Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    jako recese docela dobrý :).
  • rancor1223

    Terraria míří na XBLA a PSN včetně nového obsahu. Fanoušci PC verze se bouří, protože jejich...

    No, dostali jsme víc obsahu zdarma než jsme kdy mohli doufat. A pak samozřejmě řekli, že hra je hotová, bez bugů k opravování, s veškerým obsahem. Nevidím důvod pro nějaké rozčilování se - pokud ale na konzolích bude obsah, který na PC nebude, také se mi to nelíbí, ale že bych se bouřil? Beztak tam toho tolik navíc nebude...
    • Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

      Tak já jsem si terrarii užil takovou, jaká byla a jelikož jsem ji koupil ve slevě za pár šušňů a strávil u ní nějakých 50 hodin jsem plně spokojen.Hodil jsem si na ní i jeden mod který přidává spoustu nových příšer a předmětů, ale nějak už stejně není chuť dále kopat. :D
    • PS3Hrac
      Bohužel to tak dneska je Konzole dostanou obsah který není na PC a PC ještě k tomu osekanou hru která je někdy portovaná z konzolí.Ale jinak se na PS3 verzi těším. *3*
  • MidnighT91

    Planteside 2

    Epickej CGI trailer na planetside 2... Death is No Excuse http://www.youtube.com/watch?v=reXlFXVsjAU
    • MidnighT91
      Mě je jedno jak je to starý, já jsem to ještě neviděl a líbí se mi to, tak jsem to postnul pro další co to ještě neviděli... Vidíš v tom nějakej problém???
    • No ještěže neděláš bleskovky to by bylo teprvé epický.. aspoň to datum pod videem tě mohlo trknout...
  • Bohemia Interactive se nechalo slyšet, že by bylo hloupé, kdyby nevydalo DayZ na XBLA.

    Moment... to jako vyjde DayZ jako samostatná hra na XBLA? protože pokud vím tak arma na xbox neni
    • Tak to jsem zvědavej na jakým engineu to pojede když to má jet i na konzolích *1*
    • rancor1223
      Tak to řekl Rocket už při oznámení záměru samostatnou hru vytvářet - měla by vyjít na PC, X360 a PS3. Co nechápu, je jak se to na konzolích bude hrát. A hýbat...
      • tož já to chápu. oni ty konzolový prdlačky umějí zázraky :D
      • jako call of duty
    • tak tak. Arma není taková komerční šleha jako dayz.
  • Wyder

    Metal Gear Rising: Revengeance nevyjde na japonském trhu.

    Trosku nepravdiva novinka. Nevyjde na japonskem trhu na X360, protoze tam skoro nikdo X360 nema. Na PS3 normalne vyjde.
    • Díky za upozornění, hned to opravím.
      • braveman
        tak já už tu mám i sekretářku? Paráda *15*
  • Black_Hand

    Terraria míří na XBLA a PSN včetně nového obsahu. Fanoušci PC verze se bouří, protože jejich...

    nevenuje...prvni velky patch/dlc jsme dostali zdarma...nevenuje. hra byla na zacatku kompletni, nic z ni nebylo vytrhnuto. chtit ten obsah muzeme, ale bourit se?
    • No já to docela chápu. PC komunita byla ta, která Terrariu kupovala a hrála. Poté nám oznámili, že je projekt uzavřen (hra byla stále velmi hraná a žádaná) a zabili podporu. No a ve finále naši konzoloví bratři dostanou Terrarii s novým obsahem, kterého se domácí platforma asi nedočká? Chápu i to bouření. Ještě, že jsem se jí přehrál a už bych se asi nevracel ani kvůli novému obsahu:D
  • montatatana

    Rozhodněte likem, který bojovník z PlayStation All-Stars Battle Royale se stane tváří hry.

    ...na specialni GAME edici pro UK.
    • braveman
      Díky za info, poznámku, že to zasáhne pouze UK hráče se mi podařilo přehlédnout *7*
  • zdeeneek

    FIFA 13 vyjde koncem září na devíti platformách - PC, PS2, PS3, PSP, X360, PSV, 3DS, Wii a WiiU.

    Fakt i na WiiU ? Ta konzole ma byt na trhu az nekdy v listopadu/prosinci.
  • Planetside 2

    Nemáte někdo nepotřebný klíč do bety Planetside 2?
    • mám, pošlu na mail zebramoklicejakchudak@email.cz
  • ucho

    Deus Ex: Human Revolution™ Augmented Edition

    za 115,- na impulsedriven (Steam verze), a pak že jsou hry drahé...

    a na GMG Quantum Conundrum: Season Pass za 5 dolarů... (Steam verze)
    • Nějak jsem to nepochopil, ten season pass je hra + všechny DLC?
      • ucho
        ano, hra plus 2 DLC. luxusní cena...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit