Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GTA V sice vyjde takřka stoprocentně až příští rok, ale to neznamená, že se virální marketing nemůže rozjet už nyní. Třeba v podobě stránky náboženského kultu Epsilon Program, který se objevil v několika GTA hrách.

    Mám rád Rockstar :)
  • Cahir

    Od 22:00 můžete sledovat přímý přenos prezentace stávajícícha oznámení nových titulů...

    Asi DLC Leviathan.
  • Pokud jste ještě nesmazali své finální savy z Darksiders,tak dobře pro vás, protože jejich...

    Do řiti... já vždy po dohrání hry mažu a kompletně.

    Hmm, ale Darksiders jsou pecka... že bych si je švihl znova před vydáním dvojky?
  • Jack1947

    Tvůrci Resident Evil 6 si připomínky a stížnosti hráčů nazákladě dema berou k srdci a zkusí...

    Jesteze jsem to demo nezkusil, ja hodne nerad hraju dema ale tady koukam by mi to nedejboze zmrvilo ,,uhel pohledu".
  • Odpočítávání na homepage Guild Wars 2 říká, že do začátkustress testu zbývá v tuto chvíli...

    A jo, těším se.

    + tento víkend je The Secret World free na vyzkoušení pro všechny... stojí to za zmínku
    http://massively.joystiq.com/2012/07/29/funcom-details-the-secret-worlds-celebration-weekend/
  • rancor1223

    O testování onlineovky War Z, komerční obdoby Arma 2 moduDayZ, se během čtyřiadvaceti hodin...

    Já zas nechápu proč bych měl něco takovýho dělat, když mám DayZ.
    • KeanuX
      DayZ mam taky, ale tohle ze zvědavosti taky vyzkouším :) Ale DayZ zatim u mě vede na plný čáře *14*
    • Ja myslim ze mikrotransakce jsou pro dnesniho hrace velikym lakadlem.
      • smejki
        good one!
    • já jdu do warz, dayz nechci hrát, pokud tedy bude warz vůbec hratelný
      • rancor1223
        Já zase nevidím nic zajímavého na WarZ. Vypadá to mnohem jednodušeji a především to bude příšerný masakr na těch jejich mapách pokud nesníží počet hráčů. Teď ještě aby vyšla 3. Arma a DayZ přešel na její engine.
      • God-of-War

        O testování onlineovky War Z, komerční obdoby Arma 2 moduDayZ, se během čtyřiadvaceti hodin...

        Kdy začne ta beta?
  • Odpočítávání na homepage Guild Wars 2 říká, že do začátkustress testu zbývá v tuto chvíli...

    Je to zvláštní ale červenec mi utekl rychle, teď už jen pár dní a máme to tady
    • Nech se zamrazit do 25.8. a je to tu hned.
  • Nejlepší dny teprve SW: The Old Repuclic čekají, naznal s ohlášenímfree to play varianty hry...

    Magor :D
    50m hráčů měsíčně? Vždyť za měsíc vychází GW2 a další měsíc nato Pandárie, jak by to proboha mohlo nabrat 50 mega lidí a ještě s tak retardovanými omezeními pro F2P verzi - žádné raidy?
    • MickeyMutant
      Myslí v listopadu, po startu free-to-play. Ne že by to něco měnilo.
    • Cahir
      Podle mě do zahrnuje i SP hráče, co chtějí jet sólo. Pokud tu hru vnímáš jako KOTOR 3,4,5, pak pro tebe omezení F2P v podstatě neexistují. To ale nic nemění na tom, že 50 milionů lidí je totální úlet...
  • MidnighT91
    Se tak dívám na youtube po nějaké té hře a narazil jsem na tohle http://www.youtube.com/watch?v=5jFnX3Fql5k&feature=related škoda že jen na wii, je něco takového i na pc ??? Jaká je šance že to rozjedu přes Dolphin Emulátor...
    • PC platforma dodala v prvním čtvrtletí tohoto roku do pokladničky EA 276 milionů dolarů, tedy...

      Zkoušel jsi už http://games.tiscali.cz/recenze/condemned-criminal-origins-49558 ?
      • MidnighT91
        Jo jo Condemned je dost o nervy, obzvlášť mi utkvěl v hlavě moment se skříňkou ve školní šatně... Tyhle horory jsou celkově nejlepší, vůbec nechápu proč nějaké Haunted hry jako Fatal Frame nevychází na pc...
    • http://wiki.dolphin-emulator.com/index.php?title=Ju-On:_The_Grudge
      Podle toho druhého testu se zdá velká. Má to i 5/5 hvězdiček pro emulaci.

      Kdyžtak i pročti i:
      http://forums.dolphin-emulator.com/showthread.php?tid=3210

      Jo a zrovna nedávno pro Wii vyšel i remake perfektního Fatal Frame 2 jako Project Zero 2... čekuj taky.
  • PC platforma dodala v prvním čtvrtletí tohoto roku do pokladničky EA 276 milionů dolarů, tedy...

    pak ze je pc mrtva platforma a pirati se tam, chtelo by to videt i prodeje ze steamu :DDD
    • smejki
      příjmy EA za minulý rok jsou 4,143 mld. $. Pokud lze předpokládat stejný výkon i letos a zjednodušíme-li si práci tím, že příjmy z PC za kvartál vynásobíme čtyřmi, pak PC generuje celkově necelých 27% příjmů EA.
      • PS3Hrac
        A zbytek teda musí být peníze z distribuce a konzolí podle mě je to na PC málo když je to nejrozšířenější platforma to budou ti piráti .Ale musíme brát v úvahu že je to EA a na ně poslední dobou začínají hráči sr*t *1*
    • PC platforma dodala v prvním čtvrtletí tohoto roku do pokladničky EA 276 milionů dolarů, tedy...

      Snáď sa v EA zobudia a vydajú budúcu NHL aj na PC a keď sa boja pirátov nech si to kludne vydajú len cez Origin.
    • DangerousDave
      jejdasek dnes nezaspí
    • PC sýla! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit