Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připadá vám kult okolo The Legend of Zelda: Ocarina of Time trapný? Fajn, tak si ale nedjříve...

    Článek se sice pěkně četl, ale jinak je to jen samé úžasné, nevšední, výjimečné, originální, parádní, a to je prakticky vše. Já jsem doufal, že dostanu konečně důkaz, že Zelda je tak úžasná, jak všichni tvrdí, ale kromě soundtracku tam snad není jediný pořádný důkaz, příklad, vysvětlení, whatever. A pak aby mi nepřipadal ten kult směšný...
    • A co je tak skvělého na jiných hrách ze kterých si místní diskutéři obecně nadělávají do kalhot? Deus Ex 1? Half Life? Fallout 2? Co je na nich skvělého? Zahraj si je, třeba pochopíš... a pokud ne, tak to prostě nejsou hry pro tebe.

      Ale dám ti nápovědu. Na každý Nintendo systém jsou dané Zeldy vždy mezi nejlepšími hrami. Gameplay je vždy vypilovaný a herní obsah míle nad konkurencí? Před Legend of Zelda na NES neměly hry obecně velký otevřený svět, neměly různé itemy, neměly příběh, neměly možnost ukládat a pokračovat be svém dobrodružství. Gameboy hry vypadaly spíše jako Tetris. Pak přišlo Link's Awakening, který hádankami předší spoustu dnešních her pseudo puzzle her. A Link to the Past pro SNES je dodnes jedno z naprosto nejlepších akčních RPG v nebi s hrama jako Batman: Arkham City... tss, vždyť to v podstatě je 2D Batman: Arkham City... jednoduchej, ale perfektně fungující bojovej systém, 2 velké světy na projití, různé gadgety na získání, tajemství na nalezení, upgrady na vybojování, různorodí bossové atd.

      Ocarina of Time přišla jako blesk z čistého nebe v té době a každého dostala svou kvalitou. Když se říká, že to je nejlepší hra všech dob, tak to není daleko od pravdy.

      A kolem každé hry je taky spousta otazníků, a zajímavostí pro fandy, kteří se v tom rádi rochní. Najdi si původní koncept Ocariny, jak ho Miyamoto vymyslel... proti tomu působí dnešní hry, např. Skyrim jako dětská skládačka a jako oceán s hloubkou kaluže, kterým je... a to byl rok 1998

      Takže SWtOR da best a žij blaze!
      • Jak DE, HF, tak F2 mě dokázali zajmout svými specifickými prvky, které nikdo nezapomene opomenout, když hru nikde vyzdvihuje. Oproti tomu většina lidí, od kterých jsem něco četl o Zeldě, se většinou uchyluje k obecným věcem, nebo hůře prostě jen pocitům a prázdným superlativům. Jak popisuješ, tak Zelda přišla s mnohými originálními prvky, které se postupně rozšířili, ale co mě konkrétně zajímá je spíš to, v čem jsou ty zmíněné prvky o tolik lepší než v ostatních hrách. Asi se kouknu po tom konceptu, co jsi zmiňoval, třeba konečně dostanu vysvětlení.

        A kromě toho opravdu nechápu proč sem naprosto bezpředmětně taháš TOR. Jediné vysvětlení které mě zatím napadá je, že jsi prostě idiot, který se neúspěšně snažil plivnout.
        • No moment, proč by to mělo být o nějakých specifických prvcích? A proč jsou obecné věci a pocity při hodnocení podřadné? To není srovnávání výkonu motoru, někdo může zbožňovat Fallout 2 konkrétně (třeba) kvůli atmosféře a humoru a někdo může zbožňovat Zeldu jako celek bez vyzdvihování nějakých konkrétních prvků.

          btw mimochodem mám zrovna Zeldu OOT 3D rozehranou (nikdy předtím jsem žádnou Zeldu nehrál) a je to skvělá záležitost, i když nic o absolutně nejlepší hře ve vesmíru bych asi netvrdil. Taky nedokážu vyzdvihnout jediný "killer" prvek - ta hra má příjemnou atmosféru, zajímavý pohádkový svět, dobře se hraje, dobře funguje pocit tajemna a objevování nových věcí atd atd... a všechno tohle prostě funguje perfektně jako celek, který ale samozřejmě nemusí sednout každému. Jedné věci strašně lituju - že jsem to nehrál před těmi 14 lety, v té době by to pro mě bylo něco neuvěřitelného.
        • Vysvětlil sis to dobře. Ringwraith a samozřejmě rádoby troll.diskuzní je ze Skyrimu a SWTOR tak unešen, že každý jeho příspěvek musí obsahovat nějakou stupidní narážku na jednu z oněch her. Bohužel si z nějakého záhadného důvodu maže account a neustále mění jména, takže plugin na jeho blokování ztrácí jakoukoliv účinnost, za což mu patří dík, protože bez pravidelného přísunu jeho blábolů by to zde "byla opravdu nuda" *11*
    • První skutečné herní dobrodružství.

      Stvořené v geniální mysli Shigeru Miyahona.
  • ucho

    Ano, je to promo na hru, ale to je nyní vedlejší. Otázka zní: koupit, či nekoupit? Tedy jen pro...

    tak vypadá to zajímavě, otázka ale je, jak se to hraje. já bych minimálně počkal na ohlasy. jinak na vánoce bude hra nejmíň za polovic...
    • sleepless
      No, iOS verze byla super až na to debilní dotykové ovládání. Takže, jestli je to stejné, jen s možností to normálně ovládat na klávesnici, tak...to asi do Vánoc nevydržím.
      • ucho
        na GMG mají hru za $8,49, což je o trošičku méně než 7,64€ na Steamu (je to taky Steam verze). navíc GMG dával nedávno zase dvě hry zdarma a jdou tradenout za 2 dolary, takže pro někoho další sleva... :)
      • montatatana
        Me se to hralo i na iOS az prekvapive dobre. Musi si tam clovek dat ten pohled z poza auta.
        • sleepless
          Jakákoli hra na dotykáči, která musí nabízet virtuální gamepad, je pro mě marná. To je asi třeba dodat.
  • KeanuX

    Death Rally

    Death Rally od Remedy je konečně na Steamu :) I se slevou http://store.steampowered.com/app/108700 *4*
    • Hlavně má slevu Titan Quest.

      No a taky RAGE.
      • ucho
        http://www.impulsedriven.com/rage

        1) jak to, že na tomhle shopu lze koupit rage a skyrim (tedy jestli to lze až do konce)
        2) můžou s tím být problémy na steamu? podle mě ne...
        • No to je Gamestop, třeba se to bere jako prodej z UK, nebo nevim...kouknu na to.

          Edit: "The GameStop PC Downloads Store is currently down for maintenance." :/

          Edit2: Tak jsem se dopracoval až k placení, dál mi to za to nestojí :P . No, třeba to jde.
          • Když se podívám do výpisu na internet banking,tak mám nákup na steamu taky UK.Ale i tak nejsme pod UK vedený.Angláni mají přístup k oněm hrám
            • ucho
              to, kam se posílají peníze při nákupu, s tím podle mě nijak nesouvisí. co jsem se díval, peníze při placení chodí na dva nebo tři různé účty, ne jen ten v UK. počítám, že i zákazníci v Německu budou posílat peníze na stejné účty a taky mají vlastně jiná omezení než my (najdou se i různé ceny). prostě u těch her s Rage a Skyrimem na steamu je to divné. Bethesda tvrdí, že za to nemůže a že by to mělo jít, Cenega tvrdí, že za to nemůže, Steam za to nemůže. tak buď je někde chyba a nebo někdo lže...
          • ucho
            no já byl zvědavý a dokončil jsem to. už mám Rage na Steamu. 177,- oželím. za tyhle peníze jsem koupil i horší hry, tohle je pěkná cena.
            každopádně nechápu, proč to takhle lze udělat, ale koupit na Steamu přímo to nelze...
            jinak u té hry to píše: Territory: Worldwide (excl. Japan), něco někde smrdí :)
            • ucho
              Blaskař: na takové to placení po netu používám mBank a často tam je vidět: WWW.STEAMPOWERE 451/75LONDON, ale míchají se tam mezi to i další 2 nebo 3 účty. třeba WWW.STEAMPOW 451/PARIS 8.
            • Na ten tvůj poslední post nejde reagovat.
              Jakou máš banku?ty to tam vidíš?že to jde na víc účtů? já vidím jen koupeno z UK.Na tom Gamestopu ten Skyrim asi jde,ale píše to tam bez world ale bez Ruska.Rusové to mají stejně zdarma ne?. Asi někdo zapoměl aktivovat IP do Čech :D Proč zrovna u těchto her.Aha,Skyrim je drahej a Češi bohatí.. *1* ale to by nešel koupit ani na GameStop.A Polákům to taky nejde :D
  • prudislav
    http://www.youtube.com/watch?v=rlL09nriFfk
  • Poslední dva DLC balíky pro Modern Warfare 3 vyjdou v srpnua v září. První, Chaos pack, přitáhne...

    Nevíte někdo jak dopadl ten soud nebo spor ohledně CoD Elite, že stáhnuté DLC fungovaly jenom na určitém přihlášeném účtu a ne jak je to u obyčejných DLC normální na celé konzoli?
  • Darksiders II si ve své první recenzi (v německém magazínu Consol Plus) vysloužil 93%.

    Sweet. Tohle jsem čekal a ne kvůli hypu, ale z důvodů, že ve všech ohledech dvojka vypadá lépe jak jednička.
  • QuakeCom balíček, jež obsahuje přes dvacet titulů (Skyrim, RAGE, Brink...), je k dispozici na STEAMu...

    Made my day:D Ani jsem se nemusel na Steam dívat, abych věděl, že pro nás bude locknutý.
  • QuakeCom balíček, jež obsahuje přes dvacet titulů (Skyrim, RAGE, Brink...), je k dispozici na STEAMu...

    Jenže v ČR je blokovaný!
    • Netusi nekdo, zda si to muzu koupit za hranicema a zpatky v cr me to pujde ?
      • nelibi zrejme znamena ze neda. Diky za info *5*
  • QuakeCom balíček, jež obsahuje přes dvacet titulů (Skyrim, RAGE, Brink...), je k dispozici na STEAMu...

    Kurva,RAGE a Skyrim nejde z Čech koupit.Nechceš tu zprávu radši už zrušit? *7*
  • Dnešní akční nabídka na STEAMu - The Elder Scrolls V: Skyrim za polovic (25€) ! Akce končí...

    Nevím, kolik máte zahraničnívh čtenářů, kteří si Skyrim přes Steam zakoupit mohou... na tyhle "provokace" si radši dejte bacha *3* Stačí, když mě podobným upozorněním naštve sám Steam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit