Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    2D Doom, jak mnozí krvavý akční titul Butcher přezdívají, vyjde na PS4 a Xbox One za týden.

    Z toho se konzolisti s ovladačema pos... Nedokážu si s nima představit to extrémně rychlé a přesné zaměřování, které hra vyžaduje. Autoaim? I kdyby, ten stejně nepomůže v situaci, kdy musíte střílet v bleskové kadenci do všech stran. I na myši je Butcher těžkej jako prase. Good luck, nebo spíš Dobry traf, jak by příhodně popřáli Poláci, co hru vydali.
    • N0isy
      Kdybys nebyl noob, tak si to představit dokážeš. Mám platinu z Hotline Miami 1 & 2 (Hard obtížnosti a S ranky) z PS4 verze, dále Furi nebo Hyper Light Drifter či Titan Souls. Takže git gud.
      • Jack1947
        Or Get lost *1*

        To je jenom Mickeyho glosa... zas tak hrozně vážně bych to nebral.
  • OPenetrator
    Je tu někdo, s kým bych si třeba v sobotu večer mohl zahrát Siege? Hrát solo už mi přijde solidně o nervy :)
    • Jack1947
      Ty vle, si lama in yokohama tak na LVho radši rovnou zapomen... navíc on má rád jen Ranked a casualy jsou pro nooby ;)
    • Kozy
      Na čem?
    • LV si s tebou zahraje. Ale jenom jestli nejseš lama, máš nahráno aspoň 1200 hodin jako on a musíš mu fotkou prokázat, že nemáš v PC jedinej díl od AMD.
      • OPenetrator
        Joo, četl jsem a nedělám si naděje :D Lama jsem, hodin mám tuším 60+ a AMD sice nemám, ale mám starej krám a nemám nic na max :(
        • Osviceny
          zahraj si s Veskem, to pak zjistíš, že je zlatý hrát sám
          • OPenetrator
            Klídek, nechtěl jsem tu nic vyvolávat. Jen mi přijde, že hrát to sám je zabitej potenciál. Téměř všichni hrajou na sebe a není to ono.
  • Obrazem: Ubisoft naznačil brzké oznámení týkající se herní série Far Cry.

    Ať jsou to dinosauři, ať jsou to dinosauři, ať jsou to dinosauři!
    • Ale ne skrze cestování v čase, ale spíš na způsob Jurského parku. Nebo spíš Jurského světa, řadu let po katastrofě. To by mohlo být fajn a pěkně by to zapadalo do konceptu série. Dinosauři, lidi, džungle, ale i budovy, a nějakej psychopat, co vládne soukromé armádě a chce pomocí dinosaurů ovládnout svět, by se jistě taky našel.
    • Jack1947
      Mohli by vydat port Predator a Instincts z X360 to byli povedené hry *4*
    • Lukyz
      Tipoval bych to na remake FC1, spíš remaster FC3. Uvidíme *4*
  • froztik

    Quake Champions Closed Beta

    Kdyby si to někdo chtěl zkusit, tak tu dávám do placu 3 klíče do Closed bety. *5*

    EHU6-B98B-D7CM-6Q7U-M87M
    -
    NQX9-E44H-Q6XP-3H2Q-K26D
    -
    PGH7-A93R-A4DU-4B2U-A32D
    • Draken69CZ
      AQP7-G64G-N8EK-8G2K-D62X

      HQX7-R73F-P7PM-2A9P-M79R

      AGR9-F68R-A6KF-2H7N-R38C
      • Jack1947
        Tak Draken už hodně sebral je načase aby taky něco dal, chlapec jeden mazuatej-ušatej *4*
        • Tilwaen
          Pak má mít člověk nějaké jistoty na tomhle světě, když už i Draken klíče dává a nebere.
      • Tilwaen
        Někdo se ti naboural do účtu, že tu sám nabízíš klíče? *1*
  • Lukyz

    Pár klíčů

    Hue - 6TCLA-LGTWM-IH3MC
    Dirt: Showdown - D67Q2-4F869-QZP40
    Unbox - PRXX9-X4ZTG-EF062
    • Duuku
      Diky moc za Hue a Unbox
  • ringmancz

    tak prý budou Darksiders 3

    a jelikož jezdci byli šovinisti a neměli mezi sebou ani jednu ženskou, tak se tvůrci v rámci umělecké licence rozhodli, že budeme hrát za Fúrii a zabijeme sedm smrtelných hříchů.

    http://www.eurogamer.net/articles/2017-05-02-darksiders-3-leaked-with-screenshots-and-details

    tak prý je to jezdkyně na černém koni, a na tom tradičně jezdí Hladomor. takže v podstatě je to ženská, která odmítá pozici v kuchyni, kterou ji vnutila společnost #feminism
  • SalemCZ

    RIP CS:GO

    po tomhle videu už fakt nemám náladu hrát nějaký CS
    (Babiš hraje CS GO)
    https://www.facebook.com/imperiumhracu/videos/1899239033668258
    • jamar28
      Njn chce se před volbama přiblížit masám. V zákulisí pak řekne, co to je dneska za ******** mládež, že se baví takovými ****** *******.
      • skaven
        nj, roky dookola hrat par aren, to je fakt na gebulu
  • ringmancz

    ve středu začíná v Řecku soud s vývojáři Arma 3

    https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/vraceji-se-do-recka-kde-je-veznili-kvuli-spionazi-soud-nas-osvobodi-veri-dva-cesi-30811
    • ucho
      tipuji, že soud bude shovívavý a za špionáž dostanou jen 3 roky
  • Dát na Games.cz reklamu na špekáčky.... *1*
    • ucho
      no, šel jsem si je dnes koupit, tak to třeba úspěch má...
      • Mart9
        Jestli sis je nekoupil v tom obchodě u pokladní s hákovým křížem na ruce, tak ta reklama úspěch nemá *5*
  • MickeyMutant

    Hrej.cz opět hubne

    Redakce Hrej.cz se dál ztenčuje (odposlechnuto ze staženého Hpodu 584) – ještě loni tam pracovali 3 lidé plus jeden na půl úvazek, letos už jen dva full-time, nově jeden redaktor a druhý ještě student na tři čtvrtě úvazku. Skoro 5 let se prý snižují platy a teď odchází dosavadní šéfredaktor (má vůbec smysl ještě mluvit o "šéfredaktorovi", když pod sebou prakticky nemá redakci?), pro kterého si externisté museli zvyknout "přechodně" pracovat za nižší honoráře a on zřejmě už nemá nervy buď škrtat obsah, anebo jim za práci nabízet stále méně a méně.

    Perlička z éteru (2:02:07): při řešení finanční situace redakce padl od vydavatele mimo jiných i návrh, aby se výše honoráře za konkrétní recenzi odvíjela od hodnocení konkrétní hry (sic!).

    Jo, to si třeba někdo mohl myslet, když se na podzim přecházelo od Burdy k Xzone, které se pyšní heslem "jdeme hráčům naproti", že chlapci dostanou víc prostoru k rozletu – tahle firma přece hrám a hráčům z podstaty svého podnikání rozumí. A ono zatím ho… uby! "Jdeme proti hráčům" by asi víc odpovídalo realitě.
    • ucho
      popravdě, jestli šlo jen o obsah, tak na to by bohatě stačil jeden člověk na fulltime a sem tam nějaký externista. takže dva na fulltime je stále udržitelné, když budou chtít. a jestli díky tomu budou mít víc peněz, tak kde je problém?
      samozřejmě řešit šílené nápady vydavatele vcelku problém je. spíš se divím, že někdo dávno nerozjel nějaký vlastní nezávislý projekt z této branže. teď už je na to možná pozdě, ale udělat to pár lidí tak 3-4 roky zpátky, už to mohlo být slušně rozjeté. a finance by se nepochybně našly, kdyby to stálo za to. nu což, někdo se raději rozhodl z nostalgie investovat do papírového média...
      • MickeyMutant
        Kde je problém? V tom, že na podobný obsah, který tvoří ca 70 článků týdně (srovnej třeba s ca 50 články na Games), rozhodně nebude stačit "jeden člověk na full-time a sem tam nějaký externista". Ledaže by makali do roztrhání těla za hubičku anebo měli tak geniální manažing, že to dokážou ošéfovat třeba i z pláže jako JD v Eurogameru.
        • ucho
          co se týče novinek a různých kratších zpráv, to ti jeden člověk dá s prstem v nose bez problému pět denně a nestráví na tom rozhodně celý den (a je to imho dostatečné množství na živý web). trochu problém jsou recenze (tedy jestli má recenzent v plánu hru dohrát), které seberou toho času víc a dotyčného člověka v době hraní odříznou od další práce. na to jsou ideální ti externisté a dle diskuzí pod recenzemi jsou recenze stejně přežitek a chtělo by to v tomto směru krapet inovace. osobně si myslím, že obrázek o většině her je možné si udělat za 1-2 hodiny poctivého hraní, a výsledek pro ostatní je dostačující, protože by si stejně každý měl udělat vlastní názor.
        • Jack1947
          ucho neřešit ten si vše představuje hůř než hurvínek válku *4*
    • DwaR
      toto je fakt smutná správa, hrej je dobrý web a stará garda, čo tam bola sa mi páčila. ale posledný rok-dva to ide fakt k šípku.

      najviac ma ale zaráža postoj xzone. to majú čo za management, keď pod seba vezmú herný web a nedokážu ho udržať funkčný? pri prevzatí nevedeli, aké sú náklady? nemali štúdie, plány? naviac herný obchod, od ktorého by človek čakal, že previazanosť s herným webom využije do posledného puntíku, že svoj obsah previaže s webom, využije redaktorov, externistov... a ono sa nakoniec ukáže, že ho nedokáže ošéfovať ani na základnej úrovni = zabezpečiť obsah a ľudí, ktorí ten obsah tvoria.

      a nápad s honorárom podľa známky udelenej hre je proste dokonalosť. hovorí sa, že myslenie bolí. vymyslieť takú sprostosť muselo bolieť... nenapadá ma vhodný prímer. proste veľmi.
      • Mart9
        Tak ty si ten hpod neposlouchal.

        Nebránim Xzone, taky mě štve jejich zasraný přístup. ALE je velmi nutné zmínit, že část reklamního prostoru a především část příjmů z reklam jde stále Burdě!!! Takže ten rozpočet o tuto část, která nejde aktuálnímu vlastníkovi, prostě je nižší.

        Nejvíc mě mrzí, že Hrej za sebou nemá žádnou velkou firmu typu tiscali nebo idnes.
        • DwaR
          ale poslúchal. dokonca túto informáciu mám už zo skorších čias.
          každopádne to nie je ospravedlnenie. veď museli pred prevzatím mať podrobné podklady o nákladoch, o reklame, o ziskovosti/stratovosti projektu, vedeli že nebudú mať plnú kontrolu nad reklamou. a rovnako tak museli mať nejaké odhady do budúcnosti (min. krátkodobé sa robia určite), museli vedieť, že web budú musieť istú dobu dotovať, alebo riešiť jeho financovanie inak (škrtanie redakcie a obsahu nie je riešenie, to je hrobárstvo). proste toto je z informácií, aké mám jednoznačne chyba manažmentu a nastavenia na strane xzone.
          možno sa mýlim, ale v mojom podnikaní (stavebníctvo) to takto funguje. skôr, ako sa začne nový projekt, tak sa si každý zváži, či má cenu do neho ísť, či to nebude strata a ak áno, ako dlho bude musieť byť projekt dotovaný, kým začne zarábať.

          ja nechcem útočiť na xzone ako taký, skôr ma udivuje ten manažment. hrej, rovnako ako games, stojí práve na tých ľuďoch v redakcii a nemalá časť popularity webu stojí a padá s redakciou. preto mi tento prístup (okresávať redakciu a externistov) príde prinajmenšom riskantný.
          • Pan_Klobouk
            Rozumim ti, ale mozna se na to divas spatne. Beres to a vychazis jen z tech znamych informaci a faktu. Xzone si to spatne spocitalo, meli vedet tohle a tamto, ted museji skrtat a orezavat.

            OK, ale co kdyz byl prave tohle jejich plan a spocitali si to dobre? Do pul roku zestihlime redakci, ta se mozna i promeni, nabehnou tam studentici, snizime naklady a usetrime jeste vic... a teprve za rok, za dva, kdo vi jak to maji ve smlouvach o reklame s Burdou, to rozjedeme naplno, az to bude zcela v nasi moci?

            A to ani nemluvim o konspiracich typu koupime Hrej, bude to nas dalsi kanal a o konkurenci mene, no a kdyz to nepujde, postupne ho zadusime. Pod poklicku Xzone nevidime, ale urcite to neni zadna charita a spasa ceske herni sceny. V prvni rade chteji vydelavat a prodavat cim dal tim vic her.
            • DwaR
              neviem. to, ako to popisuješ mi príde ako príliš riskantné. hrozí strata stálych čitateľov a návštevníkov, čo teoreticky môže byť pre web smrteľné. ak bol toto ich plán, tak potom klobúk dolu pred odvahou manažmentu, na druhej strane, medzi odvahou a bláznovstvom je len tenká hranica a hrať vabank v biznise mi nepríde ako rozumné riešenie.

              xzone nepovažujem za charitu, len som od nich čakal šikovnejší prístup. beriem, možno sa časom ukáže, že sa mýlim a oni ho aj majú. ako píšeš, pod pokrievku im nevidíme. a tak trochu chcem veriť, že to tak bude. hrej mám celkom rád (i keď mladíci mi nie sú tak sympatický, ale prečo nie, nová krv je potreba), držím im palce.
          • Mart9
            Jasně, ta informace je totiž stará jako ta tisková zpráva z loňska, kdy k přechodu pod Xzone došlo *5*
    • Jack1947
      Zlaté GAMES *5*
    • >>ři řešení finanční situace redakce padl od vydavatele mimo jiných i návrh, aby se výše honoráře za konkrétní recenzi odvíjela od hodnocení konkrétní hry<<

      To na Games.cz a zpřízněných projektech naštěstí nehrozí. Nebo že by recenze byly ve skutečnosti komerční sdělení s pohotově umístěným odkazem na koupi hry -- nééééé (ani jsem si vás nezapsal). *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit