Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Nové Need for Speed: Most Wanted pravděpodobně bude podporovat ovládání přes Kinect.

    http://www.youtube.com/watch?v=KWbLOFGSEDo
  • zipp

    Počítačoví farmáři si zahrají Farming Simulator 2013 letos v říjnu, ti konzoloví (PS3 a X360)...

    Všichni farmáři ted pařej diablo, takže nevěřim v úspěch :-)
    • cože? :D

      Cože Diablo? to někdo hraje? omg....
  • Notch: Minecraft je hrou, která nezná pohlaví.

    A ani optimalizaciu, cim viac updatov vychadza tym pomalsie to je...
  • Dark Souls

    Má tu někdo zkušenosti z hraní Dark Souls? Chtěl bych si ji pořídit na PC ale váhám. Z videí mi přišla grafika nic moc (možná kvalita videa na youtube), z recenze jsem se dozvěděl že na rpg tam neni moc kecání ani nějakej super příběh. Aby ve hře nešlo jen o to že se tam hodně chcípá a o získávání vybavení a leveling (něco jako Diablo 3 na nejvyšší obtížnost). Mohl by mi někdo napsat v čem je dobrá a jak dokáže člověka pohltit?
    Díky
    • God-of-War

      Pokud čekáte na vydání God of War: Ascension, jistě prozatím uvítáte alespoň wallpaper na plochu.

      Já mám zkušeností dost *3* ( 125 hodin v Demons Souls a 220 v Dark Souls)..Dark Souls ti nedá nic zadarmo. Budeš tam chcípat, než přídeš na to, jak to hrát. Čekají na tebe epický bossové, luxusní délka + znovuhratelnost, atmosféra( některý dungeony sou fakt luxusní), pořádný vybavení a dobrej příběh..Pokud ti tohle nestačí, tak nevim *1* . A nesrovnávat to s Diablem, tohle je jiná liga.
      • Není to trochu podobné Severance: Blade of Darkness?
        • God-of-War
          Má pravdu ten chlapec.
          • Ok tak to zní dobře. Jen jsem ještě nezaregistroval jestli tam jsou nějaký questy (jak ve videu nebo v recenzi). Jelikož to je ale rpg tak počítám že to je samozřejmost. Aby to jen nestavělo na tom chcípání, bossech a že je to rozsáhlé.
            • Jojo Qsty tam jsou...asi 4 :D
  • Ataker

    Devět screenů a jeden gameplay z multiplayerových map Parish, Gulch a Boardwalk, které vyjdou v...

    Nádherné, že si tam jde zahrát kulečník, jinak o ničem.
  • God-of-War

    Pokud čekáte na vydání God of War: Ascension, jistě prozatím uvítáte alespoň wallpaper na plochu.

    To si kuř *14*
  • Počítačoví farmáři si zahrají Farming Simulator 2013 letos v říjnu, ti konzoloví (PS3 a X360)...

    Já myslel že to už vyšlo pod jménem Diablo 3 :-D
  • Amylee.Anderson

    NASA se rozhodla vynést obrázek Wheatleyho z Portal 2 do vesmíru.

    Nechci být šťoura, ale to neni Wheatley. Myslim, že to je Space Sphere :)
    • Ten text tam, ale nenI pro prdel, ale tušIm, ale že, ale je tam kvůli, ale nějakému ale. Přemek Podlaha, ale nenI Přemek Podlaha, ale Lidská Bytost :)
  • Jaký gamepad

    Chystám se koupit si gamepad pro hraní na PC, ale nemůžu se rozhodnout který. Rozhoduju se mezi X360 gamepadem, Razer Onza a OnLive gamepadem. Pište svoje doporučení, zkušenosti, jakou mají podporu u her atd., případně nějaké další tipy.
    • frag.ment

      NASA se rozhodla vynést obrázek Wheatleyho z Portal 2 do vesmíru.

      Mno já bych šel asi do Xbox gamepadu, protože vzhledem k stále rostoucím portům z Xboxu na PC budeš mít jistotu, že ti bez problémů pojede. Já nad ním uvažuju už asi rok, ale pořád mi připadá přehnaně drahej. Kdyby stál do 300,- tak do něj jdu hned.
      • MishKonn
        Já ho koupil na aukru za 350...:)
    • Ghost47
      Mám tohle http://www.logitech.com/en-us/gaming/controllers/wireless-gamepad-f710 . Vzadu má přepínač, systém ho vidí buď jako předchozí Logitech gamepad (kvůli programování přes jejich software), nebo jako X360 gamepad. V X360 režimu ho podporuje snad úplně všechno.
    • RavenHolm
      Těžký výběr:) Pokud chceš vetšinovou podporu, tak jedině x360pad.
  • Black_Hand

    Na konzoli Ouya si zahrajete i aktuální PC pecky, bude totiž podporovat stream hraní přes OnLive....

    takze misto Ouya konzole budeme mit OnLive konzoli...ted Ouya vypada daleko lip.
    • Další OnLive konzole? já myslel že jedna stačí *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit