Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    My Little Pony

    my little pony mod do skyrimu *15*

    http://www.youtube.com/watch?v=p8IKykVvNUs&feature=player_embedded
    • braveman
      Už jsem to dnes dával do fronty, jen to chvilku potrvá, než to tady vyjde. Aktuálnost této zprávy není důležitá...
      • Tenhle addon zásadně mění hratelnost celé hry . Pryč s draky ! *1*
  • vlastik.plaminek

    Minimální a doporučená sestava pro 15GB demo Mass Effect 3, které vyjde 14. února. Stáhnout půjde jen přes Origin a multiplayer budete moci vyzkoušet do 5. března.

    WTF? 15GB? *8*
    • Podle me je to nesmysl. To v tom rozhovoru proste postli minimalni a doporucene pozadavky hry aniz by zmenili misto na disku. V demu preci nebudes mit vsechny videosekvence, dabing, hudbu apod. Demo tak nemuze mit stejnou velikost jako samotna hra.
      • Asi ... snad ... mas pravdu.
        I kdyz objem dnesnich her mi je vubec velkou zahadou. Proc ze steamu taham 15GB Arkham City, zatimco mastodontskej Skyrim vystaci se sesti?
        Jasne ze nejde jen o ten rozsah, ale stejne tomu nerozumim.
        Nebo me napada FEAR2 (protoze jinak linearni FPSka moc nehraju - mozna je to normalni...), kterej mel taky snad skoro tech patnact. Neni to nahodou protipiratsky opatreni? (Eh... u toho fearu mam maslo na hlave : D)
        • ...s tou ochranou to teda byla jen exploze humoru.
          Doufal jsem, ze nekdo ty nesmyslny gigabajty objasni...
          • Asi bude v Batmanovi víc videí, zvuků, "kulis", textur, třeba větší textury, ....
            • Je fakt, ze predrenderovany videa muzou zabrat poradnej kus mista, ale tolik?
              Taky lepsi textury ma urcite, ale stejne...
              Aby byl skoro trikrat vetsi, nez treba ten Skyrim s gigantickou plochou, tunou modelu, dabingu, atd. ...

              Spis mam dojem, ze v tom Arkham City byla moznost volit z mnoha lokalizaci vcetne dabingu, a tam asi pak neco naskace.
              Ale patnact vs. sest giga treba u tehle dvou ukazkovejch pripadu porad nechapu - ze by to bylo jen o tom, co zminujes, se mi teda nezda...
              (koneckoncu az tak bezmyslenkovite jsem to nepsal - proto pisu "Jasne ze nejde jen o ten rozsah" ;)
            • tak zase tzv. size DRM se samozřejmě používat může, o tom mluvil Vávra pár podcastů zpět, jak se kdysi lidi předbíhali v soutěžích aby narvali co nejvíc obsahu do 1MB atd.

              Dneska se počítá s pirátstvím, čili nemá pro firmy smysl najímat interní repackery, naopak, je to kontraproduktivní. Takže to raději všechno nechají rozbalený, frknou na 1,2,3 DVD a šup do prodeje.
  • Electronic Arts oznámila zahájení rozsáhlé exkluzivní spolupráce se zpěvačkou Katy Perry, s...

    Tak to mi neda spat... Ona je snad vsude... *11*
    • Dormeo
      ne asi *11*
    • Cahir
      Dokážu jí to prominout, protože má velký kozy.
      • smejki
        pěkně, pan filosof *1*
      • a dokonca dve! *1*
  • montatatana

    EA koncem ledna vydá na PSN a XBL co-op demo hry Syndicate, jenž nabídne 9 misí.

    Kde je receno, ze demo bude mit 9 misi? :)
    • braveman
      Nikde O:-)
  • Amylee.Anderson

    Již více než 16000 hráčů se připojilo k petici, která Valve vyzývá, aby bylo otevřenější...

    Tak už tam jsem taky.
    • posila

      Ignorance is bless

      Jelikoz mam rad hry od Blizzardu, tak vam - fanouskum her od Valve - zavidim nevedomost. Ono mit 3 roky oznamenou hru, sem tam vyvalit nejaky screenshot, video nebo dokonce betu jen pro zvane a porad tu hru nevydat je takove male muceni.
      • Amylee.Anderson
        Ale zase co se týče Diabla tři, tak by mě stejně tak nebavilo tim být krmená a vydání nikde :D
      • froztik
        A teď si vem, že my ani nevíme jestli dělaj na Episode 3 nebo HL3, není žádný screen ani žádná prezentačka za zavřenými dveřmi ani kousek videa. Prostě nic, jen dohady. *5* A přesto věrně čekáme ! *15*
  • Prosím prosím, stáhněte tu hoax zprávu o nové Nvidii. I OBR to vyvrátil, když už s nimi spolupracujete, tak se ho aspoň zeptejte :D
    • braveman
      Díky, bleskovka updatována (s odkazem na pctuning, který toto nedorozumění vysvětluje).
  • smejki

    wikipedia

    wikipedia spustila blackout v reakci na SOPA zrovna, když potřebuju najít asi milion věcí *7*
    fuuu
    • ucho
      jde to obejít, je to jen skript, jinak to jede.
      • smejki
        ježiš no jo, ono to tam problikne. všimnout si toho, tak tu javu vypnu *4*
      • The day has come, wikipedia je na mem no-script listu *9*
    • No vidíš to máš výhodu aspoň už budeš zvyklej až to honvo zavedou v platnost. *16*
  • Další video o pirátech

    http://vimeo.com/22541902

    Sice o hlavně filmech a v angličtině, ale docela fajn.
    • Hodně jednostranný názor. A dle nich je hlavní důvod pirátství vydělávání peněz z reklam, z placených účtů share serverů atp., což je imho blbost. Lidi chtějí stahovat filmy ve vysoké kvalitě (nebo malé, ale rychle) bez potíží (DRM a různí klienti) a přehrát je na libovolném zařízení (tedy ať je to v avi nebo mkv). Tohle žádná legální služba neposkytuje.

      Že několik jedinců na tom profituje... No, je to důsledek poptávky, vedlejší produkt. Postihněte koncové uživatele a ti si od vás už nikdy nic nekoupí. Postihněte distributory a v tu ránu se vyrojí zase další.

      PS: Že hodně lidí by pirátilo, i kdyby existovaly podobné služby (celosvětově), to nelze popřít. Ale v současnosti hafo lidí pirátí, ač kdyby mohli, tak za to zaplatí.
      • Ano, je to jednostranně zaměřené, samozřejmě. Vždyť to je od nějaké filmotvořící slečny.

        Navíc ona se vlastně ani nezabývá problémem že se vůbec stahuje, ale tím, jak to skoro celý internet podporuje. Je to podobně konspiračně laděné, jako třeba Zeitgeist, ale něco na tom pravdy bude určitě.
  • Thorgall

    Reckoning - PC demo

    Na Originu je už ke stažení demo na Kingdoms of Amalur: Reckoning.
    .....
    Tak demo je i na Steamu.
  • jesusek

    Přehrávač videí

    Jak dám v tom novém playeru video na fullscreen? Jestli je to teda nový player...
    • braveman
      asi nemyslíš nový player...
      Videa s naším playerem: http://video.tiscali.cz/games/
      Kdyby náhodou jsi měl problěmy s tím naším, tak by to mělo jít standardně - poslední ikona vpravo v liště pod videem.
      • jesusek
        Nene, ten jsem na mysli neměl, ale včera jsem měl asi u všech článků (např. test drive, snipers) jiný přehrávač. Teď už je tam ten co vždycky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit