Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FreelancerSVK

    Half-life 3?

    http://www.gamescom-cologne.com/media/gamescom/downloads/pdf/presse/Neuheitenliste.pdf dole valve
    • Že by? A ještě k tomu Rome 2 (bral bych nějaký gameplay video) a Dragon Age 3? *4*
      • este sa niekto tesi na DA3 ?
        • MrSanta
          Já se těším. Kdyby vzali to dobré z dvojky (ano, ve dvojce jsou dobré nápady) a pěkně to spojili se stylem Origins, tak proč ne. Hlavně si přeju, aby se hrálo zase za nového hrdinu, možnost výběru rasy by taky nebyla k zahození.
          • Cahir
            Myslím, že novej hrdina už je potvrzený fakt.
            • Cahir
              Přiznám se ale, že pokud bych musel volit mezi dvěma předešlými hrdiny, volil bych Hawka. Wardenův příběh mi přijde ukončený, kdežto Hawkův byl v podstatě utnut v tom nejlepším...
            • MrSanta
              Tož hej, ale dokud hra nevyjde, tak nikdy nemáš jistotu *15*
        • Tak jednička se mi celkem líbila...
          • chapem, mna ale sklamala, (mal to byt duchovny nastupca BG, a nebol)
            • no ved preto *1*
            • Ajo, mě to nějak nedošlo s tím "S" xD

              Tak to pardón.
            • chvilku..kym som sa nerozkukal, a nezistil ako strasne to bolo zjednodusene (vytvaranie postav,samotny priebeh bitiek, moznosti volieb, az 3 povolania, mmo styl bitiek..etc etc)
            • Je to slovák, takže to "s" je tam správně *3*
            • To mě taky zklamalo, ale i tak to byla docela zábava.
        • Já. Pořád doufám, že se poučili ze dvojky a tentokrát si dají načas a záležet a vrátí se zpátky k pramenům, a to doslovně *3*
          • Nevěřím, že dokud jim to bude vydělávat a budou se s tím prodávat i knížky a všechno, tak tu sérii utnou, nepodřežou si pod sebou větev, navíc ty hry nejsou ani přesně spojený nějakou důležitou postavou, jenom časem, takže vždycky se dají udělat prequely, sequely a buhví co ještě....
          • doslovne k pramenom, to by bolo BG, aspon trosku BG, a tam sa nevratia, takze ja uz nedufam :)
            1.DA som skusil, presiel(posledna 1/3 bola k uzufaniu nudna, som to pretrpel, aby som videl zaver,a uz nemam dovod to hrat este raz, nieto dvojku alebo skusat trojku)
            tipujem ze 3.DA bude vice krve vice akcnosti vice epicnosti vice pruzkov *9*
            • budes asi musiet skoncit, lebo to bude len 3logia *1* ..dufam
            • Jasný, prostě to máme o kus posunutý. Jestli se ve 3. dílu přesunou ještě víc k ideálu "uděláme to tak krutopřísně cool a badass, že si to koupí a zahraje i babička mého psa" a to tím, že to přidáme násilí, krev, sex, obří zbraně a spousty světýlek, tak s nima skončím taky *2*
            • @ Scarecrow
              ja som tak dufal prave pri jednotke DA
              uz moj pohar dufania pretiekol, nechavam stafetu dalsim *1*
            • Já dohrál obě, jednička mě bavila dost a i dvojka se docela dala, navzdory všem hate názorům si nemyslím, že to byla špatná hra, byla jenom odfláklá, tak další rok do vydání, aby se upravily kraviny jako nepřátelé ze vzduchu nebo stejné lokace a byla by to dost dobrá hra, takže já doufám, že to BW došlo, nevyjde to dřív než koncem roku 2013 a vrátí se to spíš když už ne k BG, tak aspoň k Origins....
    • Ku*va JO! Uz bylo na case!
    • Mě by spíš zajímalo, proč tam je Lineage 2 xD
    • Čas se zcákat.
      http://www.computerandvideogames.com/362832/half-life-3-appears-on-gamescom-product-list/
    • predbehl si me o par sekund :P zrovna sem na to koukal
  • Kickstrarter projektu Shadowrun Online zbývá do konce 8 hodin a pro start vývoje potřebuje ještě...

    vypadá to pěkně, ale proč to musí bejt online? pass...
  • Missing Information

    pro fandy half-life. Jedná se o remake HL2 bety

    http://www.moddb.com/mods/missing-information
  • USER47

    Dark Souls

    Mimochodem, už se tu psalo o tom, že Dark Souls na PC pojede v rozlišení 1024x720 a všechny vyšší budou jen upscalovaný?:)
    http://www.dsogaming.com/news/dark-souls-pc-confirmed-facts-30fps-lock-internal-resolution-locked-to-1024x720/
    • psalo? to zas byly jatka, radši to nech spát *15*
  • Úvodní obrázek německé FB skupiny Sony Playstation odhalil tři zcela nové postavy, které se...

    To jsou ty tři uprostřed ? .... Jako by do toho něco kafralo Nintendo ;)
  • Jade Raymond (Ubisoft Toronto): „Naše publikum vyžaduje dokonalost, což vede k omezení inovací“.

    :) Na grafiku vám kašleme ..... korzování v hyperrealistickém světě si nechte na tablety . Ve hrách se musí něco dít a musí tam být co dělat . Pokud děti učíte odmala polykat koridorovky , tupé střel co vidíš , a stiskni tlačítko pro kombo , tak u starých hráčů narazíte . Přechodný zisk a víc pruhů ;) . Však vám se ten nedostatek invence brzo vymstí ;/ .....
    • Mě její prohlášení udivuje o to víc, že zrovna Ubisoft prezentoval na letošním E3 asi jedinou skutečně novou AAA značku Watch Dogs. *4*
      • :) Watch dogs jsou možná nová značka , ale co nového přináší ? ... Všichni se přece těšíme na ten skvěle vypadající dort pejska a kočičky (Ubisoftu) co mixuje několik žánrů do snad konzistentní podoby. Takže těšíme se na něco co tu bylo tisíckrát, ale ještě nikdy to nebylo navzájem tak doufejme komplexně propletené ... Nevím jak vy , ale já u všech otevřených her hledám jejich mantinely a vždy je to jen o tom jak rychle na některý z nich narazím . Zábavnost , hratelnost , děj a výzva - už mne neuspokojí jen další dobře namazaný desátý klon GTA ;) .
        • Alespoň to není x-té pokračování něčeho. Bohužel i za tohle bychom měli být dneska vděční. *9*
          • Na nových značkách mi zas tak nesejde . Pravda pokud se z vydávání dalších dílů nestane rutina jako v případě COD a dnes i Battlefieldu , kdy novější díl od toho předešlého poznáte jen podle podpory nových grafických fičurek . Věřím , že gamedesign takových Heroes dospěl do stádia konzistence a vážnější změny odlákají stabilní publikum .... pokud existuje ( a že trojka je snad nejdéle prodávanější hrou u nás) . Tam bych se nebál přijít s novou značkou a změnami v zájmu zachování původní značky .
            Potíž je v tom , že indie scéna přesně vystihla strnulost AAA produkce a omezenost jejich managerů díky čemu boduje tak jako nikdy - nezávisle na exisenci sociálních sítí , které velké firmy využívají také . A indie/freeware nebyla o dokonalosti nikdy ani náhodou . A chtějí hráči jen dokonalost ? Možná publikum Ubisoftu kráčí jinam (což se mi vzhledem k jejich zatím vyrovnanému portfoliu nechce věřit ) ale všichni ostatní ;a Bethesda obzvlášť ; by se měli ptát , proč uspěl Minecraft ? Proč jsme něco podobného nedokázali stvořit sami?
            • Mimo hlavního questu? Ty's tomu Skyrimu moc času nedal, že? Je tam plno vedlejších, které (nejen) mě přišly mnohem zábavnější, než celá hlavní linie.
            • :) Když tě baví pohybovat se v tom neuvěřitelně šablonovitém světě a plnit questy ve stylu jdi támhle a dones tohle a tak stále dokola bez nějakých zásadnějších delších questů mimo hlavní příběh , tak OK . Je to jen tvoje volba . Stejně jako "hloubka" komunikace v původním Falloutu 3 je i tady vidět zjednodušování a plytkost na nepravém místě .
              Já si místo toho raděj zase rozjedu vousaté Planescape , které na Steamu nenajdeš ;) .
            • No, spíš stagnuje, což ovšem není zrovna na škodu. Já vím, že vy rozmazlení hráči jste zvyklí na zcela bug-free jednoduché hry. Naštěstí je to Bethesdě jedno a přestože spousta křiklounů a zlých jazyků pořád na Skyrim nadává, momentálně je ten hrůzně zabugovaný, nehratelný, ošklivý atd, je momentálně šestou nejranější hrou na Steamu, podle těch jejich statistik.
            • :) Proč ? .... připadá ti snad že kvalita Elder Scrolls má rostoucí úroveň ?
            • Proč Bethesda?
  • Vývojáři Dead Island věří, že za prodejním úspěchem hry nestojí emotivní trailer, ale kooperace.

    To tezko vzhledem k tomu ze Dead Island ma nejhure reseny kooperativni multiplayer co jsem kdy videl.
  • Jade Raymond (Ubisoft Toronto): „Naše publikum vyžaduje dokonalost, což vede k omezení inovací“.

    Co to je za blábol? *8*
    • DangerousDave
      tiež som to chcel napísať, vôbec ma neprekvapuje že také kktiny vychádzajú od niekoho z ubisoftu. Práve vysoké nároky klientov sú motorom inovácií a takých klientov ubisoft rozhodne nemá.
    • tím myslí, že inovace jsou z podstaty experimentem, kterej ve většině případů dokonalej bejt nemůže, blábole :)
      • A jejich "osvědčené" x-kolikáté díly těch samých her jako jsou dokonalé? Vždyť ta ženská si ani nevidí do pusy, vis. Cahirův komentář. *15*
  • Cahir

    Jade Raymond (Ubisoft Toronto): „Naše publikum vyžaduje dokonalost, což vede k omezení inovací“.

    "Now, there are 30 million people buying and they only buy the top five," she went on. "They expect perfection. I think that growing up with everything being so good, so easy to use, there are certain expectations." - Tady podle mě míchá víc věcí dohromady. Já chci, aby byla hra "so good", ale opravdu nechci, aby byla "so easy to use". Jakoby se Jade domnívala, že prodejnost ovlivňuje první i druhé. Domnívám se, že masovou prodejnost ovlivňuje spíš to druhé... A nejvíce prodejnost ovlivňují určité koncepty, tedy ani jedna ze dvou zmíněných možností. Takže mi z toho vlastně ve výsledku vychází, že Jade je sice velmi pěkná, ale trochu mimo. *1*
  • Square Enix chystá vytvářet DLC do Sleeping Dogs po dobu půl roku od vydání plné hry. První...

    první během prvního dne? :D proč to teda nepřidali do tý hry rovnou? a určitě to bude za prachy...
    • Cahir
      Je dost dobře možný, že na něm dělali, až když byla hra "gold". V takovém případě, ač jde skutečně o dodatečný obsah, bych takové DLC skutečně dával zdarma, jelikož z hlediska marketingu to opravdu nevypadá dobře.
      • :) No o marketing jde v první řadě . A ohánění s tou GOLD verzí .... ehmmm pokud bylo skutečně co vylepšovat a dodělávat , mělo smysl schvalovat na GOLD ?

        Problém všech DLC tkví v tom , že pokud přidávají do hry jen nové předměty , účesy a
        oblečky - tak je to kktina o kterou zájem nemám . Pokud mi v plné verzi bez DLC ovšem chybí polovina arzenálu v den vydání , pak už to je na pořádný políček . Pokud se v DLC mění zaběhnuté mechanismy a přidává nový děj .... pak o DLC budu uvažovat , pokud totéž nebude k mání několik dní po vydání plné hry a pokud to nebude zábava jen na pár minut .

        DLC smrdí ..... a přeberte si to každý po svém .
    • Takze nejaka Complete Edition za par mesiacov to zase isti. Ma to niekolko vyhod - nizsia cena, kompletna hra, ustalena komunita, odchytane bugy...
      Kupovat hry v den vydania (alebo predobjednavat) s takymto obchodnym modelom naozaj nema cenu.

      To si mozu strcit niekam...
      • Podle mě se to objeví ve vanoční akci na Steamu.Tech pár měsíců čekání na akci navíc se vyplatí. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit