Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omrzelo Vás Minecraft? Právě vydaný The Aether mod hře vdechne nový život.

    Právě vydaný už byl před pár měsícema -.-
  • Online hra Crossfire vydělala tento rok na čínském trhu skoro bilion čínských juanů (= 3,12...

    Podle toho clanku to bylo 995 Miliard wonů (platidlo v jizni korei) (860M usd), takze to je neco kolem 16 Miliard Kč. To uz je slusnej vyvar.
  • Amylee.Anderson

    KIN Raiders pokořili Deathwinga jako první. Jak to?

    Hehehe, jak tam neni diskuze xD
    • MrSanta
      Herdek co vám (myšleno všeobecně) na těch článkách z WoWfanu tak vadí? Však to nemusíte číst, nebo snad čtete úplně každej článek kterej tu na games.cz napíšou?
      Já informace z WoWu celkem rád čtu. Vždycky si vzpomenu jak jsem se proháněl se svým zelenokožcem po Durotaru. Nebo jak se to jmenovalo *3*
      • Tikov
        popravdě říkám si, kdy jsem tu četl o line battle v M&M, o problémech klanů v nativu M&B, o statistice cRPG, ... Umlácení nějaké příšery je určitě zajímavá věc, ale jen pro komunitu dané hry, pro lectori vulgaris je to již přespříliš podrobné (od toho jsou fan weby).
      • (Ne)závislí hráči zvolili deset nejlepších nezávislých her tohoto roku.

        Možná ten obsah .... Já taky vymlátím celý pantheon za dopoledne ale že bych měl tu touhu ventilovat to na veřejnosti ..
      • Amylee.Anderson
        Já taky hrála wowko, ale k srdci mi nepřirostlo. Už jsem si na ty články zvykla, ale... ráda si rejpnu :D
        • MrSanta
          U tebe to chápu, přece jen jako mimozemšťan máš rejpání tak nějak přirozené *3*
    • jindra.veliky
      tjn skoda ja tam chtel napsat tohle:

      Dekujeme redakci za dalsi prinosny a zajimavy a krasny clanek o WoW ktery je plny uzitecnych informaci.

      *1*
      • Wyder
        Já jsem si ten článek celkem rád přečetl. Wowko sice už dlouho nehraju, ale přesto to bylo napsáno čtivě. Imho jinak články, které bych zhodnotil jako "nezajimave a neprinosne" (viz jindra.veliky) prostě nečtu... ;-)
      • Amylee.Anderson
        Já tam chtěla psát, že jsem se včera hezky vykakala.
        • Jazz
          10x užitečnější a zajímavější informace, než o SoWku.
          • kostejnesmrtelny
            Od začátku mi bylo jasný, že houna jsou pro tebe hodně zajímavá problematika. *14*

            Svůj k svému, jak se říká.
      • Stáhněte si do The Elder Scrolls V: Skyrim realističtější zvuky vody nebo krásnější noční...

        Teda Jindro dneska s tebou souhlasím ;) ....
        Škoda že chybí PR proužek na WOFANA
  • Další Top 10 od podle mě uznávaného kritika. Anglicky...
    • Nemusel jsem ani klikat na odkaz abych věděl o koho se jedná *1*
  • Seznam nejoblíbenějších Facebook her tohoto roku. Na prvním místě - Gardens of Time.

    Už je to tady. Facebookový hry se pomalu kradou do novinek, za týden už budou na hlavní stránce a za měsíc na těch obrázkovejch panelech.
  • Tikov

    KIN Raiders pokořili Deathwinga jako první. Jak to?

    První WoW zprávu jsem chápal jako zaplácnutí prostoru, druhou jako reklamu na fan web, ale řešit kdo první ukopal nějakého panďuláka v MMO mi přijde přehnané. Možná by bylo na čase o WoW informovat stejně jako např. o M&M.
  • MrSanta

    Mario (Nintendo) přeje krásné svátky! Pohled zaslala i Elizabeth a Songbird z Bioshock a svojí...

    Musím se přiznat, že mi chvilku trvalo, než jsem přišel na to vánoční v pohlednici od Bethesdy *4*
  • Steam coal

    Jestli je někdo nepotřebuje, budu rád za každý přirustek do rodiny *2*
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198030693061
    • MrSanta
      Se mnou nepočítej, každá briketa dobrá. Kór teď v zimě *1*
    • jindra.veliky
      a jako nepotrebuje co??? je tam jen odkaz na profil lol
      • EuroSamurai
        *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • MrSanta

    V MMO světě Star Wars: The Old Republic se zrodilo již 850 tisíc Sithů a 810 tisíc Jediů.

    Redakce: možná by se to mělo trochu upravit. Soudě podle zdroje se zrodilo 850.000 Sith Warriorů a 810.000 Jedi Knightů. Z toho jak to máte napsáno to vypadá jako by do toho počtu patřili i Inguisitoři a Consularové. Podle toho, co se píše v původním článku to tak nevypadá...?
    EDIT: už opraveno.
  • jindra.veliky

    1000 screenů z nikdy nevydaného StarGate SG-1: The Alliance.

    super hra to mohla byt ale neunikla na net nahodou nejaka vyvojarska verze kdyz se objevilo tolik materialu?
    • Myslim, ze autor psal, ze nehodla pustit tuhle verzi do sveta. Stejne nechapu, jak se jim to muze financne vyplatit. Maji 90% hry a pred vydanim to zariznou. Kdyby to hodili jako betu za 5 ecek na Steam…
      • Mechwarrior_bw
        ja si myslím, že skôr či neskôr sa niečo objaví ale vydať to v tomto štádiu (hotovo asi z 90%, plno bugov, otrasná grafika) by jednoducho nešlo. Je to naozaj škoda, že práva k tejto hre získalo štúdio ktoré na to nemá a aj keby sa také v budúcnosti objavilo tak po tejto skúsenosti sa na to herci asi vykašlú a spoluprácu odmietnu.
        • Bral jsem to z pohledu her jako je Mount&Blade. Veřejnej betatest s možností si předplatit plnou za výhodnější cenu. S grafikou je problém, chtělo by to komplet překopat. Myslím, že dost podobně na tom byl Duke Nuke. Každopádně je to škoda, hrál jsem mód pro HL2 ve stylu Star Gate a bavilo mě to. V budoucnu si nemyslím, že vyjde nějaká zajímavá hra z tohohle světa. Zvláště po ukončení seriálu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit