Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • haf haf

    Věděli jste, že se v Hong Kongu jezdí vlevo?? :D Co se člověk v těch hrách dneska nedoví...
    • V bývalé britské kolonii, kde ještě dnes má UK velký vliv? Kdo by to byl řekl. ^^
  • Amylee.Anderson

    První hráč v Guild Wars 2 již dosáhl s pomocí své guildy maximálního (osdesátého) levelu.

    osdesátý level :)
    • braveman
      opraveno, díky za postřeh *3*
  • montatatana

    The Last of Us se bude muset obejít bez 3D podpory.

    Tak to je tragedie. Pulka zazitku v riti! :)

    Ze by uz i Sony docvaklo, ze 3D nikoho nezajima?
    • Malleth
      Mě jo. Je plno her, kterým to 3D dost prospívá. Třeba motorstorm, Shadow of Colossus, God of War:Ghost of Sparta, nebo Resistance 3
      • Ja nevim v cem boleni oci a hlavy hre prospiva :D
        • nemáš si kupovat sr@čky 3D TV jako Sony, Samsung atd... Já mam LG a nikdo mě ani nikoho z rodiny hlava nebolela.
          • Ja jedno jestli je to televize, monitor, telefon nebo platno v kine. Boli me z toho po chvili oci i hlava.

            Nastesti jsem si misto obrazovky se srackovym TN panelem radsi koupil poradnej 2D monitor a nelituju.
        • Malleth
          Nebolí mě u toho vůbec nic. Problém sem měl spíš s 3DS, občas z toho bolí hlava a ten pozorovací úhel je dost malej
          Brejle mi u telky nevaděj, i když záleží na tom jakou máš TV. Já mám Samsung a ty maj brejle úplně v pohodě. po chvíli nevíš že je máš na hlavě.
          Jen kdyby se konečně povedlo odstranit ten ghosting.
          • jo a ještě detail, filmy 3D si stahuju, takže i kdybych měl aktivní technologii, tak rozlišení bude poloviční tak jako tak. jedině moderní 3D Blueray přehrávač umí plné fullHD 3D ;)
          • co tě proboha přimělo koupit si 3D tv od samsungu? :O :O
            • tak s tím nemám problém, mužu koukat i ze slušnejch úhlů a co se týká vzdálenosti od TV tak pokud sedim cca ve 2m (42") tak to je nejidealnější, ale bez problémů i 3m a víc. Film 3D si vychutnáme v pohodlí klidně i v sedmi lidech. a co se týká toho rozlišení, tak to já osobně vubec nepoznám, a to se považuju za fajnšmekra :) radši se ochudim o FullHD rozlišení při 3D filmech, než aby mi před xichtem blikali brejle :)
            • tak s tím nemám problém, mužu koukat i ze slušnejch úhlů a co se týká vzdálenosti od TV tak pokud sedim cca ve 2m (42") tak to je nejidealnější, ale bez problémů i 3m a víc. Film 3D si vychutnáme v pohodlí klidně i v sedmi lidech. a co se týká toho rozlišení, tak to já osobně vubec nepoznám, a to se považuju za fajnšmekra :) radši se ochudim o FullHD rozlišení při 3D filmech, než aby mi před xichtem blikali brejle :)
            • Malleth
              Pasivní má poloviční rozlišení a je potřeba sedět od televize konkrétní vzdálenost, jinak se začíná obraz rozdvojovat. U aktivní s tim nemám vůbec problém, stejně tak pozorovací úhly jsou v pohodě.
            • proč si nechtěl pasivní? já zase nechtěl aktivní. vubec se mi to nelíbí, je to zastaralej system. pasivní 3D nemá žádnej ghosting ani jiné neduhy, obraz je plynulý a ostrý a hlavně mužu klidně koukat s opřenou, nebo natočenou hlavou..
            • Malleth
              Zkoušel sem v několika prodejnách TV od různých výrobců. Nechtěl sem pasivní, proto sem nekoupil LG. Obrazově se mi jinak zdáli ostatní TV ve stejný cenový skupině podobný, tak sem se rozhodoval podle pohodlnosti brejlí.V tom má Samsung navrch nad ostatními (pokud se od loňskýho léta něco nezměnilo).
        • Jazz
          Zas další expert na 3Dčko.
          • To jsou zcela subjektivni pocity ktere zazivam pri kazdem 3D at uz je to avatar, prometheus, crysis nebo cokoliv jineho. Bohuzel....
  • YouTube aplikace pro X360 je po nové aktualizaci až 5x rychlejší a obsahuje kanál s oficiálními...

    přehraje minutové video za 12 sekund :P
  • Codemasters má prý dostatek nápadů, které by vystačily na dalších dvacet dílů herní série...

    ehm, proč je teda nepoužijou hned? to by asi vlastně pak neměli dalších 20 let do prodávat, což? :)
  • montatatana

    Codemasters má prý dostatek nápadů, které by vystačily na dalších dvacet dílů herní séie...

    Proc je teda nedaj aspon do jednoho? :)
    • Codemasters má prý dostatek nápadů, které by vystačily na dalších dvacet dílů herní séie...

      no rofl... :)) fakt ze jo
    • :D
  • Petice za vývoj American McGee's Alice in Otherland (třetího dílu série Alice) je v desetině své...

    signed
  • braveman

    Diskuse k BLESKOVKÁM

    Poprosím Vás o to, aby jste o Dark Souls debatovali např. v této diskusi:
    http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/dark-souls-recenze-57488/

    Tady v bleskovkách je to trošku OT, nerad bych všechny ty Vaše slohy promazával.
    Díky
    • MidnighT91
      Tvé přání je mi rozkazem bleskaři :) Epic - můj příští zážitek bude napsanej tam hned jak se dostanu k hraní... Jinak doufám že brzo bude recenze...
      • Jen piš *3*
    • No jo, to je nevýhoda takovýchto nestrukturovaných for. Kdyby to tu bylo třeba jako Steam fora, to by byla jiná :) . Pořád nechápu, proč se firmy vyhýbají používání BB for a radši mají nějaké vlastní, často dost krkolomné řešení.
    • Když to musí být... *13*
    • http://cache.ohinternet.com/images/e/e6/Okay_guy.jpg
  • MidnighT91

    Dark Souls

    Promiňte ale musím to napsat zcela bez obalu... Ta hra je prostě neskutečnej NÁMRD... Fakt mě to dostává... A čím je to těžší, tak tím je to lepší...
    • A co Sen's fortress? Dokončit todle místo ti dá HODNĚ zabrat, to mi věř. A nejhorší na tom je, že ještě furt nejsi na tom nejtěžším místě.
    • Chomaco
      http://www.youtube.com/watch?v=nc_LIR5ExIU&feature=plcp
      • MidnighT91
        Ale copak, vynechaly jsme dneska léky ?
  • USER47

    No comment necessary

    http://www.hitmanforum.com/index.php/topic/56381-david-bateson-is-back/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit