Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera oznámený GRID 2 nenabídne kokpitovou kameru. Vývojáři tvrdí, že ji používá pouze 5%...

    Tak to je pěkněj sh!t,Codemasters právě přišli o zákazníka
    • Sweetchuck
      Ještě že neuvedli 4%, to by pak taky mohlo vypadat, že kokpit používají jen bukvice *15*.

      Ne teď vážně, hra, která se nazývá přímým následovníkem prvního GRIDU, a nenabídne pohled z kokpitu, je už teď odsouzena k potenciálnímu nezdaru.
      • DangerousDave
        určite to majú podchytené prieskumom alebo dátami z multiplayeru... takže poďakujme konzolistom, že znovu úspešne vylepšili ďalšiu hernú sériu *1*
        • rancor1223
          Ale notak, zrovna v GRIDu byl ten pohled úplně k ničemu. Mimoto, jak sami řekli, neodsuzujte hru dokud o ní nic nevíte. Třeba ještě překvapí nějakými skvělými prvky.
          • Sám si k ničemu.
          • DangerousDave
            na to si ako prišiel že bol k ničomu ? podľa toho že ho konzolisti nepoužívali ? nežartuj prosím ťa. Naozaj nepochopím ľudí ktorí sú ešte hádam schopní aj pochváliť autorov za to že z hry odstraňujú jej súčasti.
            • DangerousDave
              Jazz: k hovnu je tak maximálne tvoj komentár
            • Jazz
              Nebyl k ničemu, on byl přímo k hovnu.
        • Takže přece jenom bukvice.
  • Od pátku do pondělí se Vám opět budou v multiplayeru Call of Duty: Modern Warfare 3 zdvojnásobovat...

    On to ještě někdo vůbec hraje?
    • To samé by se dalo napsat k BF3, když je double weekend. Nevidím pointu.
  • Blizzard byl hacknutý

    Chtěl bych upozornit na další dost zásadní novinku, před 11 hodiny oficiálně Blizzard informoval, že byl hacknutý, a crackeři se dostali až do databáze authenticátorů, email adres a dále. Tady je oficiální zpráva http://eu.blizzard.com/en-gb/securityupdate.html

    Mohli byste to tu hodit jako bleskovku.
    • Sweetchuck
      Můj příbuzný se prý od rána nemůže lognout.
      • To je celkem kec, protože SRP je extrémně těžké rozlousknout :)
  • Klasika

    Fakt mě překvapuje, kolik rozmazlenejch dětí tu ve zdejších diskuzích působí. O tom, jak bude port vypadat, se vývojáři zmínili hned pár dní od oznámení PC verze.

    Ta hra hratelná bude, na konzolích se hrála úplně stejně. Ne, hry ze Souls série nikdy nevynikaly po technologické stránce. Nejlepší RPG (pokud se tu najde nějaký pochybovač, ty hry jsou RPG jako řemen) hry všech dob z nich dělá jejich hratelnost, leveldesign, atmosféra a geniálně pojaté vyprávění příběhu (ano, hry mají propracovaný příběh).

    Všechny tyhle věci vy ufňukaní PC hráči dostanete, vždyť jste to tak chtěli, nebo ne?
    Těším se na mínuska, pouze to dokáže, že mám pravdu a že tady jsou akorát hloupí hateři, kteří mínuskují jak o život a píší vtipné komenty typu seš magor a nemáš pravdu, ale na normální diskuzi se nezmůžou.

    Mějte se.
    • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v "roztaženém" rozlišení 1024x768 a...

      Ano, PC hraci si prali konverzi (byl jsem jednim z podepsanych v petici), ale opravnene ocekavali jisty kvalitativni standard a ne pravy opak toho jak to s nejvetsi pravdepodobnosti dopadne. Nezlob se na me, v tehle podobe se na to meli s prominutim "vys*rat" a ne honem honem, 2 nebo 3 mesice po potvrzeni konverze na PC to urychlene bez jakychkoliv uprav vydat s prohlasenim "jak jim to nejde". Tohle v teto podobe z podstaty veci nemuze dopadnout dobre, co na tom nechapes? Takovyto pristup bych mel ze svych vydelanych penez podporovat? Nebud smesnej. Pokud na to nemam udelat adekvatni konverzi, tak to nedelam a nebo najmu externi studio jez s tvorbou PC konverzi ma nejakou zkusenost. A pokud jej zaplatit v teto veci nechci, opet, meli se na to vykaslat.
    • Měj se *1*
    • MickeyMutant
      Nikdo přece nezpochybňuje, že Dark Souls je skvělá hra. Dokonce právě proto, že je to tak skvělá hra, si ji chce spousta lidí zahrát na PC a spousta lidí o ní diskutuje. Kdyby to byla nějaká ptákovina, tak po ní po pár výkřicích neštěkne ani pes.

      Kdybych měl PS nebo Xbox, tak bych si Dark Souls určitě s chutí zahrál a asi by mi vůbec nevadil lock 30 FPS, nižší rozlišení nebo malý pozorovací úhel, protože na obvyklou vzdálenost televize-pohovka je to ok, bez problémů a tip top. Miliony lidí, kteří hrajou na konzolích nejsou idioti, aby dobrovolně trpěli a ještě prohlašovali, že je to baví. Problém je v něčem úplně jiném. Problém je ve vzdálenosti od panelu, který to má k mému nosu mnohokrát blíž než televize. Každý je na různé věci různě citlivý, ale já mám například s hrami, které jsou uzamčené na třiceti snímcích seriózní problém. Zrovna tak s úhlem zobrazení. Neříkám, že mě z toho přímo bolí hlava, ale 60 stupňů na půl metru je něco úplně jiného než 60 stupňů na čtyři metry. Tak trochu klapky na očích. Nízké rozlišení (1024x768) bych z téhle vizuální trojice osobně ještě snesl asi nejlíp, ale musím předpokládat, že to na 24palcový panel určitě nebude ideální a nemá to vůbec nic společného s bezpochyby nádhernou výtvarnou stránkou celé hry.

      Prostě zkus pochopit, že každý si pod záminkou nepodařené konverze nechce jen ohřívat vyčpělou polívku nadřazenosti báječného PC hraní nad ubohou konzolovou primitivností, ale může mít docela praktické důvody, proč se mu zrovna tahle konverze asi moc líbit nebude.
      • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v "roztaženém" rozlišení 1024x768 a...

        To je zbytecne se s nim hadat, proste vubec nechape co se stane, kdyz na 30" monitor 16/9 pustim hru v rozliseni 1024/768. On si proste mysli, ze to jen ,,nebude tak pekne,,.
    • Na hodnocení nejlepší rpg všech dob je poněkud brzo, navíc podobná hodnocení jsou už z podstaty nesmyslná.

      A k tomuto: "Všechny tyhle věci vy ufňukaní PC hráči dostanete, vždyť jste to tak chtěli, nebo ne?
      Těším se na mínuska, pouze to dokáže, že mám pravdu a že tady jsou akorát hloupí hateři, kteří mínuskují jak o život a píší vtipné komenty typu seš magor a nemáš pravdu, ale na normální diskuzi se nezmůžou."

      Dobrej alibismus typu "řekni ano nebo jo". *1*
    • Ale musíš uznat, že zámek na 30 FPS je celkem ptákovina...
      • No, zjednodušuje to jaksi synchronizaci uhh...času? Prostě by pro ně bylo patrně moc složité, aby ta hra na 60 FPS nebyla 2x tak rychlejší. Nebo taky ne, ale jako vysvětlení by mi to stačilo.
        • co je prosímtě tohle za blábol?
          • To je hypotéza laika, kterého nebaví používat kvůli každé kravině vyhledávač. V každém případě to je lepší, než někoho osočovat ze šíření blábolů bez vlastní teorie, proč konzolové hry při nízkých FPS zpomalují i zvuk, proč jiné hry jsou při (pro ně) extrémních FPS zrychlené, proč třeba v CODu (dvojka to myslím byla) je maximální vzdálenost doskoku závislá na výkonu PC, v Prototype 2 je akcelerace myši závislá na FPS, a tak dále.
            A vůbec, nevidím na tom nic tak hrozného, vždycky je lepší mít pevný framerate než jednou 70 a pak hned 30.
            • No jo, taky myslím, že to někdo dost brzo obejde. :)
            • No, nevim. Mám to pořád předobjednané. Je mi to celkem jedno, protože i LA Noire vyšlo s 30 FPS zámkem a pár dní potom se objevil mód, který to vyřešil. Myslím, že tady se to vyřeší obdobným způsobem.
            • @Sheffield:
              Přéjde ti tohle jako neplynulé? Mě teda ne, a to je myslím dokonce 24FPS
            • Tak to měli nastavit trochu výše, protože 30fps je tristní hodnota.
  • froztik

    Valve odstranilo soubory poukazující na next-gen engine Source 2.

    Pěkná zpráva po ránu. *5* http://www.valvetime.net/threads/source-2-files-have-been-removed.216439/
  • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v rozlišení 1024x768 a 30 snímcích za...

    Podle rozlišení to vypadá jako pokračování Lego games. Bude to jedna velká kostičkovaná. Velká škoda....
    • Slyšels o tom, že si pomocí nástrojů od NVidie/ATI můžeš do jakékoliv hry nasekat takový AA a další efekty, že se s toho po*ereš na místě?

      PC master race a ani neví, co jeho stroj dokáže... radši dál hraj SWtOR a Hledání Min.
      • Hehe a AA ti jako ma pomoci u mizerneho rozliseni? *1*
    • Aspoň konečně najde využití antialiasing.
  • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v "roztaženém" rozlišení 1024x768 a...

    To se asi zblaznili, co to je za amatery ?
    • Krtecek-GT
      Všichni tady budete remcat a pak 80% lidí si to stáhne z netu, se jim divím, proč to dělají na PC. Na konzolích na tom určitě vidělají víc
      • vydělají ty retarde.
      • Me osobne je tahle hra ukradena,ale pri takto odflaklem portu snad ani nemuzou cekat jiny vysledek.
        Takto odflaklou zalezitost bych si vazne nekoupil.A pro rejpaly : ne ,ani bych to nestahoval.
    • Je to studio, které po celou svou historii dělá hry na konzole. Dark Souls nikdy na PC být nemělo, ale v tom se ozve 90k podpisů, že pls pls Dark Souls.

      A tak v krátké době předělají hru na PC a přidají další obsah zadara... jenže jim to moc nejde. A v tom se ozve 10x tolik PC hráčů, že bů bů Dark Souls sucks.

      Smůla no, co se dá dělat... tak PC sýla!
      • v prvom rade to mali dať vyvíjať nejakému externému štúdiu ako to robí väčšina štúdií - ME, Kingdoms of Amalur, Ninja Blade, The Last Remnant... všetko pc porty od iných štúdií.
        keď teraz predajú 10k kópií, tak si môžu tlieskať. takto domrviť hru pre skutočných hardcore (a oldschool) hráčov sa im fakt nevyplatí.
        • prudislav
          zajimavy je ze zrovna Nija Blade je taky hra od From Software - nevim proč to nedali stejnýmu studiu
        • Nejlepší příklad je podle mě Alan Wake. Z toho si měli vzít vzor...
      • No a co, že jim to moc nejde? Takový přístup si zákazník dovolit nemůže.
        • Hmm, některý asi ano. Já se z rozlišení a 30 FPS nepo... a kdo ano, tak si to samozřejmě nemusí kupovat.

          Jo, já souhlasím, že si tím podřezali větev, ale bohužel to tak prostě je.
          • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v "roztaženém" rozlišení 1024x768 a...

            Jestli ta hra vysla i na x360, tak jak muzou rict, ze se jim nedari konverze na PC ? To se muze stat jedine v tom pripade, ze to dali za ukol nejakym par joudum at to nejak splacaji dohromady. A takova vec jako nepodporovat jine rozliseni, to je proste lajdackost nejvyssiho kalibru a na zadne kecy typu...vsak vam to PChraci delame pro radost, tak drzte huby a koukejte nam byt vdecni...nemaji narok.
            • A jsme doma. Ani to nebolelo *7*
            • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v "roztaženém" rozlišení 1024x768 a...

              no pokud hra pojede opravdu na 1024/768 rozliseni, tak ji kupovat urcite nebudu, prece jenom 14" monitor jsem zahodil uz hodne davno
            • Však už dost dlouho pracují na DLC pro konzole (a dost velkým), takže je jasné, že na tom určitě nebudou dělat všichni. Radši už tady přestaňte brečet, hru si stejně stáhnete, tak proč se tím nějak víc zabývat...
  • Psychotic

    Oddworld Abe’s Oddysee HD se prezentuje na prvním screenu.

    Love it! Love everything about it.
  • Oddworld Abe’s Oddysee HD se prezentuje na prvním screenu.

    Takhle jsem si to predstavoval. Doufejme, ze bude mit hra v chodu o neco ostrejsi vizual nez je na screenu, ale celkove jsem zatim spokojeny. A take doufam v nejake rozumne Hw naroky. Snad to nedopadne jako treba HD remake MDK 2, ktery mi slape hur nez vetsina soucasnych her.:-)
    • Oddworld Abe’s Oddysee HD se prezentuje na prvním screenu.

      Ja myslim, ze ta hra to nepotrebuje. Hraju ji na 24" LCD a libi se me to vic nez ten HD screen. Co na tom, ze to neni ostry. Stejne jako treba staricka Hearth of Darkness na kterou nedam dopustit a ktera uz v dobe sveho vzniku nebyla SVGA, za coz ji vsichni kritizovali a diky cemuz dostavala nizsi hodnoceni, nez si zaslouzila? Je krasna i ted a mnohe dnesni by si z ni mohly brat priklad. Proc ostre, stejne pak vylezou na povrch nedokonalosti v grafice. Stejne jako byste chteli zaostrit impresionisticky obraz. Neni treba. Je to hezky jaky to je. No.... ale chapu ze z marketingoveho hlediska je to asi dobry tah.
  • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v rozlišení 1024x768 a 30 snímcích za...

    30 FPS bych prezil, to rozliseni je ale katastrofa *13*
    • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v "roztaženém" rozlišení 1024x768 a...

      Aspon si lidi zacnou vazit portu na ktere driv nadavali kvuli nejakym nedostatkum protoze tenhle port to bude ta pravaa katastrofa :-D
      • Uvidíme. Osobně doufám, že nebude *3*
    • Ach ty konzole a konverrze nekonverze .

      No tak to budeme pařit na TV s uber HD ready nálepkou na boku ;)
    • A další...

      Už to tady někdo zmiňoval. Tohle bylo víceméně jasné pár dní od oznámení PC verze *9*
      • Aha...muj nazor to ale nemeni *15*
        • No jo. Už zbývá zahrát si to jen na konzoli. Nebo počkat na další díl, který bude na PC dělaný od začátku (údajně)...
          • Na konzoli jsem hral jen Dark Souls a tam se mi to moc libilo... Unikat...Ikdyz je to spise hardcore akcni rpg, protoze pod hardcore rpg si predstavim neco jineho, ale jako hra to funguje paradne
            Na Ps3 samozrejme *5*
            • 2Sheffield: "editováno v 09:42"

              Mysli, člověče *11*
            • 2Marauder: "Na Ps3 samozrejme " *3*
            • Zkus i Demon's souls, stojí to za to. Hratelností sice nedosahuje kvalit Dark souls, ale atmosféru má o dost hutnější...

              A pokud jsi hrál DkS na xboxu, tak mazej koupit PS3 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit