Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teď mě tak napadlo - když Valve spustil Greenlight, to teď bude (aspoň na nějakou dobu) asi utrum s kvalitníma hrama v humble bundles, co? přece je nebudou prodávat za to, co kdo dá, když budou mít šanci za plnou cenu a ještě 100x větší základně hráčů... :(
    • Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

      Podle mě to s tím nebude souviset. Vždyť snad většina her z těchto balíčků byla už dřív běžně dostupná na Steamu.
  • Bohemia Interactive se nechalo slyšet, že by bylo hloupé, kdyby nevydalo DayZ na XBLA.

    Hloupé by bylo pobíhat s kamerou nebo foťákem kolem vojenských základen...
  • Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    Musím uznat že mě Lukáš velmi mile překvapil. Není to tak dávno co se v nějakém podcastu stavěl rezervovaně k českým textům ve své muzice, ale rozhodně to není vůbec špatný. Má to hloubku, má to hravost, no a Unavená, to je už teď hit jako prase :)
  • kubi-wan

    Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    A já myslel, že si v podcastu děláte srandu! :D
    Nicméně líbí :)
  • Trol.diskuzni
    A jéje, tady se to zase zvrhlo v cvrlikání fanklubu Lukinka Grygarů... *7* Chlapci, co kdybyste si šáhli do svědomí a polovina z vás mne přestala osočovat ze spamování, když na stránce o hrách diskutujete o něčem, co s hrami nemá společného nic krom jednoho napůlzkrachovalého rádobyrecenzenta? *6*
    • A někdo se diví, že tě tu banují? Na spoustě jiných webů by za podobné řeči rozdávali permabany bez jakéhokoliv pocitu viny.
    • Tady to smrdí závistí *1*
    • 13_11
      Jednou za uherský rok si poslechnout cvrkot je příjemnější, než poslouchat dennodenní zvuky jednoho nešikovného tapetáře.
    • bobsh
      když tě člověk bere s rezervou, tak je to vlastně docela sranda *1*
    • Trol.diskuzni
      Mimochodem by mne zajímalo, jestli je součástí "donate balíčku" vypnutí také tohoto druhu komerční prezentace, když už zde s nezměrnou vervou hlásáte, že vypnete VEŠKEROU reklamu na webu? Pokud ano, možná bych i zauvažoval o nějaké té investici, neboť v této oblasti ochrany proti nechtěnému $-spamu selhává i AdBlock...
      • Prosimtě hlavně nebreč... *7*
      • Ja nevim ze se vubec nekdo obtezuje te poustet z klece...
      • To je pláče, to je nářku *1* *1* *1*
      • co to vypnutí diskuzního trolla za poplatek? Co já vím, tak většina lidí by přispěla - a ráda.
        • vlastik.plaminek
          Jenomže v dnešní době se dá najít x způsobů, jak to vypnutí obejít. Jediný efektivní způsob by bylo duo Sergei a Vasil, ale za takové vypnutí bys musel zaplatit víc, než pár drobáků do donate.
  • WuWuzela

    Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    Covece. Jsem spise na rychlejsi hudbu, ale Unavená a Když nastaly deště jsou fajn. Unavená obzvlast.
  • MishKonn

    Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    http://i3.kym-cdn.com/photos/images/original/000/184/961/tumblr_lnvvueuSsj1qcj56b.png
  • DangerousDave

    Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    a tento človek stráca čas opisovaním dnešných, väčšinou dosť primitívnych hier ? som rozesmut.
  • Cahir

    Obsidian

    Stránka aktualizována! Dvojka a nový text: http://www.obsidian.net/
    • braveman
      Včera to bylo změněno ze 4 na 3, nyní z 3 na 2, jde tedy s největší pravděpodobností o odpočet do ?odhalení hry?
      • Cahir
        Určitě jde o odpočet, vývojáři to potvrdili na twitteru.

        Xspy: Ještě se to neví, ale já jsem si téměř jist, že to bude WoT - všechny indicie k tomu poukazují...
      • MALUPO

        Ten Wheel of time ?
  • Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    Je to přesně takový jaký bych od Lukáše očekával...dobrá (divná) práce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit