Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CrazyDiamond

    Sergej Galyonkin opět tvrdí, že Bethesda získala od Sergeje Grigoroviče (GSC) práva na tvorbu...

    A není to jedno v jakém prostředí budou Frantové Robotové pobíhat? Nemám rád Bethesdí hry podle šablony.
    • A nebo ať si pozvou Dana Vávru,ten by jim ukázal jak dělat hry *1* *1*
    • *Bedešdí
    • Proč Stalkera neudělá CD PROJECT? To by byla panečku hra se super grafikou a support minimálně rok a zadarmo! Ihned bych si ji koupil *5*
  • prudislav

    Stalker 2 bethesda

    http://galyonkin.com/2012/07/31/stalker-2-zhiv-izdaet-bethesda/
    • Je to blbost.Prava na IP vlastni Sergiy Grygorovych a ne byvale GSC.
      http://news.softpedia.com/news/STALKER-2-Dev-Clarifies-Bethesda-Sale-Rumors-266883.shtml
      • MickeyMutant
        Nemusí to bejt nutně blbost. Píše, že Grigorovič prodal Bethesdě práva na pokračování Stalkera a ponechal si práva na značku. Jestli to nabídl levně, tak po tom mohla Bethesda skočit; přece jen má druhý Stalker i na západě určitý obchodní potenciál. Bloger dál píše, že informace pochází z důvěryhodného zdroje, ale že není oficiální.

        Pozor, není to recyklovaná a později dementovaná zpráva někdy z dubna, je to čerstvé.
      • prudislav
        vždyt to tam píše že grigorovich jim prodal práva na stalker hru a možná v nbudoucnu jim prodá i celou značku
  • montatatana

    Další díl indie série Knytt s podtitulem Underground se objeví i na konzolích PS3 a PSV.

    Hurá, hurá :) Zvlastni zmena grafiky, ale proc ne.
  • Vyšel nový update (v1.3.1) pro Minecraft, který opravuje chyby, s kterými se mohli setkat moddeři....

    Hra se updatuje sama při jejím spuštění, takže opravdu není třeba cokoliv instalovat *1*
    • Vyšel nový update (v1.3.1) pro Minecraft, který opravuje chyby, s kterými se mohli setkat moddeři....

      Hlavne mistni redakce "chytre" prisla s necim, co je pekny blabol. Podle prispevku na Mojang blogu http://www.mojang.com/2012/07/the-weekly-chunk-minecraft-1-3-prerelease/, se jedna o prerease verze 1.3 (linky zde zverejnene se s linky na zminenem blogu shoduji). Cili, kdyz launcher aktualizuje Minecraft jen na finalni verzi (coz tahle ocividne neni), tak se momentalne nikdo akutualizace one (momentalne jeste) bajne verze 1.3.1 nedocka.
    • Kdo psal bleskovku? *7*
      • braveman
        Tuhle bleskovku má na svědomí... já *3*
  • ucho

    12345

    a je můj. a všichni závistivci můžou mínusovat :D
    • RavenHolm
      Aneb jak by pravila nejlepší závodní hra na světě....You are.. *2*
      Každopádně pěkné číslo.
    • And weeeeee .... have a winner .Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    • A copak ze je tve?
      • ucho
        příspěvek v diskuzi číslo 12345. na další postupku si lidi ještě pěkně dlouho počkají :) je to památný moment, ještě dlouho na něj budu vzpomínat :D
        • a k čemu že to je? :)
        • drasta
          Na tak gratuluju!
      • Nic... -.-
    • Vrook
      Tyvole ještě když tam bylo asi 12335 jsem si řikal, že si to musim podchytit. *15*
    • MrSanta
      Vrazil jsem ti mínus, protože ti samozřejmě jako "správný" čecha závidím, ale tady máš smajlíka *15*
  • V prvním světě hry Darksiders II strávíte minimálně 10 hodin. Kolik těchto světů ve hře celkem...

    Hra má mít více obsahu než jednička a zrovna Vigilu to věřím, takže to bude někde kolem 25 hodin celkem, pro normální hráče a 40 pro sonary jako jsem já:)
  • Milujete X360 gamepad? Pak pořiďte Vaší přítelkyni tuto podprsenku!

    Je fakt , že tohle je snad jediný případ , ve kterém bych nepreferoval tvar DualShocku ....
  • fama: Durango Devkit Leak

    Podle DaE ma mit novy XBOX >8GB RAM, NVIDIA GPU a 64b Intel CPU.
    • No. Tak buď to bude mít buď 16 nebo v horším případě 8 GB a asi každému bylo jasné, že do těch posledních výkřiků AMD procesorů nepůjdou. No, a to by v tom byl čert, kdyby si intel nevydupal nějakou nVidii...takže na tomhle objevu od tamtěch pánů není nic moc zajímavého. :)
      Jenže spíš by mě zajímalo PS4, než tenhle křáp.
      • God-of-War
        Přesně tak:)..PS4 bude nadupaná moc.
        • Aby ses jeste nedivil.PS3 byla papirove nadupanejsi a bylo jim to houby platne.
          • V čem konkrétně?
            • Multiplatformovky vypadaji zpravidla hur,nez xbox verze.Vyvojari zejmena ze zacatku z ps3 take nebyli zrovna nadseni z duvodu slozitosti.
              Jedine plus jsou exkluzivity,ktere vypadaji lepe,nez vetsina her na xboxu.
              Pozdejsi launch a vyssi cena taky udelali sve ve prospech MS.Sony tak s touto generaci ztratila dominantni postaveni na konzolovem trhu.
              Sony se podle meho nazoru znova stejnou cestou nevyda.Ale treba se pletu,prece jen do hlav marketaku nevidim. *1*
  • Diablo 3 je hrou, kterou si za normálních okolností na arkádovém automatu asi představit nedokážete....

    naopak, Diablo 3 je hrou kterou si jinde než v automatu představit nedokažu.
  • Guild Wars 2 Song Cover

    Zdravím vás! Dneska jsem nahrál cover verzi songu z traileru této očekávané MMO hry. Lidem se celkem líbí a myslím, že není špatný nápad se zde podělit http://www.youtube.com/watch?v=ElTkVXo1nPo . Předem se omlouvám všem, kteří to berete jako reklamu nebo spam. Nikomu to snad doufám neublíží *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit