Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slečny, pokud chcete svého milého nahnat do chomoutu, zkuste na to jít přes Maria!

    Jeste ze ten odkaz nefunguje... tfuj takovyhle navody... za vas prsty neboli.
    • braveman
      Odkaz už je funkční, za což se Ti omlouváme :D
  • Jack1947

    Parkourové umění v převleku Altaira z Assassin’s Creed - to musíte vidět!

    Je to machr, to se mu neda uprit *15* .
    • Nejvetsi machr jsi ty Jacku. Uz na WarezBlogu jsem se te nemohl nabazit. Jsi proste KRAL
  • Pokud se Vám nepřátelé v Angry Birds zdáli roztomilí a mírumilovní, podívejte se tyto obrázky,...

    Asi špatnej link...
  • Ronox

    Pokud se Vám nepřátelé v Angry Birds zdáli roztomilí a mírumilovní, podívejte se tyto obrázky, určitě na ně změníte názor.

    Aspoň vím o čem bude další článek :D http://www.theverge.com/gaming/2012/9/3/3282290/gamestop-preps-for-next-generation-consoles ale angry birds nikde :/
    • braveman
      Oú, zřejmě se mi do schránky nezkopíroval ten správný odkaz, díky za info, už by to mělo být OK. Vytvoření bleskovky z článku na který bylo původně odkazováno jsem si nakonec rozmyslel *3*
  • Čínské profesionální hráče od her jen tak něco nedostane.

    To video je boží jak na něj ty holky hazí svoje pohledy a s ním to ani nehne. *1*
    • Jazz
      Kdyby to byli tyhle šikmovoký kurvy, tak jsem s ním na tom stejně.
      • Cahir
        Ty jsi takovej pičus, až tě začínám mít rád! *1* PARADOX
    • Inquisitor
      To by nevydržel ani svatej tohle :)
  • V taiwanské internetové kavárně zemřel po sedmi hodinové pařbě osmačtyřicetiletý muž.

    Noob
    • 7 hodin ? *8* To hraju bezne. Nema tam byt 7 dni ? *5*
      • Magister_Peditum
        Ty Číňani nic nevydrží. *1*
  • V taiwanské internetové kavárně zemřel po sedmi hodinové pařbě osmačtyřicetiletý muž.

    Zdá se mi, že Asiati mají špatnou dodávku lidí posledních X let. Kde jsou ty doby co pařili pět dní v kuse a nic jim nebylo. Teď po sedmi hodinách umírají... asi bych ty chudáky dával na reklamace.
  • Cahir
    http://www.destructoid.com/ea-boss-proudly-refuses-to-publish-single-player-games-234402.phtml *7*
    • Magister_Peditum
      No jo, jakmile dnes něco nemá mulťák nebo to nemá podporu "sociálních" sítí, tak to není IN. *9*
  • Hacker Yifan Lu našel exploit v handheldu PSV, což otevírá "hrozbu" možného homebrewu.

    Dekuju games za to, ze tady najdu strizlive informace. Peace.
  • Malleth

    Nově ohlášený Killzone HD, jež bude součástí balíku Killzone Trilogy (popř. samostatně na...

    A co podpora svítící bambule? Bez toho to hrát nebudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit