Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    alkoholik

    jsewm na mol *1*
    • EuroSamurai
      No vidíš já byl uplně střízlivej .
    • Nezklamal ani na nivy rok
      • novy
    • To ti maminka neřikala že na děckej šampus si eště malej?? :)))
      • Hmm, ale dětskej šampus je dobrej. Klidně si ho dám i teď, chutná mi... máš to jak Fantu s trochu slavnostním nádechem...
  • Když už se rozhodnete natočit video na motivy The Elder Scrolls V: Skyrim, proč do něho nepromítnout...

    Mega64 duck yea!
  • smejki

    Steam

    Chce někdo Left for Dead 1? Mám na steamu jednu plonkovní kopii
    • http://steamcommunity.com/profiles/76561198047880698/ mam plno slev, kdybys chtěl, bohužel žádnou hru na vyměnění ;)
      • smejki
        přizval jsem tě. kouknem, co máš. vzhledem k tomu, že L4D1 nechci (mám dvojku), bych to klidně dal i gratis
        • Na Steam foru ji nabidni za jinou
          • Pozdě ;)
  • Další skvělé záběry z Battlefield naživo.

    Už to nudí,takových videí je nesčetně...:-////
  • Microsoft si v minulosti patentovalo herní konzoli spojenou s videorekordérem.

    WTF? No to je fór. Přesně ten samý koncept dovedlo Sony až do konce se svojí konzolí PSX (ne PS1, ale PS2 s rekordérem) o hodně dřív. I když oficiálně vyšla jen v Japonsku.
  • Osmnáct dánských studentů vytvořilo hororovou hru Blackwell a vydalo ji zcela zdarma - vyzkoušejte...

    Blackwell trilogy ? .... tj to co bylo v royal bundle
  • Kupte si NWN Complete za 0.00$

    http://www.gametap-shop.com/buy-download-pc-games/Dungeons-&-Dragons---NWN-Complete-2244-25.html

    Ale zatím lidi dostávají "Payment refused". Asi velkej nápor na servery.
    • jindra.veliky
      takova blbost *15*
      • blbost ses ty

        a ty tvoje prispevky, tvoje nazory, tvoje demetni fotka :D sry chlapce ale ty ses proste vyplej :D
      • EuroSamurai
        Dej si facku za blbost a pak si dej facku za mně a za ostatní RP hráče NVM multiplayeru.
    • A neblokují regiony?
      • uz se to nekomu podarilo ziskat?.. bylo by to super, mne taky pise - refused
        • Koncept art pro The Legend of Zelda: Echoes of the Future, což je fanouškovský počin představující...

          :( Tak nic , free proxy nezabírá a placenou nemám ..... škoda
  • Nemá to telefon - já to taky říkal ;)
  • helgi

    Sony zatím odmítá komentovat slabou poptávku po PSV.

    Jen vážně nerad musím říct, že "já to říkal" *9*
    • Sony zatím odmítá komentovat slabou poptávku po PSV.

      Nevím čemu se všichni diví, není to celosvětovej launch, měli to vydat všude před vanocema a měli by o něco vyšší zisky, i tak ale nemužou čekat extrémní prodeje. Ať se radši soustředí na nástupce PS3 ..
  • Fallout: New Vegas na Steamu za €4.99 http://store.steampowered.com/app/22380/
    • Každej den jsou tam takhle dobrý akce a ty na to děláš odkaz jak kdyby to bylo nějak spešl, proč?
      • Akce pro všechny končí 1.1.2012 , pak si připravte kupóny a uhlí

        No třeba pro ty , co na Steam pravidelně nechodí a chtěl tak vypíchnout bezva kauf pro ty co by jej jinak minuli .
        A já bych teda upozornil na GTA Complete pack za cca 200 ;)
        • To jo, ale jde hlavně o to, že je to každej den (sice se zpoždenim) napsaný v bleskovkách ;)
          • Každý den to tu právě není, proto sem dávám akce, který mě zaujmou. Ze začátku jsem prošvihl pár věcí, protože jsem o nich nevěděl. Radši to sem hodím, ať má šanci to vidět víc lidí, kteří netráví půl dne na steamu. *3*
            • Jojo :) A stim půl dnem :D Stačí tam mrknout v sedm večer ;) Vždy v sedm tam totiž je nová akce, ale zas je přetížen server :/
        • JJ ten pack stojí určo za zmínku nemálo brutal. :) Prvně sem si říkal jestli se nějak nesekli. :) *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit