Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera oznámený GRID 2 nenabídne kokpitovou kameru. Vývojáři tvrdí, že ji používá pouze 5%...

    třeba takový Need for Speedy (starý) jsem ani neuměl hrát jinak než z kokpitu... narozdíl od rallye, kde zas potřebuju vidět, kde mám zadek :D

    každopádně pokud tam dají aspoň pohled jakoby z hauptny, tak to stačí, nemusej se malovat s kokpitem.
    • Spades

      Včera oznámený GRID 2 nenabídne kokpitovou kameru. Vývojáři tvrdí, že ji používá pouze 5%...

      Mě právě v NFS Shift strašně zaujal pohled z kokpitu, a od té doby jsem jinak nehrál, a docela mě štvalo, že nebyl kokpit třeba v NFS Underground.
      GRID jsem taky hrál výhradně z kokpitu, tak nevím no...
  • Malleth

    Interview s Harveym a novými záběry z Dishonored

    http://www.gametrailers.com/videos/2azd8b/dishonored-co-creator-interview
  • Předpokládaný zisk z prodeje Angry Birds plyšáků v tomto roce je 400 milionů dolarů.

    Předpokládaný zisk z prodeje plyšového Filipa v tomto roce je 0 korun.
  • prudislav

    PC verze Sleeping dogs

    http://www.youtube.com/watch?v=qaCQlhvVobE

    evidentně nadřazená PC verze ;-) (konzolová vypadá fakt hnusně a tohle už je jiný kafíčko)
    • God-of-War
      Ty se prober *15* .
      • pročby se mel probrat??? PC lepší textury, animace,..... v podstatě úplně jinej vizuál
        • montatatana
          Animace je uplne stejne prkenna, lepsi jsou jen textury a efekty, coz z toho nedela nijak "lepsi" hru.
  • Malleth

    WOW killer?

    http://guildwars2grandmaster.com/news/guild-wars-2-wow-killer/
    • Ne.
    • Takových už tu bylo...
      • Malleth
        článků, nebo her?
        • "wowkilleru"
          • Malleth
            Jaký třeba?
            • Jo, přesně to taky vykládali. *15*
            • Malleth
              To si snad nikdo nemohl myslet. Přece nemůže hru vystrnadit její nepovedenej klon nebo Conan, kterej není moc přitažlivej pro casual hráče.
            • Miroo_7
              Old Republic, Tabula Rassa, Age of Conan, LOTRO, Dungeons and Dragons Online, Aion, Warhammer Online...
            • Star Wars: The Old Republic, The Lord of the Rings Online, Warhammer Online, Age of Conan: Hyborian Adventures ...
  • MishKonn

    Zhlédněte osmiminutový hraný film na motivy Sleeping Dogs. O akční bojové scény v něm není...

    Moc pěkný. Tak takhle přesně jsem chtěl, aby boj ve Sleeping Dogs vypadal. Nevypadá.
    • Inquisitor
      Asi nejvíc se mi tyhle bitky líbily v Batmanovi (myslim ve hře).
      • MishKonn
        Přesně. Už jsem to tady v komentářích jednou porovnával - protože je to v podstatě totožný systém, je až bolestně vidět, o kolik jsou Sleeping Dogs nedokonalejší, horší, míň propracovaní...kdyby žádné Arkham Asylum a Arkham City neexistovalo, třeba se s tím systémem spokojím, ale když člověk ví, že to filmově vypadat může...
        • Malleth
          To nemůže no. Důvodem je hlavně rychlost. Ve hře musíš mít dostatek času na reakce, takže je nutný aby souboje byly trochu pomalejší. To ale během hry člověk moc nepostřehne, když je zaneprázdněnej bojem.
          • MishKonn
            Přečti si to znovu. Řekl jsem, že to vypadat filmově MŮŽE, protože v Arkham City jsou bitky dokonale filmové.
            • Malleth
              Skupinový bitky v Arkham City se hrajou i vypadaj skvěle, to jo, ale pořádnej duel sem ještě ve hře neviděl.
  • O soundtrack ke hře Borderlands 2 se opět postará Jesper Kyd, pokud nevíte o koho jde, podívejte...

    Tak to je super a diky za info, Jespera mam rad ale ani ma nenapadlo ze Borderov robil on. Hned si idem pustit Freedom Fighters :)
  • V prvním fiskálním čtvrtletí tohoto roku skončilo Square Enix ve ztrátě 27 milionů dolarů...

    a co to znamená pro Square Enix - nepečeme už jen na PC hry, ale i na konzolový hry :D všichni krleš na FB!
  • CrazyDiamond

    Tim Willits z id Software věří (nebo snad ví?!), že Valve pracuje na Half-Life 3.

    Věří, to je to spravné slovo, je to už taková novodobá víra. Vyrobíme velkou dřevěnou lambu, kterou poneseme v čele sebemrskačského průvodu - páčidly hezky do zad. To by bylo, aby se sám velký Gabe neslitovat.
    • Něco mi říká , že další Halflife bude mít ForeverDuke problém .... aura solidně vybledla a již dvojka vůči jedničce v hratelnosti dost ztrácela . O epizodách co nevyšly ani nemluvě .
  • *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit