Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V průběhu srpna se v Americe prodalo pouze 247 tisíc kusů hry Darksiders II.

    Tak to je teda fakt super...
  • V průběhu srpna se v Americe prodalo pouze 247 tisíc kusů hry Darksiders II.

    Co na to rict. Lide jsou proste divny. Kdyz uz ani kvalitni recenze nedokazi presvedcit hrace o kvalitach hry a primet je ke koupi, tak pak uz nevim. Mozna to nebyl idealni marketingovy tah vydat hru v srpnu, ale kdy jindy kdyz nechcete, aby se neschovala v hromade dalsich titulu. Darksiders 2 byl pro me nejocekavanejsi titul letoska a byt nenaplnil uplne ma ocekavani, bavil jsem se skvele.
    • rancor1223
      Když hra na videích vypadá průměrně, ani sebelepší recenze ji nezachrání.
      • V průběhu srpna se v Americe prodalo pouze 247 tisíc kusů hry Darksiders II.

        Ano, takhle uvazuji vsechny dnesni decka. Jakmile to nema uber epic mega krvave super sceny jako God of War, nikdo o to nema zajem. Recenzovani her je tak naprosto zbytecna vec, protoze lidi dnes zajima jen grafika a tu z textu nevyctou.
    • Dúfam, že nebude zbohom Darksiders 3 a 4 :(
    • Tahle hra imho dojela na marketing. Jednak je to pokračování "neznámé" hry a hlavně na první pohled to vypadá jako další generická fantasy rubanice. A debakl u na pohled hodně podobného Kingdoms of Alamur taky nepomohl.

      Plus fantasy rubanice teď moc neletí, za poslední rok jich pohořelo hned několik.
  • Jazz

    V průběhu srpna se v Americe prodalo pouze 247 tisíc kusů hry Darksiders II.

    A celkově ?
    • Podle vgchartz se na všechny platformy ve všech regionech k dnešnímu datu prodalo 0.73 milionu.
      • Podle vgchartz se Zaklínače 2 celkem prodalo na PC 0,77 milionu, jak ty čísla nebudou přímo od distributorů na nějaké výroční zprávě nebo od vývojářů, když budou oslavovat, kolik se toho prodalo, tak se tomu (a vgchartz hlavně) nedá věřit....
  • Nový model Playstation 3 (CECH-4000) by se mohl začít prodávat již koncem září.

    Nový model nese jméno ČECH?
    Ó děkujeme, země východu slunce.
    • Bude to speciální lowend edice bez pevného disku , ovladačů a poloviční kompatibilitou s předešlými tituly . Přesně pro nás ...
      • A s hodně vysokou cenou *1*
  • KeanuX

    Pokud byste náhodou někdy chtěli svoji indie hru dotáhnout na výstavu PAX, nezapomente, že Vás...

    Jaká Indie cena *1*
  • 15k3

    EA si prý v minulosti brousilo zuby na odkup Valve.

    Ještě, že se tak nestalo...
    • To jo z counter strikeu by se stal mega epická série s hromadou DLCéček,epického výbuchu bomby která by udělal ultra mega cool destrukci okolí a nebo u CTéček nějakého toho efektního a hlavně cool defůzování bomby zakončený nějakým epicky filmovým scriptem na konci. A především s mnoha chybami a s podporou patchů,které jsou jen napodobeniny opravdových záplat,bez nich by to nebyla EA *11* *1*
      • A hlavne BLOOD SCREEN ,so REAL *1*
  • Divotvurce

    The Desmond files

    Nevím, jestli to tady už bylo nebo ne.

    Upravené Google mapy sledující příběh Desmonda Milese z Assassins Creed.
    http://acinitiates.com/dna/
  • Amylee.Anderson

    Black Mesa Source se připomíná hudbením videem

    A tohle jste už viděli? http://youtu.be/M3EKcOBdvWU
    • Video samo o sobě je fajn, ale ten vokál mi tam prostě nesedí *7*
      • Amylee.Anderson
        Ten vokál tam nesedí, ale instrumentální verze, která vyšla už před strašně dlouhou dobou je nádherná. http://www.youtube.com/watch?v=31Z5m9DeZZg
        • Jo, tohle je už parádní. *14*
      • No ten text bych asi taky na Pulitzerovu cenu nenominoval...
      • JJ zni to jak geyanescence...
    • Úžasný
      • +1 za Kokotony
    • Pěkné Josefko *14*
      • Amylee.Anderson
        *7*
        • Vím, že jsi trochu "kypřejší", ale já jsem byl vždycky na bestialitky a na baculky mám bizardní slabost. Vypadám jako věrná kopie pana Freemana (né toho afroameričana), tak bychom to mohli rozbalit někde v parku.
        • Vím, že jsi trochu "kypřejší", ale já jsem byl vždycky na bestialitky a na baculky mám bizardní slabost. Vypadám jako věrná kopie pana Freemana (né toho afroameričana), tak bychom to mohli rozbalit někde v parku.
  • God-of-War

    V Ghaně pracují na filmu na motivy Devil May Cry. Jeho trailer patří k jednomu z nejšílenějších...

    Epický...
  • V Ghaně pracují na filmu na motivy Devil May Cry. Jeho trailer patří k jednomu z nejšílenějších...

    Ne, to není možné *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit