnosti nepoznal, že nebydlíš v nějakém městě. A ne každého vůbec napadnou nějaké bazary, aukra a jiné pofidérní kanály, takže by bylo záhodno dodat "třeba použité", pokud o to stojíš (což nechápu, ale budiž, jsou to tvoje peníze). Třeba se poučíš.
              Takže přeji hezkou zábavu u těžce získaného Brotherhoodu.
            • fascinuje me jak dokazes urcit o co stojim nebo nestojim a z kamenneho je to temer stejne jako na steamu (alespon pro me), kdyz musim dat 120 kc za postovne, ale problem jsem uz vyresil, ale diky tobe rozhodne ne, ty si takovy ten typicky sasek, co musi dokazat jak byl dotaz hloupy a tazatel je vlastne naprosty debil, kdyz se na neco takoveho pta ... Requiescat in Pace :-*
            • Když nestojíš, tak nestůj, koupím si Brotherhood spolehlivě z internetu za 300 sám. Nebo v kamenném obchodě, jak píšeš, za 350. Ale ty ani o jedno nestojíš. O co teda stojíš?
              Oh, a zviditelňovat se nechci, jen nesnáším, když se někdo na něco ptá a už má řešení a navíc je potřeba k nalezení dalšího řešení jen minimální úsilí.
              Slovo "lůza" bylo vztaženo na psaní pod různými nicky, použití výrazů "dělat machra", "chytráček", "ptz", a ano, přihlášený uživatel může víc, než nepřihlášený. Můj lehce infantilní avatar nemá s mým vnímáním sebe sama nic společného ;)
              Doporučení přišlo, aby sis to koupil v kamenném obchodě, když to tam stojí těch 350. Tvoje odpověď na to mě přinutila přehodnotit jakoukoliv snahu o další (pro tebe prospěšné) příspěvky.
            • tobe dela problem pochopit psany text? psal jsem, ze nestojim o tve rady, ktere ostatne ani neprisly, jen trapne zvatlani ci snad pokus o zviditelneni sebe sama? tezko rict

              a nejak mi unika podstata proc bych jen ptz se neprihlasim mel byt nejaka luza ci co to tam plodis za nesmysly, se citis jako neco vic, ze tam mas nejakeho uber avatara?

              posledni komentar, stejne absolutne nepises k veci a jeste jednou diky uzivateli Miserius, ktery na rozdil od tebe projevil alespon minimalni snahu o pomoc ... *16*
            • No jo, ono už je zas Září. Jakého machra? Jen se mi zdál nesmysl, že ta hra je dva roky stará, tak jsem použil kamaráda vyhledávače. To by napadlo asi každého člověka chytřejšího než brambora.

              Ty (asi, neregistrovaná lůza se těžko rozlišuje) jsi říkal, že máš podle všeho potřebu kupovat si Assassin's Creed Brotherhood o pár stovek levněji než na Steamu. Takže teď tvrdíš, že's o to vůbec nestál?
    • No kde asi? :) Aukro
      • dik za tip, ale co jsem prave koukal tak pc verze je tam levnejsi tak o 15kc, to jsem myslel neco vyraznejsiho :) ale diky za snahu
        • 299 prece neni moc ne? http://aukro.cz/assassins-creed-brotherhood-automat-24-7-ubi-i2596405074.html
          • ok, my fail, assassin creed brotherhood pro aukro nenajde stejne vysledky jako assassinS creed bratherhood
  • oin.odin
    ... http://bit.ly/RjHydx ... Assassin's Creed in Real Life ...
  • PC Red Dead Redemption

    http://rockstarinformer.com/232/
    • popletli si logo. nic se neděje. na PC to nevyjde
    • Magister_Peditum
      Pokud to vyjde, tak to bude super.
    • A k čemu by potom byly konzole , když největší pecky rozjedete i na svém PC ?
      • Jo, to taky nevim k čemu sou konzole ;)
  • Cahir

    Tim Cain

    Zajímavý interview s Taťkou Šmoulou původních Falloutů a tvůrcem nejlepšího RPGéčka všech dob (ano, správně, je jím V:TMB), Timem Cainem: http://www.rpgcodex.net/content.php?id=8416
    • "I've played games that are mostly cut scenes interspersed with some activity, and I always thought to myself, if I wanted to watch a movie, I would have watched movie"
      toto ma zahrialo u srdca,ze existuju este ludia, ktori si myslia ze hra nieje ocumeni na cutsceny
  • taky ji jeste nekdo dalsi nemuze dostat z hlavy? http://www.youtube.com/watch?v=FBIOqvqCDrk ja jen jestli nejsem sam...
    • Cahir
      Na někoho s nickem Řitní Hulimrd máš docela nasládlej vkus *1* ...
    • Magister_Peditum
      No jo, Enio Morricone je prostě klasa.
      • heartless_cz

        Enio

        měl jsem to štěstí být na jeho jediném koncertě v Praze a bylo to neskutečné. Škoda jen, že nehrál své pecky, ale od všeho trochu.
  • World War II Online je FREE TO PLAY

    Jeden z nejstarších a nejrozsáhlejších MMO simulátorů z WWII - World War II Online aneb Battleground Europe je nyní možno hrát zcela zdarma. K prémiovým placeným účtům přibyl FREE TO PLAY účet jež umožňuje hrát za všechny armádní složky - pěchotu, tanky, letectvo i námořnictvo. FREE TO PLAY účty sice mají nemají přístup k nejlepším jednotkám, ale i tak je to výborná příležitost jak na vlastní kůži vyzkoušet toto největší virtuální bojiště kde současně může bojovat několik stovek hráčů na jedné mapě. Více o WWIIOL zde: http://www.onlinesimulatory.cz/prehled-online-simulatoru/wwiiol-battleground-europe/
    Pro zájemce o velké multiplayer bojové akce se připravuje masivní kombinovaná operace s pěchotou, tanky i letadly. Čtěte a přihlašujte se zde: http://www.onlinesimulatory.cz/news/parasutisticka-specialka-ve-world-war-ii-online/
    Pojďte si vyzkoušet válečnou vřavu na vlastní kůži a pořádně němčourům vyprášit kožich ;-)
  • Malleth

    Easy mod do Dark Souls? WTF?

    http://kotaku.com/5940182/dark-souls-might-get-an-easy-mode
    • kdyby radsi opravili to zamerovani cilu kdyz pouzivas mys a umoznili nam lepe rozlisovat uz v zakladu....
      • Malleth
        Kdyby si lidi radši uvědomili, že konzolový hry včetně portů lepší hrát na gamepadu a není problém.
        • Ja proste neumim hrat hry na gamepadu. Jediny co chci je prepinani cilu na klavesu a nemenit to pohybem mysi to je cely. Na gamepadu jsem to zkousel ale jsem s nim strasne neohrabanej.
          Na gamepadu jsem zkousel vsechny mozny hry jako Batman, Darksidersk, Mafia 2, GTA 4 atd atd ale na mysi a klavesnici mi to proste jde o moc lepe. Jedinou vyjimkou je snad Renegade Ops.
  • Diaspora Release Trailer

    http://www.youtube.com/watch?v=DWt2m1xtJbw

    Edit: Asi bych měl dodat, že je to Battlestar Galactica hra na enginu Freespace 2, ale jinak je to standalone hra. Víc info viz http://www.hard-light.net/forums/index.php?topic=81859.0
  • Po dvaceti letech končí papírová verze zahraničního časopisu Nintendo Gamer.

    A brzy ho bude následovat i český Level, kterému nepomůže ani zlevnění na dvě stovky.
    • tak v dnesni dobe internetu, kdy je x portalu, kde si nejake ty recenze, preview muzes precist a nabizene vychytavky taky pri minimalnim usili dokaze uzivatel stahnout sam, radeji clovek investuje do plnohodnotne hry nez tohoto (alespon muj pripad)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit