Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    Nádherná hudba a texty na přemýšlení až z toho skoro přichází smutek. Smekám klobouk dolů Lukáši *4* *3*
  • Hanzales

    Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    Taky tenhle "směr" moc neposlouchám, ale zalíbilo moc, překvapilo... Já nevím, ten člověk v tom svetru Freddyho Crugera je fakt šikula! A poslouchám nejen na videorecenze :)
  • Amylee.Anderson

    Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    Přidám se k těm velmi nadšeným. Geniální *14*
    • a pokud to sází na ten klavír on, tak ultrabourák!
  • Když zrovna Lukáš nenatáčí...

    Páči sa mi to ale je mi z toho smutno *9*
    • Mě se strašně líbí písnička Minulá,tu poslouchám furt do kola. Až mě omrzí poslechnu si další *1*
    • Jsem unavený kotě na zápraží zimy
      ale až se vrátí léto, nebude to jiný.

      Klobúk dolu.
  • hznk89

    Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    V něčem mi to připomíná Woodkid. Takže u mě dobrý
  • jistě poláčkova banda má reklamu zdarma
    • braveman
      Chceš taky? Přidej se k nám!
      A nebo raději ne.... byl to vtip, zapomeň na to.
  • CRYPT

    Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    lol?
    • Trol?
  • Proč to album nejde koupit??? *10*
    • tak už jo, momentální výpadek! *14*
  • MidnighT91
    Když nastaly deště mě dostala, perfektní písnička... Velkej RESPEKT Lukáši...
    • Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

      dyt je to spracka nej je justínek biebrů lovískuju ho ♥♥♥♥
      • Tak mu běž za mucíqovat na youtube a rovnou se vemte a odleťte zpátky na domovskou planetu Mars kam oba patříte! *2*
        • Opovažte se, my je tady nechceme! Jako varování zničíme Curiosity.
      • hznk89

        Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

        Ty vtipy kolem Biebera už jsou dávno passé
  • Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    *1* to bych teda nečekal...líbí se mi to, ikdyž to není VŮBEC muj styl....
    • Asi tak, nějak mi to vzdáleně připomíná solovky Serje Tankiana, ikdyž ten je samozřejmě trochu tvrdší, ale prostě mi ho to připomíná, zní to dobře.... *3*
      • rancor1223
        Ano ano, skutečně tam podobnost je. Dokonce i námětem písní řekl bych.
    • Xykon
      Je to tak divné, až je to dobré

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit