Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny

    Mirror's Edge (2) a Battlefield: Bad Company (3) jsou pro DICE moc dobré na to, aby je mohla zlikvidovat.

    Už mě ty jejich PR kecy začínají pěkně s*át *7* *10*
  • wotofo

    Co se to tam u vás na gamescomu děje, to je samá bleskovka o browser s.ajdě, která stejně bude optimalizovaná pro jeden, dva prohlížeče a dal nic
  • V Ghost Recon Online nebudou chybět klany. V brzké době dojde ke spuštění uzavřené bety.

    Holky a kluci z games.cz. Nechci vám do toho kecat ale vaše informace jsou krapet starší. Ghost Recon Online už jede v open betě, na stránkách už se dá stáhnout. Hraju už pomalu týden. Je to skvělá hra. Všem doporučuji.
    • braveman
      Díky za info, věřím, že zpráva byla upravena ještě před odesláním Tvého postu *3*
  • Má Ubisoft streamovanou konferenci?
    • braveman
      Měl mít, ovšem plány se změnily a jede bez livestreamu...
      • Nebylo o co stát (samý F2P).
  • rancor1223

    Jaká rozhodnutí volili hráči v druhém díle The Walking Dead? Odpověď hledejte ve videu. Vydání...

    Už aby to bylo! Pro mě je to překvapení roku. V mnoha ohledech je to dokonce lepší než serál.
  • Na malé obrazovce herní klávesnice S.T.R.I.K.E od firmy Mad Catz je v traileru vidět ikonka Half-Life...

    Kéž by! Ale jestli chcete, tak Vám taky takovou ikonku udělám *1*
  • The Guild 2 na Steamu

    Dneska je sleva The Guild 2, za sebe to velice důrazně doporučuji, ještě jsem nehrál zábavnější simulaci (cca) středověké rodiny. Sice to má dost obyčejnou grafiku, celkem špatnou optimalizaci, není to hra zrovna bez bugů a multiplayer znepříjemňují desyncy, ale je to jedna z her, u které dokážu sedět i 6 hodin...
    Nemám zdání, jestli v původní hře je nějaká kampaň, ale v Renaissance nic takového není, jen takový "sandbox skirmish", plus asi i něco, co jsem ani nezkoušel...takže stačí si pořídit jen poslední a zmiňovaný Renaissance.

    Edit: Ještě bych měl dodat - aspoň co se týká Renaissance, není tu žádný aktivní tutorial a hra to není z nejjednodušších. Sice vyskakují jakési tipy, ale ty jsem vypnul hned při první hře.
  • MickeyMutant

    PS3 verze Assassin's Creed III bude o hodinu delší než verze pro X360.

    Loading?
    • Se zminovali ze to bude nejaky exkluzivni DLC hned pri spusteni hry, snad tim nemysleli exkluzivni loading :)
      • Leatham

        PS3 verze Assassin's Creed III bude o hodinu delší než verze pro X360.

        Většinou tyto DLC ale bývají na Xbox, takže bych to spíš viděl na ten loading *1* *1* *1*
        • Sony oznamilo exkluzivni DLC pro PS3 *3*
  • Mrknete se na tuhle recenzi Sleeping Dogs. Nemuzu si pomoct, ale tenhle typek me vzdy ujisti ci odradi od zakoupeni nejaky novy hry, diva se na to uplne jinak nez "profesionalni" recenzent. Navic u jeho hranejch scen muzu umrit smichy :D

    http://www.youtube.com/watch?v=q-vSOMB-PNY&feature=player_embedded#!
  • darksiders 2

    hele otazka od pirata- byla i jednicka tak moc hardcore nebo je tam zasazena nejaka vesela ochrana na crackly verze? jde mi o obtiznost pri bojich s bossaky- uz jen treninkovej souboj s typkem se sekerou sem nedal kvuli skillu co spamoval s nizkejma hp a ted sem se zasekl u stromovouse co me dava taky vesmes instant na zasah+ moooc damage z korenu kdyz me uvezni- je to normalni?
    • Spades

      Konference EA je u konce a ani slovo nepadlo o Dragon Age 3, a jak samo Valve uvedlo, nedočkáme se...

      proto tam mas dodge ty imbecile
    • Ano,je to normalni.Ses proste lama. *1*
    • Cahir
      Jdi si na warez forum zloději.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit