Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miroo_7

    Dnešní akční nabídka na STEAMu - The Elder Scrolls V: Skyrim za polovic (25€) ! Akce končí...

    Vy mě chcete nas*at že?
    • montatatana
      To je brutalni humor od bleskaře :))
      • Humor ne, ale troling. :)
    • Jde vubec skyrim na Steamu koupit? Ja mel pocit ze stejne jako Rage to maj zablokovany.

      Tak to opravdu vypada ze nejde. Alespon na webu steampowered.com neni vubec v nabidce pro CR. Jen nejakej texture pack tam je.
      ---

      Tak koukam ze jsem asi natvrdlej protoze to je to kvuli cemu se tu vsichni rozcilujou :D
  • Bleskaři,Poláček je v práci?odpoledne se stavím a něco mu řeknu.Zvaž setrvání ve funkci.To není poprvé.
    • braveman
      Pokud se chceš dostat až k velkému manitů, je potřeba Tě zaregistrovat do jeho nabitého kalendáře schůzek. Pokud tedy na schůzce trváš, ohlaš se (vylez z anonymity), uveď přesný čas svého příchodu a přines něco dobrého na zub *5*
    • *1* *1*
  • Dnešní akční nabídka na STEAMu - The Elder Scrolls V: Skyrim za polovic (25€) ! Akce končí...

    Ta to zpráva je ůplně n a hovno.Když v Čr bethesda na steamu neprodává.
  • ucho

    Dnešní akční nabídka na STEAMu - The Elder Scrolls V: Skyrim za polovic (25€) ! Akce končí...

    nechci být sprostý, ale to si bleskař dělá prdel? Skyrim se v Česku na Steamu koupit nedá...

    edit: aha, už si toho někdo taky všiml :)
    • braveman
      Kluci neblázněte:) Nejsem v ČR, žádné omezení tady na mne tedy nevyběhlo a má hlava děravá si neuvědomila, že to "u nás" bude pod zámkem. Těm, které to nadzvedlo ze židle se omlouvám *3*
      • Tak když už je to z té židle nadzvedlo, mohou si to jít koupit někam do obchodu, ne? :P
    • Dá, když to, jak se to v Čechách v oblibě dělá, "vošmělíš". Ale je opravdu fascinující, jak všichni zůčastnění v problému "Skyrim a ČR" hází vinu jeden na druhého.
      • Může za to 1C/Cenega. Přitom se někde vyjadřovali, že oni s tím bloknutím nemají nic společného, ale s Bethesdou mají smlouvu na exkluzivitu pro východní Evropu a Rusko. Lháři.
        • Co já vím, tak jen CZ, PL a HU. A dál:

          "[...] jiz delsi dobu resime se zahranicnim vydavatelem licence Bethesdou, podle ktere by melo byt vse jiz v poradku. Znovu jsme to otevreli minuly tyden a poslali do Bethesy screenshoty, ze to v nasim regionech opravdu nefunguje. [...] Blokovat tyto veci z nasi strany nema zadny smysl, a kdybychom tomu tak chteli cinit, tykalo by se to vsech vydavatelu, ne pouze Bethesdy. Doufame, ze bude tato vec brzy vyresena, ale bohuzel na vydavatele nemame vyraznejsi paky, protoze Cenega je v tomto ohledu trosku stranou." - Friday, November 25, 2011 1:23:32 PM
          • ucho
            hm, to datum je trochu smutný, když to prostě nejde. no napsal jsem do bethesdy, když už nic...
            • ucho
              ten začátek mi připomněl komunikaci s technickou podporou ubisoftu :) zajímavá situace.
            • @ucho
              Ano, je to divné, hnusné, nepříjemné a hlavně velmi České. A to ještě ani nevíš, co na můj dotaz zpřelámanou angličtinou odpověděla podpora Steamu! Měl jsem chuť je jít uškrtit.
            • ucho
              Aoyagi: to nějak nechápu, to všichni jako dělají, že by to jít mělo a že nikdo nemůže za to, že to nejde? a nikdo neřeší, že to nejde nebo nechce říct, proč to opravdu nejde? je to trochu divný...
            • Krásná to odpověď:D
            • Hi Aoyagi.

              This is just a suggestion, but your internet might use VPN, and Steam does not like it, so you can try turning the VPN off and then register the game and play offline. If you play 'online' you'll have the same problem. After registering the game, you can reopen VPN.

              If this doesn't work, try downloading Virtual Proxy, fooling your server to think you're outside of CZ.

              All the best:)
              Regards
              XXXX, Bethesda Tech Support
              Wednesday, December 07, 2011 12:28:06 PM
    • trolo

      Dnešní akční nabídka na STEAMu - The Elder Scrolls V: Skyrim za polovic (25€) ! Akce končí...

      asi tak :-D pre slovensko a cesko je to na steame locknute kvoli vydavatelovi.
  • -

    No to je super bleskovka o Skyrimu na steamu, joo kupte to dokud to jde ... hlavne ze u nas v ČR jde na steamu koupit...
  • Dnešní akční nabídka na STEAMu - The Elder Scrolls V: Skyrim za polovic (25€) ! Akce končí...

    je super, že je zľava, no nie je super, že sa na slovensku a v česku skyrim cez steam nepredáva...
    • Dnešní akční nabídka na STEAMu - The Elder Scrolls V: Skyrim za polovic (25€) ! Akce končí...

      A kdyz to clovek obejde pres proxy tak mu hrozi ban na steamu, neni to krasne? :D
  • Wyder

    ..

    ..
    • posila
      Nejsem na to zadny odbornik, ale mam za to, ze v dobe letniho casu jsme v UTC+2
      • Tak jest.
  • Jazz

    Pokud jste ještě nesmazali své finální savy z Darksiders,tak dobře pro vás, protože jejich...

    Finální savy ?
    A na co, když je to podle achievementů ?! *7*
  • Kesis

    GTA V sice vyjde takřka stoprocentně až příští rok, aleto neznamená, že se virální marketing...

    To je tu už od dôb San Andreas, viď výpis z whois.com :)
  • KeanuX

    GTA V sice vyjde takřka stoprocentně až příští rok, aleto neznamená, že se virální marketing...

    Pod Testimonials sou výroky občanů ze San fiera, Los Santos a Liberty City :) *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit