Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91

    Vývojáři z CyberConnect2 Vás prosí o návrhy pro herní sérii Naruto Shippuden: Ultimate Ninja...

    Jeden návrh mám, co takhle konečně udělat pc verzi ?!?
    • No zrovna včera jsem to na PC hrál :P
      • MidnighT91
        PCSX2 emulator ?
        • No jistě.
          • MidnighT91
            A co máš za sestavu a kolik fps??? Že bych to taky zkusil...
            • Dneska se už PSX2 dá solidně provozovat na kdejakém 3Ghz čtyřjádru od AMD a dvoujádru od Intelu ;)
            • Phenom II 955 @ 2.8 GHz , HD5870 , 4GB DDR2 / 1066Mhz, fps nevim, ale není zpomalený zvuk, víc vědět nepotřebuju.
  • MidnighT91

    Zhlédněte osmiminutový hraný film na motivy Sleeping Dogs. O akční bojové scény v něm není...

    Dvě slova "Serbuan maut"
  • Tim Willits z id Software věří (nebo snad ví?!), že Valve pracuje na Half-Life 3.

    Tak to je snad jasné ne? To je jako by se někdo pozastavoval nad tím že někdo "předpověděl" že zítra vyjde slunce :D.
    Prostě to je zcela jasný a nikdo tu o tom nemusí říkat že "věří" že Valve dělají na HL3.
  • Tim Willits z id Software věří (nebo snad ví?!), že Valve pracuje na Half-Life 3.

    Asi nakoukl Gabeovi pod pokličku a já jen doufám, že má pravdu.
  • x_ander

    Tim Willits z id Software věří (nebo snad ví?!), že Valve pracuje na Half-Life 3.

    Samozřejmě že Valve pracuje na HL3, stejně jako na novém Source enginu, na kterém hra poběží. Co jiného (velkého) by taky dělali:) Kdy s tím ovšem vyjdou na světlo je druhá věc, Valve hry ohlašuje až v pozdní fázi vývoje ne třeba 2 roky předem.
    • Source engine

      Je zajímavý, že ještě před pár měsíci (možná už je to rok) Gabe tvrdil, že na nový engine nepotřebují. Asi jim konečně došlo, že už je strašně zastaralý a nepoužitelný pro tak velkou a očekávanou hru jako je Half - Life 3.
      • x_ander

        Tim Willits z id Software věří (nebo snad ví?!), že Valve pracuje na Half-Life 3.

        Souhlas. Série Half-life je jejich vlajkovou lodí a imho by si nedovolili HL3 vydat na enginu, který je starý už téměř 10 let (ačkoliv já proti němu nic nemám, u Dear Esther mi místy padala brada). Myslím si, že průběh bude stejný jako u HL2 - zničeho nic hru oznámí společně s předvedením nového enginu a všem nám polezou bulvy. Tohle se ale nestane dřív než půl - třičtvrtě roku před plánovaným vydáním (pokud jim zase někdo nehackne systém :) )
        • Tim Willits z id Software věří (nebo snad ví?!), že Valve pracuje na Half-Life 3.

          Source 2 nemusí být nový engine. A taky tomu vše zatím nasvědčuje. Bude se prostě jednat o dost vylepšenou verzi současného enginu, stejně jako byl Source "jen" vylepšenou verzí GoldSrc enginu a je to dost znát... Rozhodně se nejedná o úplně nový engine.

          Nový engine v pravém slova smysl Valve rozhodně nepotřebuje, od svého založení jenom prostě modifikují GoldSrc engine (což je vlastně modifikovaný Quake 2 engine)
          • frag.ment

            Zhlédněte osmiminutový hraný film na motivy Sleeping Dogs. O akční bojové scény v něm není...

            Mr. Sugar (už nejde ragovat na post, tak musím psát o patro výš): mě, jako hráči je nějaké SDK úplně volné, to je pro pár nadšenců, který baví se v tom vrtat a něco tvořit. Já jen chci HL3 a s SDK ať si hrají potom. Proto asi ty mínusy.
          • christianus
            ... ktery je zase jen upraveny Quake 1 engine. A vubec to nevadi, Source je porad hezky a svizny. :)
            • Tak taky Epic a Crytek na licencovani svych enginu docela spolehaji,zatimco Valve zas tak moc ne.
              Ale je pravda,ze jejich SDK je hodne kostrbate a s privetivosti Cryneginu nebo Unreal e. se rovnat nemuze.
              Valve ted dela na tom jejich filmmakeru a s SDK chteji take neco udelat pokud se nepletu.
            • Tim Willits z id Software věří (nebo snad ví?!), že Valve pracuje na Half-Life 3.

              Za co mínus? SDK pro Source je pomale, zastaralé, nestabilní a zabugované a i jako velký fanoušek a vcelku zkušený s módama právě na Source engine nad tim prostě nemůžu zavřít oči. Vždyť samo Valve řeklo, že s SDK je potřeba něco udělat. Oproti UDK nebo CryEnginu je opravdu za zenitem a to hlavně kvůli tomu, že nástroje maji Epic a Crytek opravdu mnohonásobně lepší.
              Samo Valve s timhle tvrzením souhlasí, nechápu tedy, že se tady najdou lidi, kteří by s tim snad nesouhlasili *8* ...
            • Tim Willits z id Software věří (nebo snad ví?!), že Valve pracuje na Half-Life 3.

              To ano, ovšem SDK, to je bohužel jedna velká tragédie a jediná věc, kvůli které si myslím, že potřebuje závažnější změny... *8*
  • Urug

    Leaknutý gameplay z BMS

    http://www.youtube.com/watch?v=g-wfdgpCRXc&feature=youtu.be

    +komentář od vývojáře:
    http://forums.blackmesasource.com/showpost.php?p=474198&postcount=164

    ...tak sorry no
  • Kim Libreri z Industrial Light Magic (Star Wars 1313) věří, že za deset let budou hry k nerozeznání...

    Tím bych si nebyl tak jistej. a hlavně, co budeme muset mít za stroj, aby takovou hru rozjel. Avatara propočítávalo několik desítek (možná i stovek) serverů v M$ Cloudu - Azure několik měsíců. A to je animace, kde je všechno dané byl předem. Zřejmě jde o vizi hraní her na Cloudu. A já nechci hru se super grafikou (mě stačí i source od Valve), ale s příběhem, ze kterýho nebudu zvracet, a se zábavnou hratelností.
    • I kdyby hry po vizualni strance byly k neroreznani od realu,tak co to bude jeste dlouho srazet je fyzika ,animace a AI.
      Pricemz v tehle oblasti sme se moc daleko od dob takoveho HL2 nedostali.A dokud se tvurci budou hnat za hezcim vizualem,tak se situace v teto oblasti asi jen tak nezlepsi.
  • Pokud si alespoň jednou za tři měsíce nezahrajete za svoji postavu v MMO Dragon Quest X, můžete...

    ježiši... tohle se praktikuje např u Ultimy Online už odjakživa :P
  • Potvrzeno: THQ zrušilo vývoj hororové hry inSane.

    To snad neni pravda.
  • Black Mesa - Source gameplay

    První gameplay z BM:S modu http://www.valvetime.net/threads/video-black-mesa-source-on-a-rail-footage-leaked.215493/
    • Podívejte se na první gameplay záběry z Half-Life modu Black Mesa: Source, konkrétně z mise On...

      v komentech každý na něco pyskuje, ale jedno jsem s nima. Ten voice acting je hrozný pokud na to ještě nebudou dávat nějaky filtr. http://youtu.be/WMF0AuFuUws

      jinak 9/10:)
      • Ronox

        Podívejte se na první gameplay záběry z Half-Life modu Black Mesa: Source, konkrétně z mise On...

        Uvědomujete si, že to je fanmod? Že dělali vlastní modely, jiný animace zbraní atd? Ještě je osočujte z amatérského dabingu, když to je fanouškovskej počin.
        • Podívejte se na první gameplay záběry z Half-Life modu Black Mesa: Source, konkrétně z mise On...

          Nevim proč to omlouvat, znám spoustu módů s vynikajícím dabingem, proč by se to mělo u BM přehlížet? Nikdo neřiká, že je to snadný, ale upřímně, aspoň ty filtry tam opravdu dát mohli. A na internetu se dá najít spousta talentovaných daberů, zřejmě místama volili špatně.

          Jinak je taky otázkou, jestli je toto opravdu finální dabing, jedná se prý totiž o starší build, otázkou spíš je, jak je starý...
          • USER47
            Build je starej měsíc, většina věcí je prý finální. Více informací zde:
            http://forums.blackmesasource.com/showpost.php?p=474198&postcount;=164
            • Tim Willits z id Software věří (nebo snad ví?!), že Valve pracuje na Half-Life 3.

              To zcela upřímně nerad slyším. Minimálně v téhle části je dabing opravdu slabota. Ale tak nic neni dokonalé, ale co mě opravdu štve, že tvůrci mají pro tenhle dabing opravdu ubohou výmluvu, místo toho, aby prostě reagovali na komunitu, kde většina lidí opravdu tenhle dabing nenese dobře...
        • Podívejte se na první gameplay záběry z Half-Life modu Black Mesa: Source, konkrétně z mise On...

          Uvědomujete si, že fanmodeři si nastavili laťku tak aby hra byla co nejvěrnější originálu? Respektuju jejich práci, ale přál bych si, aby ve final verzi byla možnost zapnout originální hlasy/zvuky
          • USER47
            Originální hlasy a zvuky zapnout nepůjdou, protože nesměj použít žádnej obsah z původní hry.
          • A co možnost zapnout si originální grafiku? Jóó počkat, to je vlastně v původní hře...
    • fap fap fap

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit