Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gabe Newell chce podporovat Linux, protože se mu Windows 8 zdají katastrofální.

    Jo, mě se tak nějak trochu zdá, že s těma Windows chtěji udělat z PC nějakou obdobu jejich Xboxu.... :/
    • Gabe Newell chce podporovat Linux, protože se mu Windows 8 zdají katastrofální.

      Zatím, ale nevidím nic proč by měli hry vyrábět přímo pro Win8 .... vždyť snad to samé se rozjede i na sedmičkách, tak proč by Valve mělo s Woknama končit ?
      • Hry by bezet meli. Ale samotny Steam by vyzadoval velke upravy aby bezel nativne v metru apod. Ale Gabeovi jde zrejmne jako by slo me, o princip. A ja jsem rad ze jde proti nim takhle otevrene, doufam ze se pridaj dalsi. Aby si panove v Redmontu nemysleli ze cokoliv si vymysli natlaci komunite za kazdou cenu, at uz je to nesmysl typu Metro na desktopu ci neco jineho.
        Protoze sam v MS delal a vi jak to funguje. Dnes Ti prodavaj jako uzasnou novinku Win s Metro a pritom uz davno muzou vyvijet novy OS, ktery Metro vubec nema, protoze zjistili ze je to slepa ulicka.
        Viz prodej WP7 v dobre kdyz z testovali WP8, bez moznosti upgradu a ty reci okolo. Ci Kinect jako uzasny revolucni ovladac, na ktery vyslo her ze spocitas na prstech jedne ruky a najednou cpou vsem tablet Microsoft Glass na hry....
        • Možná proti nim otevřeně jde, ale pochybuji, že na W8 Steam nebude. Asi Metro nevyužije, ale bude tam. MS už vnutili uživatelům stupidní Ribbon a spoustu hloupých větších či menších otravností ve W7 - jenže nikdo si nestěžuje, protože W7 "vevnitř" šlape lépe jak XP, a stejně tak W8 systémové prostředky využívá lépe.
          No, uvidíme až podle prodejů.
          • To ano. Nerikam ze tam nebude, prisli by o zakazniky. Ale muze se mu nelibit a ja jsem rad ze nejde se stadem, ale rekne co si mysli.
            Slapou lepe urcite, ale ne o tolik aby to cloveku stalo za to dat dalsich nekolik tisic za novy OS, ktery mi ani neda na vyber jake rozhrani chci pouzivat. MS ví lepe co já chci.
            • Ve skutečnosti tak polovina IT komunity říká, že Metro je na PC blbost. MS se patrně přeorientovává na mobilní zařízení, zrujnuje Nokii, aby si jí (nebo jejich patenty) mohli koupit a tak dále.
              Samozřejmě všichni uživatelé mají nejradši obrovská barevná tlačítka, to ví MS jistě. Ptali se na to souseda Boba :)
  • CD Projekt RED (The Witcher) hledá multiplayerového programátora.

    Multiplayerový programátor? :-D
  • ucho

    ehm

    a je to zase tady:
    http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/274140-strelec-z-kina-v-denveru-uplne-propadl-pocitacovym-hram.html
    • Amylee.Anderson
      To byla jenom otázka času, kdy na něj něco takovýho vytáhnou.

      Jdu hrát GTA....
    • Je hezké, když člověk porovná tenhle článek z Novinek a ten původní.
    • EuroSamurai

      ROFLMAO

      Andrea Sedláčková, Olomouc 2
      Možná o něm mluví taky proto, že je to odstrašující případ. Jestli si myslíte, že když od mládí, od dětství někdo sedí u počítače, kde hraje válečné hry pořád dokola, že jej to nemůže ovlivnit, dost hluboce se mýlíte. Ten člověk podle mě ani neví co udělal. Pro něj už je to normální, vůbec si neuvědomuje, že v reálném světě je to jinak, ne jako v té hře, kde někoho "zabije", ten vstane a válčí dál. Ten už žije v jiném - virtuálním světě.
      • Tohle může vždy a pouze napsat člověk, který o hrách ví houno. Myslím, že většina z nás starších, kteří na hrách vyrůstali to má v hlavě naprosto v pořádku. Ano jsou vyjímky kdy i paní Andrea má pravdu, ale to se stává u lidí kteří už nějakou mentální chorobou trpí (oni nebo jejich okolí o tom nemusí nutně vědět). Pokud něčí mozek nedokáže rozpoznat realitu od fikce, tak už potom není rozdíl mezi hrou, filmem nebo knihou, protože cokoliv z těchto věcí u něho může zafungovat jako spoušť.
        • EuroSamurai
          Já jako malej hrál medal of honor a dneska sem opak toho co ta ženská napsala .
  • Divotvurce

    Scénář k filmu Mass Effect dopsán. Snímek se zaměří na příběh velitele Sheparda a soustředit...

    Proč by sakra opakovali příběh, který už je ve hře? Co tam chtějí přidat nového, co ve hře nebylo? Vždyť universum Mass Effectu je plné jiných příběhů, které bych rád detailněji poznal. Mohli třeba udělat něco z rachnijských válek nebo kroganského povstání. Když to jde u knížek, tak proč ne u filmu?
    • lebo by na taky film prislo o 80% menej ludi, ako na film so šeprdom, vsetci totiz chcu vidiet šeprda *3*
      • Divotvurce
        Sakryš, to mi nedošlo. A zase jsem menšina *13*
  • montatatana

    Japonský vládní úřad bude vyšetřovat případy již 31 PSP handheldů, které shořely během...

    překlep, PS Vity plápolají :)
  • Sweetchuck

    Scénář k filmu Mass Effect dopsán. Snímek se zaměří na příběh velitele Sheparda a soustředit...

    Osobně bych byl raději za něco na způsob Animatrixu nebo Halo Legends, kde by byl příběh rozdělen do několika povídek. Hraný celovečerní film, a ještě k tomu kopírující příběh prvního dílu, je dle mého naprosto zbytečný, jelikož celý ME svým způsobem film je. Nehledě na to, že v současné době mě nenapadá absolutně žádný herec, jenž by svým vzhledem Sheparda připomínal (tedy kromě Marka Vanderloo, který ale není herec a na roli by byl stejně už poněkud starý). Pokud tedy tvůrci nepřijdou s nějakým inovativním přístupem, film mě asi zajímat nebude.
    • Microsoft Game Studios ve Vancouveru propouští a končí s vývojem Microsoft Flight a dětským Kinect...

      já bych tam strašně rád viděl michaela biehna, jak byl ještě mladší.. *9*
  • Amylee.Anderson

    Scénář k filmu Mass Effect dopsán. Snímek se zaměří na příběh velitele Sheparda a soustředit...

    Věřim, že to bude lepší, než to anime. Jsem na to zvědavá.
  • x_ander

    Scénář k filmu Mass Effect dopsán. Snímek se zaměří na příběh velitele Sheparda a soustředit...

    Točit Mass effect film s Shepem jako hlavní postavou a ještě kopírovat příběh hry je naprostý nesmysl. Hra je svým rozmachem daleko větší než by film kdy mohl být. Mass effect má úžasný svět, který si rozhodně (dobrý) film zaslouží, ale proč to nepojmout jinak? Proč nevymyslet jinou hlavní postavu (buď úplně novou nebo použít některou vedlejší ze hry), která bude prožívat svůj příbeh, a Shepard se tam klidně jako vedlejší role objevit může. Ale jinak to imho nemá naději na úspěch - fandové budou naštvaní a ostatní nebude film zajímat.
  • Cahir

    Scénář k filmu Mass Effect dopsán. Snímek se zaměří na příběh velitele Sheparda a soustředit...

    Bože, už vidím, jak tam bude nějakej nagelovanej metrouš běhat v papundeklu.
    • Pokud by to dopadlo jako poslední Star Trek, tak to ještě budu považovat za úspěch.
    • skaven123
      viem presne co mas na mysli, mna napadol Thor :D
  • MidnighT91

    Nové záběry z hraní Project CARS potěší srdce snad každého hráče závodních her.

    Ten pocit z rychlé jízdy je neskutečnej, poprvé mám ze hry pocit že je takhle rychlá jízda nebezpečná a bál bych se nárazu do svodidel...
    • Nové záběry z hraní Project CARS potěší srdce snad každého hráče závodních her.

      Jak jdou závodní hry mimo mě (videa ale sleduju), tak tohle vypadá fakt dobře. Konečně pořádnej pohled z kabiny.
      • Eh, nějak oproti Gridu nevidím rozdíl co se týká kabiny/kokpitu/vnitřku..

        Edit: Jo, bude tam nejspíš pár detailů navíc, ale to patrně nepoznám :)
        • Microsoft Game Studios ve Vancouveru propouští a končí s vývojem Microsoft Flight a dětským Kinect...

          Ja doporucuji aby jsi zustal u arkadovych zavodu co to tak ctu. V simulatorech se snazis jet tak aby auto zastalo vcelku a jini hraci ti nepsali ze jezdis jak postizenej *3*
          • fs

            tek uz chapu jak muze nekdo napsat neco uplne jinam nez chtel *4*
            Kazdopadne Flight bylo az moc osekane od skutene simulace. Pro hardcore hrace co si potrpi na letadla od tretich stran jako pdmg,wilco atp. to neni a verim ze stejne jako ja cekaji na skutecni sim. nasledovnika fsx
        • A ja teda rozhodne jo! Uz jenom to ze se na palubce kazdej prepinac zlehynka chveje s motorem. Detaily na autech at uz zvenci nebo zevnitr maji pak uplne neuveritelne. Pocit z jizdy a rychlosti je neprekonatelny. Troufam si tvrdit ze takhle krasna zavodni hra jeste na PC nevysla (viz. http://www.wmdportal.com/projectnews/project-cars-community-gallery-26/). Ale na druhou stranu proti iracingu mi to prijde takove plavme a ne tolik prirozene. Hlavne co do brzdeni. I tak je to porad skvele zavodeni. Uz se nemuzu se dockat novych buildu s bavorakama.

          Co bych dal za to kdyby iracing daval tak dobry pocit rychlosti. Jezdilo by se mi o dost lepe.
          • noobie
            Tak jasně, vypadá to líp, ale rozdíl čtyř let bych si představoval maličko jinak :) . Ten pocit z rychlosti nejspíš v CARS bude moc pěkný (i když mi to přijde jak hrátky s FOV).

            Nicméně, na jakékoliv vážné posuzování čehokoliv si radši počkám až když to budu mít v ruce :)
            • Eh, nerad bych se připravil o potěšení z hotové hry :3 . Trochu mě ale děsí, že nikde není vidět nic poškozeného.
            • Co ti brani? Posli jim deset euro a dostanes pristup do mesicnich buildu hry a muzes zkouset. Neni to jeste uplne hotovy ale vyhoda je v tom ze kdyz se ti nebude neco libit tak jim to napises a z mych zkusenosti muzu rict ze jsem si tam psal o dve veci a obe uz jsou ve hre i kdyz ja tam mam teda nejaky vyssi clenstvi nez to uplne zakladni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit