Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čekujte Forge

    Čekujte Forge... tady nějaký blabla, ať víte předem o co de:
    Online, multiplayer combat at its best. An incredible blend of MMO-style abilities and FPS controls. No grind, no treadmill, just fun.

    http://www.youtube.com/watch?v=FlZUDte1AB0
    http://www.kickstarter.com/projects/166522941/forge
  • cumpi3

    PC platforma dodala v prvním čtvrtletí tohoto roku do pokladničky EA 276 milionů dolarů, tedy...

    Ach, ti strašní piráti...nebo co je za módu to říkat? Že kvůli pirátům se na PC nevyplatí dělat hry?
    • Vloni meli BF3, a Star Wars MMO, ktery jsou obe uplne pirate-proof masovy zalezitosti. Urcite nemala cast tech dukatu...
      I tak ale prekvapivy cisla, jen co je pravda...
      /---EDIT
      No jo, kdybych si tu zpravu poradne precetl, ze... : D
      Co tam tak rejzovalo v letosnim prvnim kvartale? Zase mam ztracenou pamet...
  • MidnighT91
    Pařmeni a pařmenky doporučte mi ňákou hodně atmosférickou hru založenou na příběhu, žánrově to může být cokoliv ale nejraději bych něco jako naposto dokonalej Pathologic, spousta záhad, tajemno atd... Nehledám něco jako F.E.A.R nebo Cryostasis, takže ne hru stavěnou na akci...
    • Kamarád si nemůže vynachválit Call of Ctulhu. Jinak jsem nedávno dohrál Thief 3, sice to není to co hledáš, ale rozhodně doporučuju kvůli atmosféře vyzkoušet (hlavně známá mise v Shalebridge Cradle)
      • Taky doporučuju
        • MidnighT91
          Neblázněte borci Lovecraft je můj nejoblíbenější spisovatel, Dark Corners of the Earth jsem dohrál už 5x, kdyby ne musel bych se zabít je to jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál...
          Jinak si už dlouho říkám že bych měl Thief zkusit...
    • cumpi3
      Amnesia :) Ale náhradní trenky si vem :) a nejlépe alespoň sto
      • MidnighT91
        Dead Space i Bioshock jsou parádní hry ale moc akční a na to teď nemám tu správnou náladu... Amnesii a the Void jsem dohrál nedávno a od obou jsem se nemohl hodiny odtrhnout, The Void obzvlášť je to geniální záležitost, to je přesně ten styl co hledám...
        • Co treba Penubra,je to od tvurcu Amnesie a nese se ve stejnem duchu.
    • Divotvurce
      Zkoušels The Void? http://www.youtube.com/watch?v=5I2bFV0dapU
      Povedená a opravdu hodně zajímavá hra.
    • Dead Space 1, Bioshock

      Aha, tak Pathologic neni zrovna co jsem si predstavoval :D
    • Chtel jsem se zeptat jestli jsi hral Alana ale pak jsem kouknul na gameplay videa z Pathologic :D
      • MidnighT91
        :) Alana jsem hrál taky je to dobrá hra ale hledám spíš něco míň akčního... Pathologic doporučuju když na to takhle koukneš tak to vypadá nic moc ale až se ponoříš do příběhu a atmosféry toho temného města uprostřed stepi tak se nedokážeš odtrhnout...
  • holec89

    Oculus zkouší přes Kickstarter vybrat finanční prostředky pro nové brýle, s kterými "virtuální...

    zda se mi to, nebo stale nepochopili, ze brejle nikdo nechce, specialne lidi s dioptrickymi brylemi :)
    • Momentalne je to tam ani ne dva dny a uz maj skoro 800k... IN YOUR FACE! :D
      • Jj, zní to v textu dost super na to, že nemá cenu přemýšlet jaký to fakt bude atd. ... sypte prachy! A do OUYi taky!
        • Mno tak jedinej kamen urazu zatim vidim v rozliseni... 2x 640x480 se mi nezda moc na to ze do toho cumis z nekolika centimetru ale jinak se to zda jako opravdova pecka! Porad premyslim nad nakupem ale chtel bych si to nejdriv vyzkouset na vlastni kuzi.
          Podstatne je ze o ty bryle nekdo ocividne stoji.
          • Taky jde o to, kolik to váží.
            • Je to prvni dostupny vyrobek sveho druhu ktery se da koupit za normlani penize. Jestli cekate ze bude mit deset gramu a natoci vam vanilkovou zmrzlinu tak to opravdu asi ne ale ze by ti 220 gramu na ksichtu nejakym zasadnim zpusobem poskodilo krcni pater nebo svaly o tom teda silne pochybuju. Za par dni si zvyknes.
            • No to krk taky. Si zkus na brýle pověsit dvacet deka uh...šunky třeba.
            • Tak si k plicim budu nicit jeste oci no booze...
            • MickeyMutant
              Drasťa: To je dilema. Sice to posiluje krční svaly, ale na druhou stranu to ničí oči.
            • ~0.22 kilograms coz neni tak uplne malo ale zase to neni nijak extra hodne...
    • Já rozhodně ano.
    • Vzhledem k tomu jak jim tam ta castka rychle roste tak bych rekl ze bryle rozhodne nekdo chce...
  • Dotaz na usera McMagic - ArcheAge

    Ptám se tady, protože příslušná diskuze (ta o SWtOR) je už někde v pekle na 2. stránce, tak snad to tady chytneš...

    Psal jsi, že jsi hrál ArcheAge CBT4 a budeš i CBT5... to máš jeden z vzácných "foreign press" accountů, co XL GAMES rozdávají vyvoleným nekorejským herním žurnalistům, či jsi to nějak "vytrikoval"? Řekněme např. třeba "novou cestou"?? Pokud je to ten případ, tak jistě chápeš, co tím myslím... *3*

    Hmm, a je hezké, že nejsem jedinej Čech, co se cpe do korejských MMO betatestů...
  • Oculus zkouší přes Kickstarter vybrat finanční prostředky pro nové brýle, s kterými "virtuální...

    Držím palce a som zvedavý ako sa popasujú s očným zaostrovaním...
  • Oculus zkouší přes Kickstarter vybrat finanční prostředky pro nové brýle, s kterými "virtuální...

    $300... $300... a muzu si na vlastni kuzi vyzkouset ze virtualni realita nemusi vypadat jako v dokumentech z 90. let :D Sakra to by mohlo stat za to!
  • Pamatujete na ještě na PS3 exkluzivní titul Agent od Rockstaru? Ten, z něhož známe už tři roky...

    No tak ještě se ví, že se to bude odehrávat v 70s
  • Distribuční platforma Origin od EA hlásí 21 milionů registrovanýchhráčů. To je od února...

    *sigh* imho muzou mit klidne 900mil uzivatelu jako fb, kdyz nic nekoupi pudou dohaje jako fb, ktery ma mizive uspechy s reklamou.

    Kazdopadne lepe pro mne, usetrim. To mame Activision, Ubisoft, cokoliv s GFWL a ted EA, od koho nic nekoupim. A zbyde mi i na bublifuk! *7*
  • ucho

    Jedenáct balíčku po pěti indie hrách za minimální ceny, to je aktuální výprodej na Steamu,...

    spěchejte, než se to vyprodá :)
    • ArmA 3 a Carrier Command: Gaea Mission budou na Gamescom 2012 čekat na hráče v hratelné podobě.

      Já na těch balíčkách neviděl nic zajímavého. Pokud někdo žádnou hru nemá, nebo má zájem o víc her z jednoho balíčku, tak ano. Ale spousta těch her už prošla samostatnými slevami nebo v jiných balíčkách, takže kdo co chtěl, už to asi má. Sám jsem tam nenašel žádný, do které bych chtěl investovat i třeba poloviční částku.
      • ucho
        no já jsem na tom stejně, taky mě ani jeden balíček dostatečně neoslovil. každopádně narážel jsem na slovo výprodej, které v tomto smyslu získává trochu jiný rozměr... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit