Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hacker Yifan Lu našel exploit v handheldu PSV, což otevírá hrozbu možného homebrewu.

    "Hacker Yifan Lu našel exploit v handheldu PSV, což otevírá hrozbu možného homebrewu."

    "Hrozbu" *8* WTF?
    • Každý víme jak to myslel ;) ... Ale jsme za to rádi ....
  • Cahir

    Z Wastelandu 2 vyšlo nové kratičké video, ve kterém Fargo ukázal různé stupně přiblížení...

    Tak to vypadá kur*a dobře. Screen neřešit, v pohybu a s Morganovou hudbou to má tu správnou postapo atmošku.
  • Cahir

    Jak ukázal poslední americký průzkum - zatímco počet mobilních hráčů stoupá (a je to nejpočetnější...

    Well, sh*t...
  • Jak ukázal poslední americký průzkum - zatímco počet mobilních hráčů stoupá (a je to nejpočetnější...

    Svet dostava rozum ? :D
  • Solid Snake v Metal Gear Solid: Ground Zeroes nezestrárl.

    A proč by měl, když je to s plackou přes oko jasnej Big Boss?
  • Solid Snake v Metal Gear Solid: Ground Zeroes nezestrárl.

    Však to je big boss solid snake v době kdy se tenhle díl odehrává byl maximálně malej kluk
    • braveman
      Opraveno, a vřelé děkuji posílám *3*
    • Malleth
      Neřek bych. Big boss tu vypadá skoro stejně starej jak v MGS4 a tam Solid Snake moc mladej nebyl.
      • pernicek

        Solid Snake v Metal Gear Solid: Ground Zeroes nezestrárl.

        No ve 4 je Solid Snakovi 42 (stárne díky špatný klonovací technice rychleji), takže se "narodil" 1972 (4 se odehrává v roce 2014). Big Boss se narodil 1935, v tom videu vypadá tak na 50 a víc, takže si myslím, že se to bude odehrávat někdy v 80 a 90 letech. Takže Solid Snakovi je tak kolem 15 let.
        PS: A na týhle fotce vypadá Big Boss jak někdy po konci Peace Walker (1974), takže se ta hra možná bude odehrávat ve dvou obdobích.
        • ;) V tom videu je vidět nějaké dítě v kleci ... To by mohl být mladý Solid a taťka Big Boss si pro něj jde do klubu , takže druhá půlka 70 a 80 ?

          ( S klonováním a cestami časem je to scénaristicky nejrychlejší cesta jak pohřbít nejednu serii )
  • Solid Snake v Metal Gear Solid: Ground Zeroes nezestrárl.

    To není Solid Snake, ale Naked Snake alias Big Boss.
  • prudislav

    Trials Evolution: Gold Ed. PC

    http://youtu.be/TWJNRv79wHs
    • ucho
      paráda, však já říkal, že je to u téhle hry otázkou času...
  • no vidis to, ja tu stranku treba neznam (asi jsem ignorant) a o tomhle celem byl muj puvodni prispevek, ve kterem jsem zadal o nejake pouzitelne alternativy, ale ty si mel radeji tunu kecu kolem

    to ze byl tvuj predpoklad chybny je jaksi ciste problem na tve strane a nema to nic spolecneho s odporovanim si "je jedno jestli krabicovka nebo jen key" - ma poukazat pouze na to, ze je mi jedno jaka verze to bude ve smyslu, ze jsou lidi, kteri preferuji jen krabicove verze a nebo opacna skupina, ktera ma radeji vsechno jen na steamu a tomu podobnych klientech

    nejsem si vedom, ze bych pouzil jedno sproste slovo a jestli je neslusnost poukazat pouze na to, ze si tu hrajes na nejakeho vseznalka tak promin jsem neslusny :)

    nepracujes ty pro nejaky bulvar nebo tak, ze si veci takhle extremne vymyslis sam na zaklade nejakeho vlastniho pocitu? v zadnem mem prispevku nebyla ani zminka o tom, ze bych mel zajem o pouzite zbozi a predstav si, ze i na tom aukru prodavaji normalne veci nerozbalene, samozrejme jen nekteri a u ACB jsem se uz bavil nekolik hodin, ptz ho kupodivu uz nejakou dobu mam, jen jsem chtel jeste jeden sehnat levne, abychom mohli s pritelkyni hrat multiplayer :)
    • Jé, první stránka, teď se budu stydět.
      Znovu říkám - po prvním návrhu jsi napsal "a proc ty mas potrebu mi tady sdelovat neco, o co jsem vubec nestal?" a ne, můj chybný předpoklad je založen na neúplných informací od tebe. "Tuna keců" přišla až pak, a ty ještě odpovídáš, co víc bych si mohl v těchto nudných dnech přát...
      O sprostých slovech taky nikdo nemluvil. A na všeználka si nehraju, to je nesmysl. Jen prostě vím víc :P
      Co že si vymýšlím? Ten dovětek byl příklad, hlavní bylo to předtím. To co's asi přehlédl ^^. Ano, na Aukru jsou nové věci, často taky koupené od Sovětů a podobně. No a nebo z UK.
      No, tak v tom případě přeji hezký multiplayer.
      • doufam, ze se shodneme alespon na tom, ze to nema uz dal smysl rozebirat ;)
        • Ano, souhlasím, počet zbytečných postů byl asi překročen :D
    • spatne vlakno :(

      for Aoyagi
  • Za to, že se na evropském PSN doposud neobjevila třetí epizoda The Walking Dead může Sony, brání...

    Samozřejmě žě za to můžou...Lidé okolo EU PSN jsou ta nejlinější a nejneschopnější "crew" co jsem kdy poznal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit