Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kupovali byste si stahovatelné hry pro PS3 a PSV z adresy Playstation.com? Ptá se jedna z otázek...

    Skončil jsem po otázce "Which country do you live in?" :)
    • Taky *7*
  • Borderlands free weekend na Steamu *3*
    • braveman
      Díky za tip, zařazuji na zítřek *3*
    • super, navic 75% sleva
  • fixcz

    Baldur's Gate

    Za hodinu...

    http://www.baldursgate.com/
    • Cahir
      To jsem teda čekal, že s vizuální stránkou hry si pohrajou víc... Skoro nic se nezměnilo.
  • bobsh

    Modely misí v Dishonored se nechaly inspirovat hrami jako Thief či Deus Ex.

    Vážně? Já čekal, že to bude spíš podobný Call of Duty a Need for Speed *7*
  • MickeyMutant

    Gabe Newell chce podporovat Linux, protože se mu Windows 8 zdají katastrofální.

    Z článku - Gabe Newell: "Měli jsme rozhovor s firmou Adobe":
    Valve: "Příští verze Photoshopu by měla přejít na něco jako je free-to-play model u her."
    Adobe: "Nemáme ani nejmenší pojetí, o čem to mluvíte, ale zní to opravdu strašně."
    *1*
    • Majitelé Just Cause 2 získají příští měsíc DLC pro Sleeping Dogs zcela zdarma.

      Každopádně nějaká dohoda určitě vznikla. Před pár měsíci se našli ve Steamu schované obrázky do knihovny, právě pro software jako je Adobe Photoshop, nebo nějaké 3D programy. Uvidíme, v jaké formě se to tam dostane.
  • Reklama na Call of Duty: Modern Warfare 3 se v Anglii nesmí vysílat přes den, děsí děti.

    No to mna Call of Duty desi od 5 casti jak v snoch tak aj cez den ked najdem nejaky trailer... *15*
    • Reklama na Call of Duty: Modern Warfare 3 se v Anglii nesmí vysílat přes den, děsí děti.

      o tom pochybuju, dnešní děcka jsou větší ho.ada než dospělý člověk, sprosté to je, drzé to je, třískat do hlavy to chce denně
  • Reklama na Call of Duty: Modern Warfare 3 se v Anglii nesmí vysílat přes den, děsí děti.

    Počkat oni ji tam ještě vysílaj reklamu na MW3?
  • DangerousDave

    Modely misí v Dishonored se nechaly inspirovat hrami jako Thief či Deus Ex.

    mne sa asi sníva, v Dishonored budú misie podobné Life of the Party z Thief 2 ? mojej najoblúbenejšej misie z celej série ? tak to som fakt nečakal, že sa niečoho takého ešte dožijem *1*
  • Modely misí v Dishonored se nechaly inspirovat hrami jako Thief či Deus Ex.

    Nějak mi ta věta nedává smysl..
  • Izmæl

    Z výsledků dotazníku vyplývá, že 89% hráčů si s chutí opět zahraje Metal Gear Solid 4: Guns...

    Paráda, hned půjdu po Platinumce. *14*
    • God-of-War

      Z výsledků dotazníku vyplývá, že 89% hráčů si s chutí opět zahraje Metal Gear Solid 4: Guns...

      Já taky *4* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit