Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menší než malá screenová ochutnávka z GRiD 2. Více o hře se dozvíme pravděpodobně pozítří.

    Mozna jsem slepej ale zadnou ochutnavku tam nevidim.
    • braveman
      Díky za upozornění, link by měl být nyní již plně funkční...
      • DIky za opraveni. Skoda ze ten screenshot za to nestal :D
    • rancor1223
      Já taky ne...
  • KeanuX

    Dva rádioví hosté z GTA IV  se opět dostavili do studia Rockstaru. Co přesně tam dělají zůstává...

    Já bych vám to řekl, ale pak by to nebylo překvapení *1*
  • Kohej Učimura, jeden ze tří zaměstnanců Konami, kteří si z Konami odskočili na LOH v Londýně,...

    nemá náhodou i stříbro z družstev po tom, co se mu nepovedlo zakončení na koni, ale po protestu japonské strany bylo protestu vyhověno, byl znovu obodován a tak se dostali místo britů na druhé místo a ukrajinu odsunuli na bramboru? (((: Hučela celá hala ((:
  • God-of-War

    Generální manažer Windows Live divize zmínil na videu, žeMicrosoft hodlá vydat „další Xbox“....

    Kreté..teda Kréťan *1* .
  • Herní doba PSV titulu Assassin's Creed III: Liberation se bude pohybovat mezi 12 - 15 hodinami.

    Neverím tomu ale bolo by to krásne... ked si to porovnám s Crissis Core ktoré malo podobnú hraciu dobu tak tomu rozhodne neverim.
    • Ferdis

      Predpokladám, že si pri tej dobe prešiel i všetky vedlajšie misie *2*
  • Sony si zaregistrovalo ochrannou známku "Rain". Dozvíme se něco více na Gamescom?

    A co takhle na gamescom privezt Last Guardian?
  • Nechte se obrazem pozvat na prohlídku domu Joela Hopkinse, největšího sběratele videoher.

    Metal Slug za 5 litrů Dolarů :D ... moc hezký :)
  • MickTheMage

    Vypadá to, že jsme se dočkali prvního screenu z nového Prince of Persia.

    Vyzera to ako Assassins Creed a nema to ziaden styl, ani osobitost (ten screen). Skratka, vyzera to divne :)
    • montatatana
      Ale jsou tam maly decka! :)
      • Ještě aby šly probodnout.
        • Přesně toto mě irituje ve Skyrimu. Děcka huláka a řvou tak jim chci nařezat a ono nic *11*
    • Hlavně to vypadá spíš jako něco, co by se mělo jmenovat Prince of Egypt. *15*
      • Prý to má být spíš God of Persia *1*
  • Keyz

    Warehorse blog

    vyšel nový článek http://www.warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_014
  • MidnighT91

    Pokud si chcete zahrát PS2 hitovky pod OS Windows / Linux, sáhněte po nové verzi (1.0) emulátoru...

    Nějak jste zapoměli dodat že než začnou lidi hromadně kupovat ps2 hry aby si je přes emulátor zahrály, tak by si taky měli pořídit čtyřjádro a grafárnu za 15 táců jestly chtějí mít u těch her víc jak 5 fps...
    • mě by spíš zajímalo, jestli na to potřebuju gamepad nebo tam jde namapovat klávesy z klávesnice...
      • x_ander
        Jde to namapovat i na klávesnici, ale budeš se u hraní spíš trápit. Každopádně s gamepadem no problem.

        A k příspěvku výš: 4jádro a grafárnu za 15 táců člověk fakt nepotřebuje. Je pravda, že hry přes emulátor jsou dost náročné, ale zas takto ne :) Např. můžu uvést příklad za sebe: na obstaróžním dvoujádru s GeForce 9600 GT hraju např. Final Fantasy X nebo Mortal Kombat armageddon stabilně na 50-60 FPS. Je jen třeba si pohrát s nastavením emulátoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit