Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Letní výprodej na Steamu proběhne od 22. června 18:50 do 5. července 19:05.

    a bleskaři, z jakého ověřeného zdroje tuto informaci máš?
    • froztik
      https://www.reddit.com/r/Steam/comments/6aec94/steam_summer_sale_2017_date/
  • Claybook

    https://www.youtube.com/watch?v=u0IqEs2_AwQ

    To vypada na docela roztomilou blbustku.
    • ucho
      jsem si říkal, o čem to mluvíš, a on to není žádný Clayblock.
      • Dik... uz jsem horsi jak bleskar.
        • ucho
          no předtím jsi tam hlavně neměl žádný odkaz na youtube, jen jsi nadšeně mluvil o nějaký hře a jediný, co mi to našlo, byly nějaký videa k Minecraftu :)
          • To bylo protoze jsem zvyklej z jinyho fora davat odkazy do spicatejch zavorek ale se zdejsi diskuzi si to nerozumi uplne dobre :D
        • Jack1947
          ucho kolikrát napsalo překlep taky tak už to trochu přehání *7* Claybook a block není takvej rozdíl když ta hra bude pěkná bejkárna stejnak *12*
  • Jack1947

    Neoficiálně: Unikl obrázek z nového Assassin's Creed, který se má pyšnit podtitulem Origins. Děj bude zasazen do starověkého Egypta a těšit se opět můžete i na námořní bitvy.

    Mohly by to už konečně přejmenovat na Pirates creed a bylo by *7* protože lodní bitvy začla být nudná část hry postupně.
    • Black Flag - nejlepší díl, a to z velké části kvůli lodi.
      • Jack1947
        No jo jenže jak ses naupgradoval hned to postrádalo smysl to samé to druhé Rogue nebo jak se to jmenovalo ze začátku zábava pak už jen nutné zlo.

        Nej byl AC2 a možná Brotherhood ( a 1 samozřejmě)
  • Dungeons II zdarma

    https://www.humblebundle.com/store/dungeons-2
  • Oficiálně: PC verze hry Vanquish oznámena, vyjde 25. května.

    Hrál jsem to kdysi na PS3 a přišlo mi to jako totální průměr, pár hodin akce prakticky bez příběhu, nechápu tu euforii z toho, že to vyjde na PC.
    • PlatinumGames
  • SalemCZ

    Starbreeeze oznámil chystanou podporu VR ve hře Payday 2. (+ video)

    Jde vidět že ten jejich John Wick byl jenom začátek a ve VR se jim líbí
  • Nintendo požádalo vývojářská studia, aby hry pro Switch vydaly co nejdříve.

    Jo protože zas prodělávaj, nic jiného totiž neuměj. Kdyby Breath of the Wild vydaly na ostatní platformy tak jsou za tejden v plusu. Škoda že jsou to fanatici takže radši zbankrotujou. Kvůli dvoum hrám si jejich zaostalou konzoli nikdo nekoupí.
    • Prej zbankrotujou. *1* Napřed si zjisti, kolik peněz má Nintendo na účtech... ti nemůžou zbankrotovat i kdyby chtěli.
    • SalemCZ
      Proč by mělo Nintendo zkrachovat, konzole je většinou furt vyprodaná, Nintendo má takoví zásoby peněz že i kdyby 50 let nic nedělali tak jsou ok a konzole prodávají s výdělkem a ne jako Sony a MS který je dotují.
    • 0011
      u někoho kdo má v profilovce Life is Strange bych nečekal takový postoj. Prodeje indie her nejsou vůbec špatné, i já některé mám a hraju, jasně chtělo by to víc AAA titulů, ale letos vyjdou ty největší taháky, osobně se víc těším na xenoblade než na maria ale syberii si koupím na switch místo na pc.
      Navíc jestli na systém vydají pokémony, tak jejich očekávání - že Switch bude jejich druhá nejlépe prodávaná konzole nepůsobí vůbec směšně, obzvlášť poté, co jim pokémon go udělal masivní reklamu (a nějaký ten zisk taky) - což se projevilo na prodejích pokémon sun/moon - globálne téměř 15,5 mega prodaných her a btw spoustu lidí z těch necelých 3 M si tu jejich "zaostalou" konzoli(čti nejvýkonější handheld na této planetě s možností připojení k televizi ať si nintendo říká co chce) koupilo už kvůli jedné hře.
      Kdybys napsal v ČR a skoro nikdo, tak to beru, ale v sousedním Německu jsou ze switche nadšení a v UK ještě víc, prodeje v Japonsku byly téměř (alespoň minulý týden) 4x větší než ps4(počítáno klasik + pro dohromady). Rozhodně neprodělávají, důvod proč tlačí na vývojáře je aby neměli prodlevu, ale prodeje mariokart vydrží minimálně do doby, než výjde splatoon 2(prodeje MK 8 deluxe 459 000 ks první den jenom v USA). Chce to fakta, ne jenom emoce a to navíc negativní *5*
    • Kvuli dvema hram uz si jejich konzoli koupilo docela dost lidi...
    • Jack1947
      Navíc to je možné v emulátoru a lépe dokonce než na Switchy.
  • Jack1947

    Blizzard odhalil drop rate z Loot boxů ve hře Overwatch, který platí (minimálně) pro čínský region.

    Já jsem četl že prý po 500+ levelu už dostanete všechny skiny, dávaá to smysl a já si bláhově jak blázen myslel že už to bude po stovce :D ( maj to dobře ošéfované ale tak nestěžuji si... hromadím bedničky)
  • N0isy

    Obrazem: Když už si myslíte, že jste viděli vše, nastoupí Palmer Luckey v kostýmu na motivy Quiet (Metal Gear Solid V: The Phantom Pain).

    Tady se z toho už pomalu stává další trapný boom.tiscali nebo co chtěl autor tímhle příspěvkem říci? *7*
    • Jack1947
      Z něj se stává tak trochu vana Newell... ale tak chápu prachy dělaj břucho *4*
  • ucho

    LocoRoco

    je to tady: https://youtu.be/kf1653rKyyA
    • ringmancz
      proč v traileru popisují ovládání? navíc když je stejný, jako bylo na PSP
      • ucho
        netuším. ovládání je pro tu hru celkem důležitý prvek a je trochu specifické. a ne každý, kdo má PS4, to zná. takže bych si tipl, že to je ten důvod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit