Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takhle vypadá první reálné setkání dvou lidí, kteří se před pěti lety setkali v Halo 3, před...

    Hm. Já svýho partnera poznal ve WoWku, když mi bylo 15 a je mu 19. Tenkrát jsem začínal na střední a on ji dokončoval. Taky jsem to odsuzoval, ale teď už ne. Dneska jsme spolu už 4 roky a klape nám to. *4*
    • Jazz
      Gay ?
      • Jazz
        -.-
      • Máš potíže se čtením nebo pochopením psaného textu? Při tvém obvyklém projevu bych se nedivil ;)
        • Randy Pitchford se diví, že ještě nikdo nepřišel s klonem Borderlands.

          Jako sorry , ale vypada to jako by kluk psal ze ma kluka :) .... Veta " Já svýho partnera poznal ve WoWku, když mi bylo 15 a je mu 19." jasne ukazuje ze je kluk , kdyby byl holka tak snad napise poznala , ne ?
          • Ano, správně :) . Proto mi přijde otázka Jazýčka trochu nesmyslná / zbytečná / otravná.
            • Tohle bylo teprve zbytecne :)
            • Jazz
              Jazýčkova otázka je dar z nebes oproti tvým kokotským uváhám.
        • Nic ve zlem,ale potize se ctenim mas opravdu spise ty *1* .
          • To je ale zvláštní úvaha založená na otázce nesouvisející s tím textem. Mohl bys mi prozradit ten oduševnělý postup, jak k takové úvaze může člověk dospět?
        • Jazz
          Nevim, kdo tady má problém se čtením.
          V postu nevidím ani jeden náznak toho, že by oba nebyli stejnýho pohlaví...
          • No, a z toho vyplývá co?
            • Jazz
              ,,,,,,,,,,-zasranej "chat"-,,,,,,,,
            • Jazz
              Hele, jen aby!
            • Ty máš ale zvláštní myšlenkové pochody. Ne, to z toho nevyplývá. Zkus to znovu a jestli bereš nějaké prášky (např. Tanakan), tak si je před odpovídáním vezmi.
            • Jazz
              Hm, že jsi taky gay ?!
    • Nevím, co to dneska je za modu říkat klukovi, holce "partner", "partnerka". To zní, jako kdyby jste spolu založili akciovou společnost. *1*
      • Jak jinak bys je nazval? "Milenec" je asi něco jiného nebo to nemusí nutně znamenat "partner", navíc se to často asociuje s nevěrou. "Přítel" je úplně něco jiného a nechápu lidi, kteří to používají v tomhle kontextu. Starej/stará/mladá/mladej je...no, něco co patří do hospody mezi lemtače piva. A už mě nic rozumného nenapadá :)
        • Normálně "kluk".
          • Ah. No jo, v tomhle případě mám osobní problémy s celým tím výrazem "můj kluk", protože je jen a pouze svůj. Když někdo řekne "Mám kluka/holku", tak mi jako první přijdou na mysl karty xD . Navíc partner/partnerka se používá takhle už dost dlouho. Ale ono to je jedno, hlavně že si rozumíme. :P
            • Právě že jo. Úplněj pokerface. Věta "Ó drahý, pojďme si dát znamenitou večeři v příšeří svící a ulehnout do lóže" byla řečena nejméně 3x :3
            • Jo, ale to je spíš tak z legrace. Pochybuju, že to říkáte s kamennou tváří. *3*
            • No a proč ne? Mám pod 30 a s ... obstojně dobrou kamarádkou si říkáme drahý/drahá, nebo nejdražší a tak. To má v sobě šťávu *1*
            • Já proti tomu nic nemám, jen se mi to zdá zbytečně formální. Zvlášť u lidí ve věku pod třicet let. To už by si pak manželé ve 25 mohli říkat "drahý/drahá choti". A s tím oslovování "přítel" mám ještě větší problém, to je fakt. *3*
      • buk buk

        to tu není nějaký cenzor, který by smazal tento urážlivý thread?
        • Co je na tom urážlivého? Že se mi to zdá až zbytečně formální označení? *7*
        • urazilo alebo vzrusilo? :)
    • No jo, většina vztahů vzniklých ve WoWu nějakým záhadným způsobem často vyjdou. A navíc se o to hodně zajímají média na blizzconech. Hmm...v EVE se to bere tak nějak jako normální vývoj xD
  • ucho

    The Last Remnant

    na GMG je hra za 3,74 dolaru (steam), někdo to tu sháněl...
    • MrSanta
      Sháněl jsem to já, ale zatím si to nechám ujít. Vzhledem k F:NV jsem vytížen na hodně dlouho a kupování her do šuplíku jsem už vzdal. Ony bohatě stačí ty stovky hodin her na zahrání co mám na GOGu *15*. Teď bych se k tomu stejně nedostal. Každopádně díky za info.
      PS: Ale ku*va, ten F:NV mě sakra chytnul za srdíčko. Když jsem přežil přestřelku ve vstupní hale do NCRCF nebo se živý dostal z pasti v kaňonu na cestě do Novacu *14*. Už chápu ty nadšené reakce - ta hra má v sobě něco extra.
    • Nechcete si vyzkoušet rozpracovanou verzi shora viděné střílečky á la Cannon Fodder? Recruits...

      A kdo využil nedávné nabídky GMG na hry zdarma, může použít 20% kupón a dostat se na 3 $, případně ještě odprodat Commandos 3 nebo Disciples II (pokud to neplánuje hrát) a dostat se na 1 nebo 0 $.
      • ucho
        tak je otázka, jestli za to The Last Remnant stojí, to by si měl každý nejdřív okouknout. osobně jsem těch 5 dolarů slevu plus 20 % kupón použil raději na Quantum Conundrum (to pak taky vyšlo na 3 dolary)
        • Zběsilá vojenská akce Devil’s Third od tvůrce Ninja Gaidennezůstala dlouho bez vydavatele....

          Jasně, ale hodně lidí to shánělo i chválilo a myslím, že cena se do nedávné doby držela výš. Já jsem to zvažoval, protože Commandos mám komplet na Steamu z nějaké akce. Ale pak jsem si řekl, že to nechám raději na něco, co bude opravdu hrát. Ty japonské RPG mě prostě nebaví, nesnáším ten stále stejný vizuální styl s dětskými hrdiny a demo mě také nepřesvědčilo. Takže i ten 1 $ by byl nakonec hodně.
  • Osmnáctiletý Tchajwanec zkolaboval a zemřel poté, co bez přestávky 40 hodin pařil Diablo III.

    Neni to nějak málo na zkolabování? Snad se občas napil nebo něco snědl ne?
    • asi ho rozdrapilo... predsa len 40 hodin je 40 hodin *15*
      • ucho
        no nevím, je to divný. já když mám nějaký termíny, tak kolikrát nespím 40 hodin v kuse a většinu času pracuji, na umření se ale potom necítím, ani se mi moc spát nechce, spíš jako kdyby měl člověk tak jedno promile. takže propařit 40 hodin v kuse přeci někoho nezabije a svým způsobem to není ani žádný extrém, člověk prostě jednu noc nespí... pokud se to nepraktikuje často, organizmus by to měl zvládnout, obzvlášť mladýho člověka...
        • EuroSamurai
          Každej to má jinak, co ty víš jakou měl životosprávu či zdravotní problémy.
        • rancor1223
          Nepraktikuje často - no to bude asi ono. Ach ti asiati... *7*
    • CrazyDiamond
      Tak určitě něco vypil - 4 léčivé a 2 mana lektvary. :)
    • asi se nenapil ani nenajedl
  • inu, tak jsem byl před pár dny zabanován...

    chci tedy vše uvést na pravou míru - nikdy jsem tu nechtěl nikoho zesměšňovat, pouze poukázat na chyby, aby se z nich autor mohl poučit (ano, je pravda, že právě koncem minulého týdne mi to trochu ujelo a byl jsem někde dost hrubý, ale to snad všem nám šíleným vědcům občas něco vleze na mozek :))

    takže pokud jsem se někoho dotkl, tímto se omlouvám, odteď už to bude vždy jen a pouze strohý výpis chybek a jejich oprav.

    za češtinu!

    PS: zdálo se mi to, nebo si na mě v posledním fight clubu 87 stěžovali?
    • Cahir
      Jestli někdo ohrnoval nos nad gramatikou na základce, případně na střední, těžko ho obrátí anonymní prudič na herním serveru... Tím spíš, že většina lidí sem rozhodně nechodí pilovat žádnou ze svých dovedností, ale uvolnit se. Což ty samozřejmě víš, takže tvoje zdejší aktivita není motivována vznešenou myšlenkou, nýbrž přesvědčením, že jsi vtipnej a že bys rád někoho vyprudil. No... podle mě vtipnej nejsi, ale pouze zas*ráš diskuzi bezpředmětným spamem, stejně jako všichni ostatní trolové. Byl bych ti tudíž vděčný, kdyby jsi se na to vykašlal, dík.
      • to je přesně ono: pilovat dovednosti? to tu přece nikdo nechce. proč se prostě jen na veřejnosti před cizíma lidma neprojevovat jako člověk?

        a věř si nebo ne, vážně si nelibuju v pruzení lidí, a už rozhodně to neberu jako vtip. jen se snažím lidem pomoct - většina si třeba jen řekne "a jo vlastně", někdo třeba "aha, ok"... motivovaný je to jen tím, aby se každej vyjadřoval jako čech, ne tatar, viz ten návrh na zařazení "aby jsme" do českýho pravopisu, protože "se to dneska hodně používá" - to byl ten impuls, kterej mě s tím donutil začít, protože to mě fakt vyděsilo (to už jsem tu taky někde psal).

        ale ok, pokud to tebe (a očividně většinu) uráží, fajn. jak jsem psal, každej má právo psát, jak se mu zlíbí. a já asi taky zvolil špatnou formu, radši si půjdu stoupnout na vlakový nádraží s letákama, tam budu určitě úspěšnější :D

        sbohem.
        • CrazyDiamond
          "viz ten návrh na zařazení "aby jsme" do českýho pravopisu, protože..."

          Zase si uvědom, že jazyky jako takové nejsou zdaleka naměnné - nejedná se o fyzikální zákony apod. Jazyk je tu od toho, aby umožnil co nejlépe (nejméně zkresleně) přenést myšlenku od člověka A k člověku B. . Jazyk zde není od toho, aby sloužil k buzerování lidí, určitě nemá lidi svazovat, naopak, jazyk by se měl přizpůsobovat lidem a jejím potřebám. Nemůžeš najednou jazyk z ničeho nic svázát do statické formy, kterou skupina byrokratů považuje za jedinou správnou.
          • MickeyMutant
            "...jazyk by se měl přizpůsobovat lidem..."

            Ale nesmí se přizpůsobovat těm největším blbcům jen kvůli jejich lenosti.
            • CrazyDiamond
              To jsem ani říct nechtěl, spíš jsem mluvil v obecnější rovině.

              Btw. když už jsme u té debaty ohledně jazyka, tak v poslední době mi hodně vrtal hlavou problém, kterému se věnuje článek: http://www.perspektivykvality.cz/kvalitne-cesky/dobre-utajene-riziko-zamena-podmetu-a-predmetu.html

              (Spíš se jedná o takovou nezajímavou zajímavost, kterou si třeba spousta lidí ani neuvědomuje *4* )
        • ucho
          no asi se to řešilo jinde, ale žádný návrh na zařazení "aby jsme" do českého pravopisu neexistuje. pokud vím, uvažuje se pouze o "bysme".
          • MickeyMutant
            Ale uvažuje: http://m.ihned.cz/c1-52473700-dialekty-mizi-cestina-se-unifikuje-rika-odbornik-na-cesky-jazyk-karel-oliva
            • ucho
              přečti si prosím pozorně ten článek. ten tvar "aby jsme" vytahuješ zbytečně na stejnou úroveň jako "bysme". o "bysme" se uvažuje v první řadě jakožto o tvaru, který se používá v hovorové mluvě a už se toleruje kolikrát i v praxi. je sice hezké, že o "aby jsme" povedou taky debaty, ale je méně pravděpodobné, že by se zavedly oba způsoby.
            • MickeyMutant
              Doufám, že se nemýlíš jako ve své předchozí reakci.
            • ucho
              "aby jsme" neprojde... a neuvažuje se o něm tolik jako o "bysme".
      • promiň,

        ale kdo neumí svůj rodný jazyk, je č*rák
        • MickeyMutant
          Nikdo neumí jazyk dokonale, lidi se jen liší stupněm neznalosti. Ergo jsme všichni větší nebo menší č*4*ráci (až na holky, ty jsou...).
        • A tohle píše člověk, co nezačne větu velkým písmenem a neukončí ji tečkou? *15*
    • MickeyMutant
      Tímhle ničeho kloudného nedosáhneš. Lidi v diskuzích píšou tak, jak píšou, protože se to prostě ve škole nebo jinak pořádně nenaučili a ty je to nějakou nahodilou korekcí taky nenaučíš. Většině je jejich psaný projev pravděpodobně úplně šumák a přes to vlak nejede. Chápu, že tě to může bavit, ale sklidíš jenom nasrané reakce a pan Poláček si na tebe posvítí, protože kazíš všechny ty báječné a ynteligentní dyskuze*4*
    • Podporuji tvůj boj! *thumbsup*
    • Mam pro tebe avatara.... Jinak pokud chces vsechny opravovat tak bys mel zacit pouzivat velka pismena na zacatku vet.

      http://images.sodahead.com/polls/000976055/7bdbf23871e875b4_817585_grammar_nazi_logo_large_xlarge.jpeg
      • *15* *15* *15* Dobře ty ;)
        • to je oficiální označení, to neznáš? :)
          • Souhlasis ale stale je nepouzivas :D
            • jako anonym nemám na avatary nárok... navíc jsem tu zdá se skončil.
      • bohužel musím souhlasit, nemoc z povolání :)
    • Vyser se na to. Jak na tyhle zpovědi, tak na zbytečný opravování, jenom to v diskusích otravuje, díky.
      • otravuje koho? narozdíl od nánosů trollení, který otravujou, to má podle mě aspoň nějakej význam...
        • CrazyDiamond
          V tom bude ten problém, podle tebe. Troll schovávající se za vznešenou myšlenku je ze všech trollů ten nejnebezpečnější. :)
          • definicí trollení je vyvolat ve čtenářích negativní pocity a nutkání mu oponovat, něco mu vyvracet, zuřit... to dělám? :)

            samozřejmě chápu, snažit se spasit svět zrovna formou oprav komentářů na fóru o hrách je nesmysl, ale když dneska lidi nečtou nic jinýho než věci z webu, kde na gramatiku nikdo nehledí, tak si to nemaj jak "vštípit"... a když už tu jsem a ty komentáře čtu ;) přece jen text je každého vizitka, lepší, když tu někoho opravím já, než pak šéf lidskejch zdrojů při přijímacím pohovoru.
            • @šílený korektor Ked uz ta gramatika tak veta zacina velkym pismenom
            • ještě k tomu PS:

              dobrá tedy, čteš vůbec zdejší diskuze? připadá ti, že ty věci, které tu někteří píšou, jsou v pořádku? a ano, většina lidí dnes nečte, pokud to není pravda, oprav mě... když i v novinách nebo v televizních zprávách mohou být hrubky (a hlavně to nikomu nepřijde divné!), asi to o něčem vypovídá. nejsem lepší než ty nebo kdokoli, prostě si jen nemyslím, že je to jedno...
            • ok, chápu, většině nevadí, že tu někteří píšou jako negramoti... hlavně když má jejich příspěvek nějakou myšlenku. a i když nemá, nikdo jim přece nemůže kecat do toho, jaký mají právě náladu napsat "i/y", to není důležitý... když napíšu "cyvylyzace", každej přece pochopí, co mám na mysli! :D nepsat hrubky (překlepy tím nemyslím, ty se stanou každýmu) by snad měla bejt samozřejmost, pokud člověk nemá nějakou poruchu, ne že si člověk řekne, že se mu nechce přemejšlet... ale dobrá, končím, volnost projevu jsme vám vydupali, tak si ji užívejte v celé její kráse :)
            • CrazyDiamond
              Takže tvým cílem je daného člověka potěšit či dokonce vzdělat? Nebylo by daleko užitečnější reagovat na obsahové sdělení napadnutých příspěvků?

              Absoultní debilita je upozorňování na klasické překlepy - chci napsat např. tank, ale omylem napišu tnak. Při existenci takového překlepu každý bez problému dokáže dešifrovat obsahové sdělení. Nehledě na fakt, že anonymní uživatelé ten překlep již opravit nemohou. Místo nějaké (třeba) inteligentní reakce se tam objeví ten tvůj výblitek. Argumentovat budoucím přijímacím pohovorem...to snad ne.

              P.S.: "ale když dneska lidi nečtou nic jinýho než věci z webu..." Tohle má být co? Kteří lidé? Všichni lidé? To je zase něco ve smyslu "já jsem ta elita, jediný člověk, který ještě udržuje inteligenci a blabla"?
  • Dvanáctiletý chlapec nevědomky při hraní her FIFA a Call of Duty na X360 nevědomky ždímal kreditku...

    hlavne, ze se synek zabavil :D
  • Pan Minecraft, Creepeři a růžová prasata v The Elder Scrolls V: Skyrim? Všechno je možné! Co...

    ježiši to sou pýčoviny
  • Takhle vypadá první reálné setkání dvou lidí, kteří se před pěti lety setkali v Halo 3, před...

    Taky moznost... jak pro koho...
  • Dvanáctiletý chlapec nevědomky při hraní her FIFA a Call of Duty na X360 nevědomky ždímal kreditku...

    Jasně ... "nevědomky" ...
  • Takhle vypadá první reálné setkání dvou lidí, kteří se před pěti lety setkali v Halo 3, před...

    Je to romantické, ale dávám jim tak 6 měsíců po svatbě.
  • jindra.veliky

    Takhle vypadá první reálné setkání dvou lidí, kteří se před pěti lety setkali v Halo 3, před...

    co to ma za kalhoty ta zenska omfg... *11*
    • Za Jindru snad píšou dva různý lidi, jinak si to neumím vysvětlit... občas napíše věcný a inteligentní komentář, se kterým se nedá nesouhlasit, a jindy zase takovouhle pakárnu.
      • cumpi3
        kdyby to byl holka, tak se jeho občasné nálady dají nějak vysvětlit *1*
        • jindra.veliky
          jindra velika? *1*
    • cumpi3
      myslim, ze v tom videu jde o neco jineho *6*
      • jindra.veliky
        ze hracky nemaj vkus? *8*
        • cumpi3
          ne, ze jsi blbec *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit