Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
    Jak hodně je vlastně Black mesa dodělaná?
    • Draken69CZ
      Pokud myslíš Black Mesa, předělávku HL1 tak tam nejsou mise na Xenu, snad koncem roku https://games.tiscali.cz/datum-vydani/half-life-remake-black-mesa-si-na-xen-urovne-pocka-do-konce-roku-299127
      • SalemCZ
        Opravena, já teda ted nevím jak velká byla oblast Xenu, prostě kolik procent ze hry už vlastně je v té steam verzy?
        • Pan_Klobouk
          Xen byl v originalnim Half-Life tak na pul hodinky a ne moc zazivny. Takze Black Mesa remake... na Steamu mas zhruba 92,7% puvodniho Gordona Freemana. ;)
          • Lukass
            Jo Xen to bylo jediny co me na HL trosku vadilo. Ale ta bitva pred tim nez se tam clovek dostal byla skvela
  • http://www.nosteam.ro/index.php
  • ringmancz

    DOOM, update 6.66

    krásných 35 GB, je v tom season pass, takže kdo hraje multiplayer, ať začne stahovat
    • Jack1947
      666? update no škoda že to je jen Mp a na sp se vykálely to mp tam není nic moc radši QC ( který hrát stejně moc nebudu).
    • froztik
      Patch notes + free weekend

      https://bethesda.net/community/topic/73729/doom-update-6-66-faq-and-patch-notes/2
  • Jack1947

    20. července dojde k oficiálnímu odhalení zombie módu pro Call of Duty: WWII. Pokud jste nedočkaví, můžete se na rozpracovaný trailer podívat již nyní.

    Jak už jsem psal, zkazit to nějak musí nejlepší by bylo kdyby Zombie byla samostatná hra... ale asi to tak mám jen já. Protože to bude zas dřenba na DLC *4*
  • Lukass
    Mel bych dotaz, prave hraju Might a Magic Legacy, oba Grimrocky mam uz dohrany, a zajima me jestli sou jeste nejaky krokovaci dungeony z posledni doby co stoji za to. Strasne me tyhle hry bavi. Diky za tipy.
    • Lukass
      Dik vsem za tip :-)
      • jakubc
        Určitě si do hledáčku přidej slovenské Vaporum, nevím, kdy to má přesně vyjít, ale bude to asi velká pecka.
        • Lukass
          Mrkl sem nato a nevypada to spatne, ale radci mam rad fantasy nez tohle, a druha vec souboje tam asi nebudou tahovy coz je skoda. Ale urcite budu mit hru v hledacku :)
          • solomon.short
            jako by v Grimrocku byly tahove souboje...
    • The Fall Of The Dungeon Guardians
      The Keep
      Starcrawlers
    • skaven
      preco len poslednej doby? skus dungeon master 2, ishar 2, eye of beholder 1-2-3, ravenloft, Might and Magic 6-8, thunderscape, stonekeep, lands of lore 1-2... a o rok sa vidime :)
      • solomon.short
        a pokud chce vyzvu, tak wizardry VII a je vymalovano :)
    • Draken69CZ
      Brány Skeldalu 3: Sedm mágů
      • Veskoslav
        Jako mobilní verze skvělá, ale jako klasická verze neobstojí.
  • Lukyz

    G2A Deals

    Ara Fell - YMD6A-948XA-M57QB
    The Tiny Bang Story - 5ZI78-KHH79-RT03N
    Butcher - PLJ9Z-4BVM6-L6GWY
    Seraph - 2MMZY-7HF5N-H7D99
    12 is Better than 6 - 3N3C2-AK00E-LM0LE
    Tropico 4 - NC2XQ-Z92NZ-3E7G2
  • Stara tetris-like 3d hra

    Nevite nekdo jak se jmenovala hra ktera fungovala jako tetris ale misto kostek tam padaly veci ktery upravovali teren a vasim ukolem bylo zadrzet co nejvic vody pred pretecenim pres okraj? Google mi nejak nepomohl...

    Popsal jsem to jako bl* ale treba si nekdo vzpomene :D
    • Pan_Klobouk
      Wetrix? To bylo dozdobry. ;)
      • solomon.short
        jaaj, Wetrix :) Tusim ze to bylo jako plna hra u Levelu :) Spousta hodin zabavy... diky za pripomenuti :)
      • TO JE ONO! DIKY!

        Jenom koukam ze moderni verze pro Android ani jiny platformy asi neexistuje.
        • Pan_Klobouk
          Neni zac, kouknu a vidim, na hadani her jsem nejlepsi. ;D

          Jedine to asi emulovat, ty dnesni masinky jsou tak daleko, ze jim ani Windows problem nedelaji. Jsou znamy pripady, kdy lidi na telefonech prohaneni nejen MS-DOS pecky, ale uz i pokrocilejsi kusy.
          • To je na telefenu s dotykovym displejem vzdycky trochu problem. Ale zrovna u tyhle relativne jednoduchy a opravdu zabavny hry bych cekal ze nekdo udela remake/remaster nebo neco takovyho. Velike zklamani.
            • Pan_Klobouk
              Ne, jen jsem tuknul a uz to jelo. Mozna to bylo nejak osetrene, netusim, sosnul jsem jakysi RAR archiv - verzi z cover CD Levelu bych dnes horko-tezko instaloval. :) Uz jen kde to CD mam a kde mam nejakou mechaniku. ;D
            • Achjo :( Nepotrebujes ani mod kompatibility?
            • Pan_Klobouk
              ad Wetrix jsem nasel ale za boha ho na tech desitkach nemuzu spustit :(

              Ja jsem stara skola ;) na Win 7 to bezi OK.
            • Wetrix jsem nasel ale za boha ho na tech desitkach nemuzu spustit :( Jestli mas nejakej tip tak dej vedet :D
            • Ja si na to vzpomel protoze zitra mam dlouhou cestu vlakem a rikam si ze by to byla fakt skvela hra na telefon nebo tablet :( No nic... Na PC to ale urcite jeste zkusim. Jeste jednou diky.
            • Pan_Klobouk
              Mam to podobne, nektery klasiky proste nejsou a zustavaji nepovsimnuty/zapomenuty. Hlavne ze se remasteruje CoD a par let stary hity z PS3 na PS4.

              Na kazdy pad, vecer asi budu muset nahodit Wetrix, mam nejak nutkani si to po letech zahrat. ;D
  • jamar28
    Nová frakce do Warhammer Total War. Paráda.

    https://www.youtube.com/watch?v=RbrbDa9EBR0
    • skaven
      zadarmo, ked si predobjednas za 60€ dvojku...su to *12*
  • KCD reportáž

    https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/v-praze-vznika-svetove-ocekavana-hra-reporter-se-pred-ocima-meni-v-pocitacovou-postavu-34444
    • Vávra začíná seriózně vypadat jako trpaslík. Širší než vyšší, plnovous... ještě sekyru s nápisem "Ať chcípnou všeci zkurvysyni" a feldmaršálka Dudu na rameno a bude z něj hotovej Zoltan Chivay. *4*
  • ringmancz

    Rocket League Gamesplay

    kdo hraje a chce si dneska zahrát s náma, napište mi na steam, ať se nehledáme během streamu

    http://steamcommunity.com/id/ringmancz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit