Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolfram von Funck (Cube World) se k vývojářům z Mojang (Minecraft) nepřipojí.

    Omlouvám se za OT, ale mohl bych poprosti nějáké CoD znalce jak je to s Prestige mode v MF3? Je mi jasné, že se mi skoro vše zresetuje. Chci se ale zeptat jak to funguje když chci přestoupit z Prestige 1 na 2. Jestli mi už gear z 1 zůstane nebo budu muset zase vše dělat znovu?
  • STONLINE

    Dnes zacina F2P hry star trek online, myslim ze si zasluti mala pripomienka, kedze je to pribuzny SWTOR *4*
  • Hra Vampire: The Masquerade - Bloodlines se stala velkou inspirací pro chystané MMO World of Darkness.

    Pokud je to pravda tak bych po x letech klidně zkusil další mmorpg .
    Bloodlines je moje top hra a to i přes těch pár mušek co má.
    • Cahir

      Hra Vampire: The Masquerade - Bloodlines se stala velkou inspirací pro chystané MMO World of Darkness.

      Taky patří mezi mé TOP 5
  • Má už někdo nějaké info o PC demu Kingdom of Amalur? *9*
  • Gameplay záběry z nefinální verze hry Tribes: Ascend.

    Musím říct , že pro mne je to těžké zklamání ... Tribes , to jsou pro mne především vozidla , vehikly , úkoly , třídy a hodně akce ... Vengeance byla skvěle namíchaná , ale nepochopená progamingem .

    Bohužel to co jsem měl možnost okusit byl jen Quake 3 přes kopírák a s perky za doláče ... a to je dost málo na restart i pouhé konkurování původní jedničce

    http://download.cnet.com/Starsiege-Tribes-full-install/3000-7441_4-10294998.html
  • Minecraft překonalo hranici 20 miliónů registrovaných uživatelů.

    TO Minecraft? To překonalo? :DD
  • Ellendway

    Minecraft překonalo hranici 20 miliónů registrovaných uživatelů.

    A kolik z nich je platících :P
    • braveman
      Hru si koupilo 23.19% z nich, tedy téměř každý čtvrtý.
  • první blog od Warhorse

    http://warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_004
  • Medal of honor xbox 360

    Nevíte prosím co dělat v sekci,jak letí tím vrtulníkem a střílí do těch minometů? Střílím furt dokola a nic se neděje.Díky za pomoc!
    • Do minometu musis navest specialni rakety, mrkni do Controls pod cim to mas, uz si to nepamatuju, mozna F (pismenko), ale radsi mrkni
      • bobsh
        chudák, teď bude na xbox controlleru hledat F *1*
  • Takto by vypadalo Mario Kart, kdyby byl titul přenesen do prostředí Battlefield 3.

    Špatnej odkaz chlapci, odkaz na tu zprávu vede na kartu hry..
    • braveman
      Opraveno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit