Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalsi clovek odchazi od vyvoje konzoli

    http://hothardware.com/News/AMD-Executive-In-Charge-Of-Xbox-Durango-Wii-U-Other-NextGeneration-Consoles-Leaves--For-Nvidia-/
  • Demo (recenzenty velmi dobře přijaté) hry Monstaaa! si během tří týdnů stáhlo 11135 majitelů...

    koho zajímají hry na telefony, když ma doma počítač, nebo xbox. Možná bych si vyzkoušel demo, ale za nějakou ptákovinu na svoje HTCčko bych neplatil ani korunu.

    btw.: to, že je ta hra dobře hodnocená kritiky neznamená automaticky, že je zábavná
    ( ano provokace )
    • Tu otázku myslíš vážně? Na telefonech hraje spousta lidí právě z toho důvodu, že mají potřebu hrát i jinde než jen doma...
      • Demo (recenzenty velmi dobře přijaté) hry Monstaaa! si během tří týdnů stáhlo 11135 majitelů...

        to mají opravdu takovou potřebu, že jim to hraní nevydrží domů?
        • Ja teda pro zkraceni dlouhe chvile obcas nejakou hricku taky dam...
    • Android je fakt pekelne prohnila platforma. Docela to vyvojarum nezavidim...
  • jindra.veliky

    Osmnáctiletý Tchajwanec zkolaboval a zemřel poté, co bez přestávky 40 hodin pařil Diablo III.

    A takhle tech 40 hodin stravil prihlasovanim

    http://gifsoup.com/webroot/animatedgifs/257866_o.gif

    *3*
    • Opakovaný vtip není vtipem,to nenáš ?
  • Šéf Square Enix vyvrátil spekulace o zrušení vývoje Final Fantasy XIII.

    Autor bleskovky by neměl tolik pít. Final Fantasy XIII vyšla před dvěma lety.
    • braveman
      Oj, pardon, až budu u normálního netu, tak to opravim.
  • Šéf Square Enix vyvrátil spekulace o zrušení vývoje Final Fantasy XIII.

    A já si myslel že FF13 už dávno vyšlo.. *15*
  • Wyder

    Šéf Square Enix vyvrátil spekulace o zrušení vývoje Final Fantasy XIII.

    Mas tam link na spatnou hru (tady na Games).
  • ucho

    Randy Pitchford se diví, že ještě nikdo nepřišel s klonem Borderlands.

    to jako fakt? no nevidím moc rozdílů mezi Fallout 3 a Fallout NV a Borderlands. ano, pár drobností ve vývoji postav a bojů, ale celkově je to hodně podobné...
    • Tys evidentně ty hra vůbec nehrál, jinak bys takovou hovadinu nikdy nenapsal. F3/NV má s Borderlands asi tolik společného jako Diablo a Skyrim... obojí je RPG.
      • ucho
        tak i pro tebe: http://www.justpushstart.com/2009/10/borderlands-similar-to-fallout-3/
        http://stonerinput.blogspot.cz/2009/10/borderlands-fallout-rip-off-or.html
        i gearbox ty hry srovnává, ví moc dobře proč: http://www.computerandvideogames.com/225035/gearbox-borderlands-less-boring-than-fallout/
    • Cahir
      Po obsahové stránce je rozdíl mezi F3 a F:NV obrovský...
      • ucho
        po obsahové stránce? to mluvíš o příběhu? jen bych podotknul, na co jsem reagoval"When Borderlands came out, many gamers and critics praised its blend of RPG quest/loot mechanics and polished shooter gameplay. It's a formula the developer feels is ripe for the taking. " proto bych byl nerad, aby se diskuze stočila do stylu "já o koze, ty o voze". snad je z nadpisu jasné, o čem je řeč...

        Fallout i Borderlands funguje na stejných principech, RPG prvky, questy, FPS (u Falloutu lze zapnout navíc ještě VATS, což snad velký rozdíl není...), otevřený svět s nepřáteli, sbírání věcí a vylepšování zbraní. Dokonce stejný styl přidávání DLC. ty hry jsou principiálně totožné... To že má Borderlands jiný systém zbraní a tím víc možností u nich beru jako drobnost. rozdíl obsahu mezi F3 a F:NV tady opravdu nerozebírám... o tom ale není ani ta bleskovka...

        a připomněl bych, co se psalo v roce vydání Borderlands: http://www.justpushstart.com/2009/10/borderlands-similar-to-fallout-3/
    • Ty jsi ale ucho.
      • ucho
        ano, umíš přečíst můj nick, tleskám :) brzy se dostaví třeba i chápání psaného textu, dej tomu čas.
        • Rozdíl je asi takový že Borderlands je akční hra okořeněná rpg prvky, míněná hlavně pro coop hraní, primárně o zabíjení tun nepřátel a příběh je jen bokovka. Zatímco Fallout 3(NV) je akční RPG kde příběh hrá hlavní roli.
          • ucho
            avp8: mám dojem, že naprosto ignoruješ to, co píšu. je zbytečné říkat "her jako Borderlands", pouze ty a pár dalších zde se snaží stále dát rovnítko mezi hry. tady nejde o hry jako takové, ale principy, které ve hře jsou.
            Saints Row tam přidat nemůžeš, protože tam neexpíš za zabité nepřátele. taky nemám dojem, že je to FPS... Bioshock tam nepatří, protože nemá otevřený svět, ve kterém se lze volně pohybovat. pokud si chceš takto rozšiřovat onen několikrát zmiňovaný vzorec, tak tím pádem si tam tedy dej i to Diablo, nemám s tím problém a sedne tam. to ale potom postrádá trochu smysl ta debata, když jeden naráží na něco konkrétního a ten druhý si to ohýbá k dalším věcem, jen aby měl jakýkoli protiargument... snad si uvědomuješ, co je obsahem té pitchfordovy věty.
          • ucho
            tak ještě pro tebe:
            "When Borderlands came out, many gamers and critics praised its blend of RPG quest/loot mechanics and polished shooter gameplay. It's a formula the developer feels is ripe for the taking."
            nikde jsem netvrdil, že hry jsou identické... ano, jisté odlišnosti najdeš, ale například pro fallout 3 existuje mód, který hru udělá akčnější, pokud chceš lpět na tomhle rozdílu... narážel jsem pouze na to, že zde je nějaký rozlehlý svět, nějaké questy, vývoj postavy a zároveň fps. stejně je na tom počítám hra Rage...
            pokud si přečteš můj první příspěvek, dozvíš se, že jsem ony boje jako rozdíl zmiňoval...

            jinak na stejnou podobnost, jako jsem narážel já, naráželi i jiní:
            http://www.justpushstart.com/2009/10/borderlands-similar-to-fallout-3/

            a dozvíš se tam mimochodem i to, že Borderlands je akčnější...
            • Dobře, takže když má hra otevřený svět, jsou tam zbraně a je ve 3D a jsou tam questy je to stejné jako Borderlands. Tečka. A je uplne jedno ze ty zbrane nemusis pouzivat apod.

              Takže můžeš přidat ještě všechy Saints Row, Gothici, Risen, Two Worlds, kdyz primhourim oci tak i Deus Ex, Bioshock...uff to mame najednou her jako Borderlands.
            • ucho
              avp8:
              na Diablo by to sedělo, pokud by splňoval podmínku shooter, nebo by to bylo alespoň FPS, leč tuto podmínku nesplňuje, takže zřejmě stále nechápeš ony části vzorce, na které jsem reagoval...

              "vzhledem k tomu že Fallout 3 vyšel o cca půl roku dříve, je tato diskuze bezpředmětná"

              není bezpředmětná, je to narážka na to, že se snaží tvrdit, že přišli s něčím revolučním, co jinak neexistuje a co nikdo dál nedělá...
              dle mé logiky, tedy když se budu držet té reakce, kterou jsem tady už psal několikrát, moc her opravdu nevymyslíš.
              tedy Fallout 3, Fallout New Vegas, když tedy trochu přimhouříš oči, tak ještě Oblivion a Skyrim. pak ještě Rage. no a víc her už dohromady asi nedáš, a odpověď na to je poměrně jednoduchá. vybudovat svět (pro FPS) je poměrně náročné. nad tím se očividně nikdo nepozastaví, hlavně že se tady snažíte někoho přesvědčit, že voda teče z kopce dolů (ikonka palce nahoru)
            • Já vidím větší podobnost mezi Borderlands a Diablem 2 než mezi Borderlands a Falloutem 3(NV) teda.
              Oboje je akční "mlátička" s jednoduchým RPG systémem. Fallout 3 je rpg s akčními prvky, rozdílným řešením questů, situací a podobně, nikdo tě nenutí chodit a zabíjet, můžeš se klidně plížit. Borderlands staví na zabíjení.
              Navíc celá tato diskuze vychází z toho že developer Borderlands řekl že se divý že nevznikaj žádné klony a tu se diskutuje o Fallout 3, vzhledem k tomu že Fallout 3 vyšel o cca půl roku dříve, je tato diskuze bezpředmětná.
              Dle tvé logiky jsou si podobné téměř všechny hry které obsahují podobné vlastnosti, i když se hrají úplně jinak.
            • ucho
              avp8:
              tak znovu, na co jsem reagoval:
              "When Borderlands came out, many gamers and critics praised its blend of RPG quest/loot mechanics and polished shooter gameplay. It's a formula the developer feels is ripe for the taking."
              tedy jde o zmiňovaný vzorec a klidně tady napiš, co z toho vzorce neobsahují Fallouty... jediný drobný rozdíl je, že se Bethesda chtěla zavděčit skalním příznivcům Fallouta a přidala do bojů menší prvky strategie inspirované minulostí. to se ale s tím vzorcem tolik nevylučuje, navíc VATS nemusíš používat a základem je to, že prostě za zabité nepřátele získaváš zkušenosti. je úplně jedno, že v Borderlands je nepřátel trochu víc a je to pojaté víc akčně, tedy že hra klade na některý prvek větší důraz. základní vzorec je stále stejný...

              prostředí s tím opravdu nemá nic společného, i kdyby se hra XY odehrávala ve šmoulí vesnici a hrál bys za šmoulu a střílel lesní zvířátka a plnil úkoly ve vesnici a přilehlém otevřeném světě, opět to z větší části padne do toho popisu... opravdu jsem nikde netvrdil, že Borderlands je to samé, co Fallout, tedy vážně se nemusíš snažit tady argumentovat tím, že Borderlands se odehárává na Pandoře...
            • No skvělé, taky není problém udělat mód, který z Fallout NV udělá Borderlands a nebo z Borderlands Fallout, je to jen UT engine. Bavíme se o vanilla hrách, a je to jako srovnávat Diablo a Gothic. Navíc ty hry nemají společné ani prostředí. Zatímco Fallout je postapo. tak Borderlands se odehrává na Pandoře což je technicky vesmírné smetiště, jedno RPG druhé FPS. Jediné co hry maj společné je to že jsou ve 3d.

              Házej si linků kolik chceš, já si taky můžu vytvořit spoustu článků, které budou tvrdit opak a nalinkovat Ti je sem. Ale fakta to nezmění.
  • Cahir

    FÜR SMEJKI

    Smejki, je nejnovější verze češtiny, včetně DLC dostupná na steamu (myslím ten váš překlad)? Já už hru mám i se všemi DLC a teď po roce od dohrání jsem se rozhodl pro další playthrough. Ale jestli je tam furt ta základní, tak to bych šel rovnou do eng...
  • sice je to tu vetsinou samy PCckar, ale stejne :)
    Pro majitele nebo fanousky Playstationa vznikla nova, aktualizovana FB stranka http://www.facebook.com/PlayStationCzsk
  • jindra.veliky

    Osmnáctiletý Tchajwanec zkolaboval a zemřel poté, co bez přestávky 40 hodin pařil Diablo III.

    snad se aspon prihlasil do hry *4*
    • Jednoduchý návod, jak si v Diablo III zajistit při hře za wizarda nesmrtelnost. Aha, vy byste to...

      slabší
    • cumpi3
      Jsi celý den přemýšlel, jakou hovadinou zase na bleskovkách zaperlíš? *6* Gratuluji! A těším se, co příště *7*
      • jindra.veliky
        mam to v hlave uz delsi dobu jen jsem cekal na clanek ale ten nikde *9*
        • MickeyMutant
          Tak sis konečně uvolnil prostor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit