Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
    z booomu https://www.youtube.com/watch?v=w1W5DU4zmAA pěkný srovnání TF2 z roku 2007 a jak vypadá teď. V té době tam už byly skiny?
  • Pilgrim66

    Bluehole chce přidat podporu cross-play mezi Xbox One a PC hráči titulu Playerunknown’s Battleground, zatím však naráží na problém v podobě nevyváženosti ovládání.

    Wow, kdo by to byl čekal...

    Jen asi každý, kdo hrál někdy střílečku na PC i na konzoli.
  • MickeyMutant
    Nové české Ubi – podobně populární a na podzim taky na prodej.
  • ucho

    Bluehole chce přidat podporu cross-play mezi Xbox One a PC hráči titulu Playerunknown’s Battleground, zatím však naráží na problém v podobě nevyváženosti ovládání.

    tak jsem si ten článek přečetl a o žádném narážení na problém tam nepíšou, prostě to jen chtějí vybalancovat. takhle ta bleskovka zní, že se snaží o cross-play, ale řeší problémy s ovládáním. tak to ale vůbec není.


    "Cross network play between the PC and the console is definitely something we want to do down the road, and we don’t anticipate we’ll have any technical issues with that.

    But… when you consider the competitive side of the game, I do feel that there’s a balance issue between controllers and keyboard and mouse. That’s what’s making it difficult for us to do right away. If we’re going to allow players to use controllers we need to have the aim assist added in and things like that. We’re not going to be supporting it right away, but it’s something we’d like to look into later."
    • MickeyMutant
      Tentokrát se musím bleskaře zastat. Bleskovka vyjadřuje smysl textu věrně a přeložit "balance issue" jako "problém vyváženosti" je úplně v pořádku.
      • ucho
        nesouhlasím, protože kdyby sis ten článek přečetl pořádně, ten název bleskovky rozhodně neodpovídá. název bleskovky se snaží říct,že by ta firma chtěla udělat cross-play, ale že narazila na problém s nevyvážeností, který jí v tom brání. ale to vůbec není pravda. ten "problém" s nevyvážeností nijak neovlivní to, jestli tam ten cross-play bude/nebude. ta bleskovka je v tomto vyznění minimálně závádějící, ale spíš lživá.
  • Lukyz

    Ubisoft připravuje vývoj nového dílu herní série Splinter Cell.

    Fakticky "bleskař" *1*
    Včera dopoledne tady už vyšel článek *1*
    • Jack1947
      Bleskař je externista už to tady popisoval že nemá čas kontrolovat kde co je za článek.
  • MickeyMutant

    Na Life is Strange 2 se aktivně pracuje, pravděpodobnost pokračování Remember Me je ovšem mizivá.

    Remember who? Sorry Nilin, nobody remembers you. In spite of being such a strong and independent woman. Life is strange.
    • x_ander
      Já si ji třeba pamatuju velmi dobře. Ta hra sice ani zdaleka nenaplnila svůj potenciál, ale bavila mě dost.
      • Jack1947
        Souhlas a pokračování ( vylepšení) bych se vůbec nebránil. Právě proto že to bylo nedotažené to zapadlo.
      • MickeyMutant
        Věřím. Není vás ale dost na to, aby Dontnot uvažoval o pokračování.
  • victor
    SNES opět na scéně aneb Coolroms vymazali v souladu s copyrightem kompletní archiv Nintenda... :/ Tak nevím mám-li se radovat , nebo brečet.....
    • *cough* emuparadise *cough*
  • masakr

    http://bonusweb.idnes.cz/star-citizen-problemy-06m-/Magazin.aspx?c=A170627_092156_bw-magazin_srp

    největší herní tunel historie.
    • Mart9
      Ten projekt ještě žije? *1*
    • nekromant33
      Zajímavej názor. Ničím nepodloženej a těžko prokazatelnej, ale zajímavej.
  • John Romero prodává přes Ebay originální diskety se hrou Doom II.

    Heh, to už bych ani nenainstaloval :D
    • Kdyz je rec o Romerovi, nemel von ty nahodou zmontovat demo pro ten svuj slavny nakopavac???
  • Majitelé původních PS4 se nemusí bát, že by časem vycházely hry pouze na PS4 Pro. V budoucnu se Sony chystá vydat PlayStation 5, který má být klasickým nástupcem předchozího modelu.

    Tak to je snad logické, ne? To by napadlo snad jen úplného vola, že by byly nějaké PS4 Pro exkluzivní hry. A odkaz na článek v němčině je třešnička na dortu.
    • Lukass
      Posledni dobou se vam ty konzole nejak prodrazujou :-)
      • Draken69CZ
        Dva týdny se mi doma povaluje PS4 Pro a 10 her, vyšlo mě to na cca 15K, není to málo, ale že bych si musel brát půjčku a být o vodě a chlebu to opravdu ne, ale chápu že ne každý to tak má.
      • Jak to myslíš? Konzole stojí pod 6 tisíc, pokud si jednou za cca 6 let koupím novou, tak mi to moc drahé nepřipadá. Vlastně já zapomněl - u nových konzolí se musí platit za hry a to je pro české hráče nepřekonatelný zádrhel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit