Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ohledně Dark souls PC edice:

    Ale no tak lidi, tule hru dělali vývojáři, kteří vytvořili jak Demon's souls, tak Dark souls. Budete mít stejnou hru, jakou mají konzole + nové lokace a protivníky a to vše o několik měsíců dříve než se to objeví na konzolích jako DLC.

    Chtělo by to trošku víry, z nějakého důvodu jsme tu petici podepisovali, ne?
    • Sweetchuck
      Já osobně jsem rád, že vůbec něco bude.
  • MidnighT91

    PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v rozlišení 1024x768 a 30 snímcích za...

    To nemůžou myslet vážně vždiť se na to na mém 1920x1200 nebude dát dívat... Tak to vypadá že to bude ta nejodfláknutější konverze v hystorii pc konverzí... Edit. Aha tak jsem si přečetl spodní komentáře a už jsem to pochopil, každopádně tuhle hru rozhodně nejdřív stáhnu... A to už jí mám předobjednanou...
    • EuroSamurai
      To nemáš na monitoru nastavení poměru na 4:3 atd?
      Já takhle musim hrát spoustu her páč 16:10 je sice dost podporovaný ale u spousty her je vadný jako např. Zaklínač kde na takovym rozlišení mám pixelatý cut-scény.
    • DangerousDave
      veď v takom rozlíšení sme na PC hrával pred 15 rokmi *1* si asi páni myslia, že ak konzolistom takéto rozlíšenie stačí tak PC komunite takisto ... velmi sa prerátali.
      • PC komunita chtěla Dark souls a dostane to. Co víc ještě chcete? *7*
        • Já s tebou souhlasím.

          Ale lidi nebudou. Všechno musí být naprosto perfektní a bez chyb a zdarma a s nálepkou "Milujeme české PC hráče". A nebo indie hra bez gameplaye, ty taky letí čímdál víc poslední dobou.
          • DangerousDave
            ešte napíš, že nám to portujú z ľútosti a že sa im investície do portu mnohonásobne nevrátia ... až potom to bude kompletné *7*

            a indie scénu si radšej do úst nedávaj, hratelnosťou často schovajú väčšinu vaších nablízkáných konzolových masoviek do vrecka.
            • MickeyMutant
              Marauder: Ty technické problémy nejsou zas tak malicherné. Zkus to třeba hrát na konzoli a sedět celou dobu půl metru před televizí a pochopíš, o co jde.
            • O žádných nablýskaných konzolových masovkách nic nevím. Ale vím, že Souls série strčí do kapsy drtivou většinu (možná všechnu) dnešních pc i konzolových titulů. Proto je smutné, když tady hromada lidí brečí kvůli tomu, že hra nesplňuje nějaké malicherné technické parametry/požadavky.

              A ano, tenhle port dělají pouze z toho důvodu, že o to požádala pc komunita. Pokud si dobře pamatuju, podpisů bylo pouze 90 tisíc. I kdyby si to všichni tito lidé koupily, zaplatilo by to vývoj portu?
            • MickeyMutant
              CD Projekt má máslo na hlavě za tu poštu v Německu, Half-Life 2 jsem napoprvé nedohrál, protože jsem si po jedničce představoval něco jiného, z indie scény zná průměrný hráč desetinu titulů, z nichž je skvělá zase přibližně desetina a The Dark Knight má na CSFD přesně 2 %, takže to je tutově sračka: http://www.csfd.cz/film/301084-dark-knight-the/diskuze/
          • Víceméně. Místo toho, aby si aspoň někdo vážil snahy FromSoftu a vzpomněl si na to, že už první zprávy hlásaly to, že port bude 1:1 z konzolí + nový obsah, tak tady budou dělat vyjevené výrazy a hlásat že tohle jako ne, tohle jsme jakože nechtěli.

            I tak věřím tomu, že hra to bude skvělá i se svými chybami. Ale je mi jasné, že si to koupí jen skalní fanoušci a pár statečných pc hráčů. Z toho ale vývojáři nezbohatnou...
            • Sweetchuck
              Já myslím, že základní chyba FromSoftu byla v tom, že před časem přiznali, že s PC verzí mají problémy, jelikož s vývojem na tuto platformu mají minimální zkušenosti, takže spoustu lidí je teď jako na trní (a já se ani nedivím), aby nakonec hru patřičně odladili a vydali proper release, a ne že ještě třeba rok po vydání budou (nebo třeba ani nebudou) vycházet patche, opravující základní věci.
            • Já osobně jsem si prostě chtěl zahrát Dark Souls na konzoli. Teď můžu, aniž bych si konzoli musel kupovat.

              No problemo.
        • DangerousDave
          tvoja reakcia ma vôbec neprekvapuje ... spomýnam si ako si Mirrors Edge okomentoval vetou : "A vůbec, dělat hru, kde je hlavní náplň skákání, z pohledu první osoby, je už z principu kravina" *1*

          takže Maraudere, v prvom rade pochop, že tak nízke rozlíšenie vyzerá na širokouhlom LCD meter od teba inak ako na TV kdesi na stene. Za druhé, ak mi v reštaurácii prinesú jedlo na poklope od kanálu tak bezohľadu na jeho kvalitu ho jesť nebudem, a už vôbec za neho nebudem platiť.
          • Máš dobrou paměť, to musím uznat. Však jsem nepsal, že si tu hru musíš pořizovat, jen jsem podotkl, že to PC komunita měla ohromnou chuť na DS. Mě bylo hned jasné, že bez problémů to nebude. Ale přesto tu hru koupím, ať mají aspoň nějaké prodeje...

            A za to Mirror's Edge fakt sorry, pravda bolí nejvíce *3*
            • "pravda bolí nejvíce"

              Ajaj, další internetový hňup s jeho "Pravdou". *15* *7*
            • A nějaká inteligentní připomínka by nebyla? Ale co bych taky chtěl od bandy pošahaných děcek, které tady šílí a mínuskují jak pominuté...
            • pravda jako ze ses naprostej mag*r ?
        • *8* *1* *1* *7*
          • *5*
      • A víš, že do PC verze Dark Souls byl přidán cover systém?

        Já osobně jsem pro, dává to víc gameplay možností.
      • Některý konzolovky jsou renderobaný i na nižším rozlišení.

        Tak PC sýla! PCGAMES.cz WILL R1S3. swtor da best!
    • Ty hraješ hry pez pixelaté grafiky?
  • Jo a další zdroj o Dark Souls PC:
    http://www.rockpapershotgun.com/2012/08/09/hands-on-dark-souls-prepare-to-die-edition/
  • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v rozlišení 1024x768 a 30 snímcích za...

    Abych se k tomu i osobně vyjádřil.

    Já si chci zahrát Dark Souls. Ale nemám PS3 and X360. Dark Souls je konzolovka. A tak nebudu butthurtlej, že na PC vypadá a hraje se jako konzolovka.

    Ostatní... tough luck.
  • Amylee.Anderson

    Oddworld Abe’s Oddysee HD se prezentuje na prvním screenu.

    To vypadá krásně :)
    • froztik

      Oddworld Abe’s Oddysee HD se prezentuje na prvním screenu.

      Starý dobrý Abe v lepší grafice. Snad i ta hratelnost zůstane jako bývala. *5*
      • Sweetchuck
        Já jsem docela zvědav na systémové požadavky (snad to nebude o moc náročnější, než první díl). *5*
  • >poběží pouze v rozlišení 1024x768

    Jen se všichni ujistěte, že to chápete správně.

    Ten anglický článek na Eurogameru nenaznačuje, že si hru nepustíte v 1920x1080... bacha aby to tak někdo nepochopil.
    • Spades

      PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v rozlišení 1024x768 a 30 snímcích za...

      Tady jde o nativní rozlišení. Když mi to upscalne na 1920x1080, tak je mi to prd platné, když pixel bude 6x větší než má být...
    • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v rozlišení 1024x768 a 30 snímcích za...

      tak nejak, jen naznacuje, ze interni framebuffer pojede maximalne na na hd rozliseni. Samotne rozliseni hry samozrejme zvednout pujde, ale rozdil v kvalite grafiky nebude moc velkej.
  • MickeyMutant

    PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v rozlišení 1024x768 a 30 snímcích za...

    Dark Souls PC vypadá na hru, kterou je opravdu rozumné nejdřív "vyzkoušet". Pokud někdo skousne GFWL, je to jeho volba, ale lock 30 snímků a 1024x768 napevno je potřeba otestovat na vlastní oči. Jsem zvědavý, jestli se tu objeví článek s varováním od Aleše Smutného, když už tu od něj před nějakou dobou zaznělo doporučení, že "neexistuje důvod, proč si hru nepořídit". Myslím, že by to bylo fér vůči čtenářům.
    • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v "roztaženém" rozlišení 1024x768 a...

      No ten kdo si chce uzit hru na plno si proste poridi konzoli. Protoze uz jen diky vibracim ovladace a dalsim schopnostem ktere mys a klavesnice nema, to pridava na atmosfere.
      Ja se osobne FromSoftware divim ze do toho na PC sli, kdyz rikaji ze nemaji zadne zkusenosti a ani tu hru nechcou nijak predelavat, jen portovat. Akorad si tim muzou uriznout ostudu a poskodit jmeno.
      • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v "roztaženém" rozlišení 1024x768 a...

        Vibrace :D To musi byt pecka, kdyz ti neco vrni v rukach.
        • Jo pro Tebe určitě.
  • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v rozlišení 1024x768 a 30 snímcích za...

    Nastavení grafiky se dá oželet ale rozlišení je absolutní základ, který musí být v každé hře. Tohle jako fakt ne.
    • ucho
      bleskař to jen zmatlal... však v tom článku mají screenshot nastavení, kde je nastaveno rozlišení 1280x720 a tedy rozlišení měnit očividně lze, jde jen o to, jaký to bude mít reálný dopad na kvalitu, ale je to trochu něco jiného...
      • No já jsem to pochopil tak, že to bude fungovat jako bys chtěl, řekněme 1024x768 obrázek dát jako tapetu na monitor 1920x1080, takže se to roztáhne. A to by byl humus.
      • MickeyMutant
        "On close inspection, it appears that Dark Souls PC uses the very same 1024x720 internal framebuffer as the console versions, regardless of which resolution has been set in the menus. The option provided is for output resolution only; a simple courtesy to allow the game to play on most monitors, but the image quality will always remain the same. In short, PC gamers will very much be getting the genuine console experience here, right down to the pixel."

        Bleskař to má dobře, ať nastavíš, co nastavíš, kvalita se nemění.
        • PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v rozlišení 1024x768 a 30 snímcích za...

          Ale to jsou přece dvě různé věci. To že to neovlivní kvalitu je nezávislé na tom že to rozlišení půjde změnit, aby se to dalo hrát na dnešních LCDčkách, které mají jen jedno rozlišení.
          Tohle je spíše titulek jako z bulváru, který Tě donutí si to přečíst protože dostaneš šok že si to na svém 1980x1050 nezahraješ nativně a pak vlastně zjistíš že se nic neděje.
        • ucho
          nečekám, že chápeš psaný anglický text, když ti dělá problémy pochopit text český... :)
          • MickeyMutant
            "...na lekce českého jazyka a úvod do světa počítačů zde bohužel není místo"

            To je škoda. S tebou bych se skvěle bavil.
          • MickeyMutant
            Abych to teda ještě upřesnil, bleskař to má dobře, ať nastavíš, co nastavíš, kvalita se nemění*4* Můžu to ještě zopakovat, jestli budeš mít zájem.
            • ucho
              MickeyMutant: pořád nerozumíš psanému textu... a ani nechápeš, co to znamená pro počítač... na lekce českého jazyka a úvod do světa počítačů zde bohužel není místo :)
            • MickeyMutant
              ucho: ...a to je 1024x768, ať už si nastavíš třeba 6000x4000.
            • ucho
              bleskař ale o kvalitě nic nepíše, víme? ;) píše o tom, v jakém rozlišení hra poběží... ;)
        • Jazz
          Ne, má to blbě. *3*
  • Malleth

    Nooooooooo

    http://www.playstationlifestyle.net/2012/08/09/the-last-guardian-trademark-dead-and-abandoned/
    • braveman
      Tak prý můžeš zůstat v klídku *3* ->
      http://www.thesixthaxis.com/2012/08/09/sony-confirm-the-last-guardian-is-still-in-development/
  • Jazz

    PC verze Dark Souls: Prepare To Die Edition poběží pouze v rozlišení 1024x768 a 30 snímcích za...

    Tady je zas někdo profesionální angličtinář.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit