Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gearbox by se rádo pustilo do nového dílu Duke Nukem. Datum vydání zatím není známo.

    2024
    • Optimisto
  • Nintendo přestane používat konfliktní minerály (které financují brutální válku v Kongu) k...

    Dnes budu dobře spát!!
  • Dnes vyšel další díl vývojářského deníku Dishonored kdyby to někoho náhodou zajímalo....

    http://www.gametrailers.com/videos/uogq8i/dishonored-developer-diary--experience
  • ucho

    Saints Row 3 (Steam verze)

    na GMG je Saints Row 3 za 10 dolarů. když použijete kód GMG25-1BW0K-K1A3G (těžko říct, jak dlouho bude ten voucher fungovat, už by asi fungovat neměl...), cena je 7,5 dolaru. 150,- je pěkná cena. (a pokud někdo sbíráte hry zdarma, slevu bez problému zvětšíte). já se dostal na 4 dolary :)
  • Nintendo přestane používat konfliktní minerály (které financují brutální válku v Kongu) k...

    games jsou rychlejší a já si toho článku o Wii U nevšiml
  • Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    Je mi líto, asi nejsem dosti intelektuálně vybaven. Přijde mi to jako absolutní sra..a. Nicméně hudební kritik (ani skladatel) nejsem a tudíž je můj názor vlastně úplně nadbytečný *3*
    • EuroSamurai
      A to, že nejsi hudební kritik nák degraduje tvůj názor na něco tak silně subjektivního jako je hudba?
    • já shodou okolností hudební kritik jsem, Lukáš je prostě svůj, a tohle je zajímavá recese, ale hudebně je to samozřejmě ekvivalent Šmicrova umění :). Ale své fanoušky si to asi najde, jako všechno.
      • Robotron3
        Koukám, že dnes už může být hudební kritik každý Primitiv :)

        Na Lukášově hudbě oceňuji snahu, ale jinak to jde absolutně mimo mě. A to se mi líbí kde co...
        • 13_11
          „Jedni zvěčňují se pérem, štětcem, dlátem, zpěvem, hudbou; kdo sami v žádném tom oboru vyniknouti nedovedou, proslavují se vynalézáním nových uměleckých směrů, posuzováním a poučováním činných umělců, velebením tvůrčích velikánů, načež se tváří, jako by oni sami jim k té velikosti byli dopomohli, nebo tepáním všeho všudy, aby budili domnění, že duchem vysoko vynikají nad veškeré svoje okolí – zkrátka, stávají se věhlasnými kritiky a esthetiky...“
        • :) nejen dnes, to v každé době :)..
  • uzavřenej world of tanks....ale nééé *9* *13*
    • zkus nepouštět přes launcher, ale rovnou WorldOfTanks.exe
  • Cahir

    Obsidian

    Zajímavý článek od Joshe Sawyera. Trochu to vrhá světlo i na budoucí projekt Obsidianu, který bude brzy odhalen.
    http://forums.obsidian.net/blog/3/entry-167-building-better-worlds/
  • Láska Bystrouška

    Hlasuji pro "Jako z Pohádky" a "Nestíhám". :)
    • Mě zatím nejvíc zaujala zatím Minulá,strašně se mě líbí ten klavír a housle především ke konci *4* Pustil jsem si pár jiných písniček z alba ale ty mě zatím moc nezaujali a některé vůbec.
  • Mezi stadiony ve FIFA 13 bude kvůli licenčním problémům chybět Nou Camp ze španělské Barcelony.

    Konečně těm zlodějům něco nevyšlo.
    • Víš, že zloděj je ten, kdo si od EA hry stáhne a ne EA, kteří licence na kluby apod. kupují?
      • ne zlodějina je dělat hry který zabavý na 5 hodin a chtít za ně 1000kč? zlodějina.
    • Zloděj si bere peníze proti vůli oběti, což případ EA nedělá vzhledem k masám lidí kupujících si jejich hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit